Wszystkie galerie zdjęć

FOTORELACJE

RUNDA WIOSENNA

  • 9 kwietnia, 2021 Z inicjatywy Kibiców KS Górnik Brzeszcze ruszyła akcja "odświeżenia" ścian budynku wewnątrz stadionu Więcej..
  • 14 marca, 2021 A Klasa: Orzeł Wieprz - Nadwiślanka Brzeźnica 1:2 Więcej..
  • 14 marca, 2021 A Klasa: Naroże Juszczyn - Leńczanka Leńcze 5:5 Więcej..

PRZERWA ZIMOWA

  • 17 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Team Sport Hejnał Kęty 3:4 Więcej..
  • 13 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka 2:2 (2 galeria) Więcej..
  • 13 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka 2:2 Więcej..
  • 13 marca, 2021 KO: Garbarz Zembrzyce - LKS Gorzów 1:0 Więcej..
  • 13 marca, 2021 Sparing: Team Sport Hejnał Kęty - D&R Unia Oświęcim 2:3 Więcej..
  • 13 marca, 2021 Sparing: MKS Trzebinia - Lubań Maniowy 0:2 Więcej..
  • 10 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zabrzydowska 5:2 (2 galeria) Więcej..
  • 10 marca, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zabrzydowska 5:2 Więcej..
  • 6 marca, 2021 KO: Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno 3:0 (2 galeria) Więcej..
  • 6 marca, 2021 KO: Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno 3:0 Więcej..
  • 6 marca, 2021 Sparing: Zgoda Byczyna - LKS Jawiszowice 1:8 Więcej..
  • 28 lutego, 2021 Sparing: Leskowiec Rzyki - Groń Bujaków 1:2 Więcej..
  • 28 lutego, 2021 Sparing: Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice 2:2 Więcej..
  • 27 lutego, 2021 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice 0:0 Więcej..
  • 21 lutego, 2021 Sparing: Leskowiec Rzyki - Dragoons Kraków 2:3 Więcej..
  • 20 lutego, 2021 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Przemsza Siewierz 1:2 Więcej..
  • 20 lutego, 2021 Sparing: Szczakowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna 8:0 Więcej..
  • 14 lutego, 2021 Sparing: Leskowiec Rzyki - Iskra Rybarzowice 3:3 Więcej..
  • 14 lutego, 2021 Sparing: LKS Żarki - Fablok Chrzanów 2:4 Więcej..
  • 6 lutego, 2021 Sparing: Rekord Bielsko-Biała - Beskid Andrychów 2:3 Więcej..

