Futbol to nasza pasja

mojeligi.net


Multimedialny Serwis Piłkarski Ziemi Chrzanowskiej



Zobacz nowości na stronie

Telefon Administratora

+48 570 634 709

Adres Email

info@mojeligi.net

Adres internetowy serwisu

www.mojeligi.net

Zdjęcia 37

Galeria tygodnia

Fotorelacje

Galeria zdjęć z meczu 14. kolejki KEEZA A Klasy Okręgowej, grupy: wadowickiej rozegranego 6 listopada, 2021 roku o godzinie 13:00 w Gorzowie.

Fotografia: Fb/vivctoria1918jaworzno

6 listopada, 2021 Klasa Okręgowa: LKS Gorzów - Victoria 1918 Jaworzno 1:2

81%

Tak

19%

Nie







Archiwum galerii zdjęć

Fotorelacje

Sezon piłkarski 2021/22

30 października, 2021 B Klasa: Tempo Płaza - Jutrzenka Ostrężnica 1:3 Więcej..
30 października, 2021 IV Liga: Wieczysta Kraków - MKS Trzebinia 4:0 Więcej..
23 października, 2021 Klasa Okręgowa: LKS Rajsko - MKS Libiąż 1:0 Więcej..
23 października, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Sokół Przytkowice 3:1 Więcej..
23 października, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - LKS Jawiszowice 1:2 Więcej..
17 października, 2021 A Klasa: SPRiN Regulice - Polonia Luszowice 0:3 Więcej..
16 października, 2021 KO: Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno 1:1 Więcej..
16 października, 2021 Klasa Okręgowa: Zgoda Byczyna - LKS Żarki 2:1 Więcej..
16 października, 2021 A Klasa: Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice 8:1 Więcej..
16 października, 2021 KO: MKS Libiąż - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:2 Więcej..
10 października, 2021 A Klasa: Górnik Siersza - Błyskawica Myślachowice 0:5 Więcej..
9 października, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Libiąż 2:0 Więcej..
9 października, 2021 Klasa Okręgowa: LKS Żarki - Niwa Nowa Wieś 1:3 Więcej..
9 października, 2021 IV Liga, zachodnia: MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów 3:1 Więcej..
6 października, 2021 Finał PP: Fablok Chrzanów - MKS Trzebinia 1:5 Więcej..
2 października, 2021 KO: Zgoda Byczyna - Górnik Brzeszcze 1:4 II Więcej..
2 października, 2021 A Klasa: Wolanka Wola Filipowska - Górnik Siersza 2:1 Więcej..
2 października, 2021 KO: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Victoria 1918 Jaworzno 0:2 Więcej..
2 października, 2021 KO: Zgoda Byczyna - Górnik Brzeszcze 1:4 Więcej..
25 września, 2021 A Klasa: Polonia Luszowice - Wolanka Wola Filipowska 5:3 Więcej..
26 września, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów 2:0 Więcej..
25 września, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Team Sport Hejnał Kęty 3:3 Więcej..
22 września, 2021 Półfinał PP: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 2:2 Więcej..
15 września, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Tempo Białka 2:3 Więcej..
11 września, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zgoda Byczyna 2:1 Więcej..
11 września, 2021 KO: Fablok Chrzanów - Skawa Wadowice 0:0 Więcej..
8 września, 2021 Połfinał PP: Fablok Chrzanów - LKS Żarki 3:0 Więcej..
4 września, 2021 A klasa: Polonia Luszowice - Victoria Zalas 11:0 Więcej..
4 września, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków 1:0 (II) Więcej..
4 września, 2021 A Klasa: Wolanka Wola Filipowska - MKS Alwernia 2:4 Więcej..
4 września, 2021 KO: LKS Żarki - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:1 Więcej..
4 września, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków 1:0 Więcej..
28 sierpnia, 2021 KO: KO: Fablok Chrzanów - Niwa Nowa Wieś 0:6 (II) Więcej..
28 sierpnia, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki 0:2 Więcej..
28 sierpnia, 2021 KO: Fablok Chrzanów - Niwa Nowa Wieś 0:6 Więcej..
28 sierpnia, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - KS Chełmek 3:0 Więcej..
25 sierpnia, 2021 Klasa Okręgowa: LKS Rajsko - LKS Gorzów 1:3 Więcej..
21 sierpnia, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Brzeszcze 3:0 Więcej..
21 sierpnia, 2021 KO: Fablok Chrzanów - Nadwiślanin Gomiec 1:1 Więcej..
14 sierpnia, 2021 KO: Zgoda Byczyna - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:4 (II) Więcej..
14 sierpnia, 2021 KO: LKS Rajsko - Victoria 1918 Jaworzno 1:1 Więcej..
14 sierpnia, 2021 KO: Górnik Brzeszcze - Fablok Chrzanów 3:1 Więcej..
14 sierpnia, 2021 A Klasa: Iskra Brzezinka - LKS Bobrek 3:0 Więcej..
14 sierpnia, 2021 KO: Zgoda Byczyna - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:4 Więcej..
14 sierpnia, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - D&R Unia Oświęcim 0:3 Więcej..
7 sierpnia, 2021 IV Liga: IV Liga: Dalin Myślenice - KS Chełmek 3:2 Więcej..
7 sierpnia, 2021 IV Liga: Beskid Andrychów - MKS Trzebinia 3:0 Więcej..
24 lipca, 2021 Spotkanie sparingowe: MKS Trzebinia - TS Węgrzce 2:3 Więcej..
17 lipca, 2021 Spotkanie sparingowe: Polonia Luszowice - Fablok Chrzanów 1:3 Więcej..
17 lipca, 2021 Spotkanie sparingowe: MKS Trzebinia - Unia Kosztowy 1:3 Więcej..