FOTOARCHIWUM

    Sezon piłkarski 2020/21
  • 28 listopada, 2020 PP: Team Sport Hejnał Kęty - LKS Rajsko 3:4 Więcej..
  • 21 listopada, 2020 A Klasa: Jałowiec Stryszawa - Naroże Juszczyn 1:0 Więcej..
  • 21 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Zatorzanka Zator 5:3 Więcej..
  • 14 listopada, 2020 A Klasa: Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice 2:0 Więcej..
  • 14 listopada, 2020 B Klasa: Polonia Luszowice - Korona Mętków 3:2 Więcej..
  • 11 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Niwa Nowa Wieś 0:2 Więcej..
  • 11 listopada, 2020 KO: Nadwiślanin Gromiec - Halaniak Maków Podhalański Więcej..
  • 11 listopada, 2020 A Klasa: Start Kamień - Zagórzanka Zagórze 4:0 Więcej..
  • 8 listopada, 2020 B Klasa: Gronie Zagórnik - Skawa Witanowice 2:1 Więcej..
  • 7 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Brzezina Osiek 1:6 (2 galeria) Więcej..
  • 7 listopada, 2020 B Klasa: KS Bystra - Grom Grzechynia 1:2 Więcej..
  • 7 listopada, 2020 A Klasa: Start Kamień - Błyskawica Myślachowice 2:2 Więcej..
  • 7 listopada, 2020 KO: MKS Libiąż - Niwa Nowa Wieś 1:3 Więcej..
  • 7 listopada, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Brzezina Osiek 1:6 Więcej..
  • 31 października, 2020 B Klasa: Łysa Góra Zawadka - Leskowiec Rzyki 5:1 Więcej..
  • 31 października, 2020 A Klasa: Fablok Chrzanów - Start Kamień 1:3 Więcej..
  • 31 października, 2020 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Zagórzanka Zagórze 4:1 Więcej..
  • 31 października, 2020 A Klasa: Strzelec Budzów - Wisła Łączany 1:3 Więcej..
  • 31 października, 2020 B Klasa: Świt Osielec - Huragan Skawica 2:6 Więcej..
  • 31 października, 2020 A Klasa: Fablok Chrzanów - Start Kamień 1:3 Więcej..
  • 31 października, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - Dalin Myślenice 1:1 Więcej..
  • 25 października, 2020 B Klasa: Gronie Zagórnik - Wikliniarz Woźniki 1:2 Więcej..
  • 24 października, 2020 A Klasa: Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno 2:1 Więcej..
  • 17 października, 2020 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów 4:1 Więcej..
  • 17 października, 2020 IV Liga: D&R Unia Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice 2:4 Więcej..
  • 10 października, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki 2:2 (2 galeria) Więcej..
  • 10 października, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki 2:2 Więcej..
  • 10 października, 2020 B Klasa: Relaks Wysoka - Iskra Klecza Dolna 2:1 Więcej..
  • 10 października, 2020 A Klasa: Start Kamień - Promyk Bolęcin 4:2 Więcej..
  • 4 października, 2020 A Klasa: Tęcza Tenczynek - Wolanka Wola Filipowska 0:0 Więcej..
  • 4 października, 2020 A Klasa: BCS Zawoja - Jałowiec Stryszawa 2:1 Więcej..
  • 4 października, 2020 B Klasa: Grom Grzechynia - Huragan Skawica 0:5 Więcej..
  • 4 października, 2020 A Klasa: Zaborzanka Zaborze - Sygnał Włosienica 2:1 Więcej..
  • 3 października, 2020 A Klasa: Puls Broszkowice - Zgoda Malec 3:3Więcej..
  • 3 października, 2020 KO: Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno 1:0 Więcej..
  • 26 września, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 1:2 (2 galeria) Więcej..
  • 26 września, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 1:2 Więcej..
  • 23 września, 2020 Puchar Polski: Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia 1:3 (2 galeria) Więcej..
  • 23 września, 2020 Puchar Polski: Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia 1:3 Więcej..
  • 23 września, 2020 Puchar Polski: Tempo Białka - Beskid Andrychów 2:2 (karne 0:2) Więcej..
  • 20 września, 2020 KO: Zatorzanka Zator - Victoria 1918 Jaworzno 2:1 Więcej..
  • 20 września, 2020 A Klasa: BCS Zawoja - LKS Leńcze 4:1 Więcej..
  • 19 września, 2020 B Klasa: KS Bystra - Lachy Lachowice 0:0 Więcej..
  • 19 września, 2020 B Klasa: Żarek Barwałd Górny - Relaks Wysoka 1:1 Więcej..
  • 19 września, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - Proszowianka Proszowice 5:0 Więcej..
  • 16 września, 2020 Puchar Polski: LKS Jawiszowice - LKS Rajsko 1:2 Więcej..
  • 13 września, 2020 B Klasa: Gród Grodzisko - Dąb Tomice 5:3 Więcej..
  • 13 września, 2020 A Klasa: Naroże Juszczyn - Astra Spytkowice 3:1 Więcej..
  • 12 września, 2020 KO: LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec 2:4 Więcej..
  • 12 września, 2020 IV Liga: KS Chełmek - D&R Unia Oświęcim 1:2 Więcej..
  • 12 września, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów 0:3 Więcej..
  • 12 września, 2020 A Klasa: Start Kamień - UKS Dulowa 8:2 Więcej..
  • 9 września, 2020 A Klasa: Start Kamień - Victoria Zalas 7:0 Więcej..
  • 2 września, 2020 Puchar Polski: Zgoda Byczyna - MKS Trzebinia 0:7 Więcej..
  • 29 sierpnia, 2020 IV Liga: KS Chełmek - Beskid Andrychów 2:1 Więcej..