Sezon piłkarski 2020/21

30 czerwca, 2021 Klasa Okręgowa: Team Sport Hejnał Kęty - Victoria 1918 Jaworzno 1:2 Więcej..
12 czerwca, 2021 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska 6:0 Więcej..
12 czerwca, 2021 KO: Zgoda Byczyna - Tempo Białka 0:2 Więcej..
12 czerwca, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice 2:4 Więcej..
9 czerwca, 2021 IV Liga: D&R Unia Oświęcim - MKS Trzebinia 0:0 Więcej..
5 czerwca, 2021 A Klasa: Start Kamień - Fablok Chrzanów 2:6 Więcej..
5 czerwca, 2021 KO: Zgoda Byczyna - Nadwiślanin Gromiec 1:2 Więcej..
30 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka 4:1 Więcej..
29 maja, 2021 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Start Kamień 2:1 Więcej..
29 maja, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - LKS Jawiszowice 1:2 Więcej..
9 maja, 2021 B Klasa: B Klasa: Korona Mętków - Górnik Siersza 1:3 Więcej..
8 maja, 2021 B Klasa: KO: Nadwiślanin Gromiec - Victoria 1918 Jaworzno 1:0 Więcej..
8 maja, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - LKS Śledziejowice 1:0 Więcej..
5 maja, 2021 PP: MKS Trzebinia - Glinik Gorlice 1:4 Więcej..
3 maja, 2021 KO: Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna 1:3 Więcej..
3 maja, 2021 A Klasa: LKS Bobrek - Sygnał Włosienica 3:1 Więcej..
3 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Sokół Przytkowice 3:0 Więcej..
1 maja, 2021 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - SPRiN Regulice 5:1 Więcej..
1 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zatorzanka Zator 2:2 (galeria 2) Więcej..
1 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zatorzanka Zator 2:2 Więcej..
1 maja, 2021 A Klasa: Start Kamień - Tęcza Tenczynek 2:1 Więcej..
1 maja, 2021 B Klasa: Tempo Płaza - Ruch Młoszowa 2:3 Więcej..
25 kwietnia, 2021 A Klasa: Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska 1:9 Więcej..
24 kwietnia, 2021 A Klasa: UKS Dulowa - Start Kamień 1:9 Więcej..
24 kwietnia, 2021 B Klasa: Polonia Luszowice - Zryw Brodła 2:0 Więcej..
24 kwietnia, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie 0:0 Więcej..
21 kwietnia, 2021 PP Małopolski: MKS Trzebinia - Dalin Myślenice 1:0 Więcej..
17 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Team Sport Hejnał Kęty 3:4 Więcej..
13 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka 2:2 (2 galeria) Więcej..
13 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka 2:2 Więcej..
13 marca, 2021 KO: Garbarz Zembrzyce - LKS Gorzów 1:0 Więcej..
13 marca, 2021 Sparing: MKS Trzebinia - Lubań Maniowy 0:2 Więcej..
10 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zabrzydowska 5:2 (2 galeria) Więcej..
10 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zabrzydowska 5:2 Więcej..
6 marca, 2021 KO: Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno 3:0 (2 galeria) Więcej..
6 marca, 2021 KO: Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno 3:0 Więcej..
6 marca, 2021 Sparing: Zgoda Byczyna - LKS Jawiszowice 1:8 Więcej..
28 lutego, 2021 Sparing: Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice 2:2 Więcej..
27 lutego, 2021 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice 0:0 Więcej..
20 lutego, 2021 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Przemsza Siewierz 1:2 Więcej..
20 lutego, 2021 Sparing: Szczakowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna 8:0 Więcej..
14 lutego, 2021 Sparing: LKS Żarki - Fablok Chrzanów 2:4 Więcej..
21 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Zatorzanka Zator 5:3 Więcej..
14 listopada, 2020 A Klasa: Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice 2:0 Więcej..
14 listopada, 2020 B Klasa: Polonia Luszowice - Korona Mętków 3:2 Więcej..
11 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Niwa Nowa Wieś 0:2 Więcej..
11 listopada, 2020 KO: Nadwiślanin Gromiec - Halaniak Maków Podhalański Więcej..
11 listopada, 2020 A Klasa: Start Kamień - Zagórzanka Zagórze 4:0 Więcej..
7 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Brzezina Osiek 1:6 (2 galeria) Więcej..
7 listopada, 2020 A Klasa: Start Kamień - Błyskawica Myślachowice 2:2 Więcej..
7 listopada, 2020 KO: MKS Libiąż - Niwa Nowa Wieś 1:3 Więcej..
7 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Brzezina Osiek 1:6 Więcej..
31 października, 2020 A Klasa: Fablok Chrzanów - Start Kamień 1:3 Więcej..
31 października, 2020 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Zagórzanka Zagórze 4:1 Więcej..
31 października, 2020 A Klasa: Fablok Chrzanów - Start Kamień 1:3 Więcej..
31 października, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - Dalin Myślenice 1:1 Więcej..
24 października, 2020 A Klasa: Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno 2:1 Więcej..
17 października, 2020 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów 4:1 Więcej..
10 października, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki 2:2 (2 galeria) Więcej..
10 października, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki 2:2 Więcej..
10 października, 2020 A Klasa: Start Kamień - Promyk Bolęcin 4:2 Więcej..
4 października, 2020 A Klasa: Tęcza Tenczynek - Wolanka Wola Filipowska 0:0 Więcej..
3 października, 2020 KO: Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno 1:0 Więcej..
26 września, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 1:2 (2 galeria) Więcej..
26 września, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 1:2 Więcej..
23 września, 2020 Puchar Polski: Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia 1:3 (2 galeria) Więcej..
23 września, 2020 Puchar Polski: Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia 1:3 Więcej..
20 września, 2020 KO: Zatorzanka Zator - Victoria 1918 Jaworzno 2:1 Więcej..
19 września, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - Proszowianka Proszowice 5:0 Więcej..
12 września, 2020 KO: LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec 2:4 Więcej..
12 września, 2020 IV Liga: KS Chełmek - D&R Unia Oświęcim 1:2 Więcej..
12 września, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów 0:3 Więcej..
12 września, 2020 A Klasa: Start Kamień - UKS Dulowa 8:2 Więcej..
9 września, 2020 A Klasa: Start Kamień - Victoria Zalas 7:0 Więcej..
2 września, 2020 Puchar Polski: Zgoda Byczyna - MKS Trzebinia 0:7 Więcej..
29 sierpnia, 2020 IV Liga: KS Chełmek - Beskid Andrychów 2:1 Więcej..
29 sierpnia, 2020 K0: Garbarz Zembrzyce - Victoria 1918 Jaworzno 0:4 Więcej..
29 sierpnia, 2020 B Klasa: Polonia Luszowice - Tempo Płaza 6:0 Więcej..
29 sierpnia, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Team Sport Hejnał Kęty 0:5 Więcej..
22 sierpnia, 2020 IV Liga: Orzeł Piaski Wielkie - KS Chełmek 2:1 Więcej..
23 sierpnia, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:3 Więcej..
22 sierpnia, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - Węgrzcanka Wegrzce Wielkie 4:2 Więcej..
22 sierpnia, 2020 B Klasa: Korona Lgota - UKS Górnik Siersza 2:2 Więcej..
19 sierpnia, 2020 PP: Ciężkowianka Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 4:3 Więcej..
19 sierpnia, 2020 PP: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 0:3 Więcej..
16 sierpnia, 2020 KO: Nadwiślanin Gromiec - MKS Libiąż 2:1 Więcej..
15 sierpnia, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zgoda Byczyna 0:3 Więcej..
15 sierpnia, 2020 A Klasa: Start Kamień - Wisła Jankowice 5:0 Więcej..
15 sierpnia, 2020 IV Liga: KS Chełmek - Słomniczanka Słomniki 4:0 Więcej..
8 sierpnia, 2020 KO: Sokół Przytkowice - Victoria 1918 Jaworzno 4:0 Więcej..
8 sierpnia, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - LKS Rajsko 3:0 Więcej..
1 sierpnia, 2020 Puchar Polski: Zryw Brodła - Victoria 1918 Jaworzno 1:1 (karne 3:4) Więcej..
1 sierpnia, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Więcej..
28 lipca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - LKS Bobrek 2:1 Więcej..
15 lipca, 2020 Sparing: LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 3:0 Więcej..
4 lipca, 2020 Sparing: Bolesław Bukowno - Zgoda Byczyna 0:0 Więcej..
4 lipca, 2020 PP: Victoria 1918 Jaworzno - Orzeł Ryczów 1:2 Więcej..
4 lipca, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów 0:3 Więcej..
3 lipca, 2020 Sparing: Nadwiślanin Gromiec - LKS Piotrowice 4:3 Więcej..
27 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Grodziec Będzin 0:2 Więcej..
26 czerwca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - Ruch Młoszowa 3:1 Więcej..
21 czerwca, 2020 Sparing: Polonia Luszowice - Zgoda Byczyna 1:6 Więcej..
20 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Sparta Katowice 0:2 Więcej..
13 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Sarmacja Będzin 0:2 Więcej..
6 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Bolesław Bukowno Więcej..