  • 29 sierpnia, 2020 K0: Garbarz Zembrzyce - Victoria 1918 Jaworzno 0:4 Więcej..
  • 29 sierpnia, 2020 A Klasa: Naroże Juszczyn - Burza Roczyny 3:2 Więcej..
  • 29 sierpnia, 2020 B Klasa: Polonia Luszowice - Tempo Płaza 6:0 Więcej..
  • 29 sierpnia, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Team Sport Hejnał Kęty 0:5 Więcej..
  • 26 sierpnia, 2020 KO: Brzezina Osiek - Niwa Nowa Wieś 0:1 Więcej..
  • 22 sierpnia, 2020 IV Liga: Orzeł Piaski Wielkie - KS Chełmek 2:1 Więcej..
  • 23 sierpnia, 2020 KO: Zgoda Byczyna - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:3 Więcej..
  • 22 sierpnia, 2020 B Klasa: Korona Harmęże - Iskra Brzezinka 2:5 Więcej..
  • 22 sierpnia, 2020 IV Liga: D&R Unia Oświęcim - LKS Jawiszowice 2:1 Więcej..
  • 22 sierpnia, 2020 B Klasa: Żarek Barwałd Górny - Stanisławianka Stanisław Dolny 1:0 Więcej..
  • 22 sierpnia, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - Węgrzcanka Wegrzce Wielkie 4:2 Więcej..
  • 22 sierpnia, 2020 B Klasa: Korona Lgota - UKS Górnik Siersza 2:2 Więcej..
  • 19 sierpnia, 2020 PP: Ciężkowianka Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 4:3 Więcej..
  • 19 sierpnia, 2020 PP: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 0:3 Więcej..
  • 19 sierpnia, 2020 PP: Niwa Nowa Wieś - LKS Rajsko 1:3 Więcej..
  • 19 sierpnia, 2020 PP: Zgoda Malec - UKS KS Chełmek 3:11 Więcej..
  • 16 sierpnia, 2020 KO: Nadwiślanin Gromiec - MKS Libiąż 2:1 Więcej..
  • 16 sierpnia, 2020 B Klasa: Victoria Półwieś - Sokół Chrząstowice 0:3 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zgoda Byczyna 0:3 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 A Klasa: Start Kamień - Wisła Jankowice 5:0 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 B Klasa: Iskra Brzezinka - LKS Palczowice 5:2 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 IV Liga: KS Chełmek - Słomniczanka Słomniki 4:0 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 B Klasa: Żarek Barwałd Górny - Sokół II Przytkowice 3:2 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 B Klasa: Relaks Wysoka - Skawa Jaroszowice 2:2 Więcej..
  • 15 sierpnia, 2020 A Klasa: Naroże Juszczyn - Dąb Paszkówka 2:1 Więcej..
  • 12 sierpnia, 2020 Puchar Polski: Orzeł Radocza - Dąb Paszkówka 2:1 Więcej..
  • 9 sierpnia, 2020 KO: Halniak Maków Podhalański - Brzezina Osiek 0:3 Więcej..
  • 8 sierpnia, 2020 KO: Sokół Przytkowice - Victoria 1918 Jaworzno 4:0 Więcej..
  • 8 sierpnia, 2020 IV Liga: MKS Trzebinia - LKS Rajsko 3:0 Więcej..
  • 1 sierpnia, 2020 Puchar Polski: Zryw Brodła - Victoria 1918 Jaworzno 1:1 (karne 3:4) Więcej..
  • 1 sierpnia, 2020 A Klasa: Naroże Juszczyn - Wisła Łączany 5:1 Więcej..
  • 1 sierpnia, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Więcej..
  • 28 lipca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - LKS Bobrek 2:1 Więcej..
  • 26 lipca, 2020 Puchar Polski: Grom Grzechynia - Żuraw Krzeszów 2:6 Więcej..
  • 25 lipca, 2020 Sparing: Naroże Juszczyn - Orzeł Myślenice 2:1 Więcej..
  • 18 lipca, 2020 Puchar Polski: Świt Osielec - Jałowiec Stryszawa 2:4 Więcej..
  • 18 lipca, 2020 Sparing: LKS Jawiszowice - Podhalanka Milówka 7:0 Więcej..
  • 15 lipca, 2020 Sparing: LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 3:0 Więcej..
  • 11 lipca, 2020 Sparing: Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn 2:3 Więcej..
  • 8 lipca, 2020 PP: Team Sport Hejnał Kęty - Orzeł Ryczów 2:2 karne 3:4 Więcej..
  • 4 lipca, 2020 Sparing: Bolesław Bukowno - Zgoda Byczyna 0:0 Więcej..
  • 4 lipca, 2020 Sparing: LKS Goczałkowice-Zdrój - LKS Jawiszowice 4:2 Więcej..
  • 4 lipca, 2020 PP: Victoria 1918 Jaworzno - Orzeł Ryczów 1:2 Więcej..
  • 4 lipca, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów 0:3 Więcej..
  • 3 lipca, 2020 Sparing: Nadwiślanin Gromiec - LKS Piotrowice 4:3 Więcej..
  • 27 czerwca, 2020 Sparing: Puls Broszkowice - Siódemka Tychy 2:2 Więcej..
  • 27 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Grodziec Będzin 0:2 Więcej..
  • 26 czerwca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - Ruch Młoszowa 3:1 Więcej..
  • 21 czerwca, 2020 Sparing: Polonia Luszowice - Zgoda Byczyna 1:6 Więcej..
  • 21 czerwca, 2020 Sparing: LKS Jawiszowice (Olboje) - Korona Harmęże 3:5 Więcej..
  • 20 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Sparta Katowice 0:2 Więcej..
  • 20 czerwca, 2020 Sparing: Nadwiślan Góra - Górnik Brzeszcze 1:0 Więcej..
  • 13 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Sarmacja Będzin 0:2 Więcej..
  • 13 czerwca, 2020 Sparing: Niwa Nowa Wieś - Piast Bieruń Nowy 4:0 Więcej..
  • 6 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Bolesław Bukowno Więcej..
  • 3 czerwca, 2020 Trening drużyny seniorów Naroża Juszczyn Więcej..