Sezon piłkarski 2019/20

7 marca, 2020 Puchar Polski: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 1:1 (karne 7:6) 2 Więcej..
7 marca, 2020 Puchar Polski: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 1:1 (karne 7:6) Więcej..
8 marca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - Iskra Czułów 7:0 Więcej..
7 marca, 2020 Sparing: Górnik Brzeszcze - MKS Libiąż 1:0 Więcej..
29 lutego, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Tęcza Błędów 0:0 Więcej..
29 lutego, 2020 Sparing: KS Chełmek - LKS Rajsko 1:3 Więcej..
29 lutego, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - Sarmacja Będzin 1:3 Więcej..
26 lutego, 2020 Sparing: KS Chełmek - LKS Jawiszowice 4:2 Więcej..
23 lutego, 2020 Sparing: Zagórzanka Zagórze - LKS Piotrowice 0:2 Więcej..
23 lutego, 2020 Sparing: KS Chełmek - Świt Krzeszowice 7:2 Więcej..
23 lutego, 2020 Sparing: LKS Gorzów - LKS Żarki 0:1 Więcej..
22 lutego, 2020 Sparing: Tęcza Błędów - Victoria 1918 Jaworzno 0:2 Więcej..
15 lutego, 2020 Sparing: KS Chełmek - LKS Żarki 7:0 Więcej..
15 lutego, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - LKS Czaniec 1:3 Więcej..
15 lutego, 2020 Sparing: Nadwiślanin Gromiec - MKS Alwernia 4:2 Więcej..
20 stycznia, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3 Więcej..
14 września 2019, 4. kolejka, B Klasa: Unia Kwaczała - Górnik Siersza 2:1 Więcej..
4 września 2019, 4. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze 4:4 Więcej..
31 sierpnia 2019, 3. kolejka, A Klasa: Victoria Zalas - Fablok Chrzanów 1:3 Więcej..
31 sierpnia 2019, 5. kolejka, KO: Niwa Nowa Wieś - Arka Babice 3:0 Więcej..
24 sierpnia 2019, 2. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Wisełka Rozkochów 7:0 Więcej..
24 sierpnia 2019, 4. kolejka, KO: MKS Libiąż - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:4 Więcej..
15 sierpnia 2019, 1. kolejka, A Klasa: Błyskawica Myślachowice - Start Kamień 1:0 Więcej..

Sezon piłkarski 2018/19

15 czerwca 2019, 28. kolejka, KO: LKS Rajsko - Victoria 1918 Jaworzno 5:1 Więcej..
15 czerwca 2019, 30. kolejka, A Klasa: MKS Libiąż - Błyskawica Myślachowice 2:1 Więcej..
9 czerwca 2019, 21. kolejka, A Klasa: Taeam Sport Hejnał Kęty - LKS Gorzów 1:1 Więcej..
8 czerwca 2019, 29. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - MKS Libiąż 2:3 Więcej..
5 czerwca 2019, 28. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - MKS Alwernia 2:0 Więcej..
2 czerwca 2019, 26. kolejka, KO: LKS Rajsko - LKS Żarki 3:0 Więcej..
1 czerwca 2019, 28. kolejka, A Klasa: Zagórzanka Zagórze - Start Kamień 5:0 Więcej..
19 maja 2019, 23. kolejka, A Klasa: MKS Libiąż - Start Kamień 2:1 Więcej..
15 maja 2019, 25. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - SPRiN Regulice 4:1 Więcej..
4 maja 2019, 23. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska 1:1 Więcej..
1 maja 2019, 22. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin 2:0 Więcej..
27 kwietnia 2019, 22. kolejka, IV Liga: MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki 1:1 Więcej..
16 września 2018, 7. kolejka, KO: Arka Babice - LKS Żarki 1:5 Więcej..
16 września 2018, 7. kolejka, A Klasa: UKS Dulowa - Wolanka Wola Filipowska 4:1 Więcej..
19 sierpnia 2018, 3. kolejka, KO: LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec 1:2 Więcej..

Sezon piłkarski 2017/18

16 czerwca 2018, 26. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Fablok Chrzanów 4:1 Więcej..
26 maja 2018, 23. kolejka, A Klasa: Wisła Jankowice - Arka Babice 2:2 Więcej..
20 maja 2018, 26. kolejka, KO: LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 6:1 Więcej..
13 maja 2018, 25. kolejka, KO: Nadwiślanin Gromiec - KS Chełmek 2:3 Więcej..
13 maja 2018, 21. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Start Kamień 1:0 Więcej..
13 maja 2018, 21. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Błyskawica Myślachowice 2:1 Więcej..
5 maja 2018, 20. kolejka, A Klasa: MZKS Alwernia - Arka Babice 2:3 Więcej..
3 maja 2018, 15. kolejka, B Klasa: LKS II Żarki - Korona Mętków 1:5 Więcej..
2 maja 2018, 23. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Naroże Juszczyn 2:0 Więcej..
28 kwietnia 2018, 19. kolejka, B Klasa: Zryw Brodła - SPRiN Regulice 1:7 Więcej..
22 kwietnia 2018, 18. kolejka, A Klasa: Promyk Bolęcin - Fablok Chrzanów 1:1 Więcej..

Sezon piłkarski 2016/17

31 sierpnia 2016, KO: Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas 3:1 Więcej..
8 sierpnia 2016, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Wyzwolenie Chorzów 2:1 Więcej..
23 lipca 2016, Sparing: Hutnik Nowa Huta - Zagórzanka Zagórze 3:4 Więcej..

Sezon piłkarski 2015/16

8 maja 2016, 23. kolejka, KO: LKS Bobrek - Zagórzanka Zagórze 2:5 Więcej..
5 maja 2016, 19. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Tęcza Tenczynek 2:0 Więcej..
30 kwietnia 2016, 18. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Victoria Zalas 1:5 Więcej..
2 kwietnia 2016, 17. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Jałowiec Stryszawa 2:2 Więcej..
19 marca 2016, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Kaszowianka Kaszów 2:3 Więcej..
8 listopada 2015, 14. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Brzezina Osiek 4:1 Więcej..
31 października 2015, 12. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Błyskawica Myślachowice 2:1 Więcej..
10 października 2015, 9. kolejka, A Klasa: Tęcza Tenczynek - Arka Babice 3:6 Więcej..
13 września 2015, 6. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Tempo Białka 2:1 Więcej..
8 sierpnia 2015, Sparing: Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze 1:9 Więcej..
31 lipca 2015, Sparing: MKS Lędziny - Zagórzanka Zagórze 4:1 Więcej..
11 lipca 2015, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Szczakowianka Jaworzno 2:1 Więcej..

Sezon piłkarski 2014/15

11 kwietnia 2015, 16. kolejka, A Klasa: LKS Żarki - Zgoda Byczyna 1:2 Więcej..
11 kwietnia 2015, 19. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Sokół Przytkowice 3:3 Więcej..
29 marca 2015, 17. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Skawa Wadowice 2:1 Więcej..
15 marca 2015, Sparing: LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 1:2 Więcej..
8 marca 2015, Sparing: Arka Babice - Hejnał Kęty 5:2 Więcej..
15 listopada 2014, Finał PP: Zagórzanka Zagórze - MKS Trzebinia-Siersza 0:4 Więcej..
20 września 2014, 6. kolejka, A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska 0:1 Więcej..
17 września 2014, PP: Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze 1:10 Więcej..
13 września 2014, 7. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Soła II Oświęcim 1:0 Więcej..
10 września 2014, 6. kolejka, KO: MZKS Alwernia - Gónik Brzeszcze 2-0 Więcej..
6 września 2014, 4. kolejka, A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Arka Babice 1:2 Więcej..
30 sierpnia 2014, 4. kolejka, KO: MZKS Alwernia - Nadwiślanin Gromiec 2:0 Więcej..
9 sierpnia 2014, PP: Arka Babice - Nadwiślanin Gromiec 1:1 (karne 5:6) Więcej..
19 lipca 2014, Sparing: Górnik 09 Mysłowice - Zagórzanka Zagórze 3:2 Więcej..

Zostań współtwórcą serwisu

Futbol to nasza pasja