  • Sezon piłkarski 2019/20
  • 7 marca, 2020 Puchar Polski: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 1:1 (karne 7:6) 2 Więcej..
  • 7 marca, 2020 Puchar Polski: Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia 1:1 (karne 7:6) Więcej..
  • 8 marca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - Iskra Czułów 7:0 Więcej..
  • 7 marca, 2020 Sparing: Górnik Brzeszcze - MKS Libiąż 1:0 Więcej..
  • 29 lutego, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Tęcza Błędów 0:0 Więcej..
  • 29 lutego, 2020 Sparing: UKS KS Chełmek - LKS Rajsko 1:3 Więcej..
  • 29 lutego, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - Sarmacja Będzin 1:3 Więcej..
  • 29 lutego, 2020 Sparing: Strumień Polanka Wielka - Zaborzanka Zaborze 4:0 Więcej..
  • 26 lutego, 2020 Sparing: UKS KS Chełmek - LKS Jawiszowice 4:2 Więcej..
  • 23 lutego, 2020 Sparing: Zagórzanka Zagórze - LKS Piotrowice 0:2 Więcej..
  • 23 lutego, 2020 Sparing: UKS KS Chełmek - Świt Krzeszowice 7:2 Więcej..
  • 23 lutego, 2020 Sparing: LKS Gorzów - LKS Żarki 0:1 Więcej..
  • 22 lutego, 2020 Sparing: Tęcza Błędów - Victoria 1918 Jaworzno 0:2 Więcej..
  • 15 lutego, 2020 Sparing: UKS KS Chełmek - LKS Żarki 7:0 Więcej..
  • 15 lutego, 2020 Sparing: MKS Trzebinia - LKS Czaniec 1:3 Więcej..
  • 15 lutego, 2020 Sparing: Nadwiślanin Gromiec - MKS Alwernia 4:2 Więcej..
  • 20 stycznia, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3 Więcej..
  • 14 września 2019, 4. kolejka, B Klasa: Unia Kwaczała - Górnik Siersza 2:1 Więcej..
  • 4 września 2019, 4. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze 4:4 Więcej..
  • 31 sierpnia 2019, 3. kolejka, A Klasa: Victoria Zalas - Fablok Chrzanów 1:3 Więcej..
  • 31 sierpnia 2019, 5. kolejka, KO: Niwa Nowa Wieś - Arka Babice 3:0 Więcej..
  • 28 sierpnia 2019, 5. kolejka, IV Liga: LKS Jawiszowice - LKS Rajsko 2:1 Więcej..
  • 25 sierpnia 2019, 2. kolejka, B Klasa: Iskra Brzezinka - LKS Palczowice 1:0 Więcej..
  • 24 sierpnia 2019, 2. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Wisełka Rozkochów 7:0 Więcej..
  • 24 sierpnia 2019, 4. kolejka, KO: MKS Libiąż - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:4 Więcej..
  • 24 sierpnia 2019, 4. kolejka, IV Liga: LKS Rajsko - Orzeł Ryczów 1:4 Więcej..
  • 15 sierpnia 2019, 1. kolejka, A Klasa: Błyskawica Myślachowice - Start Kamień 1:0 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2018/19
  • 15 czerwca 2019, 28. kolejka, KO: LKS Rajsko - Victoria 1918 Jaworzno 5:1 Więcej..
  • 15 czerwca 2019, 30. kolejka, A Klasa: MKS Libiąż - Błyskawica Myślachowice 2:1 Więcej..
  • 9 czerwca 2019, 21. kolejka, A Klasa: Taeam Sport Hejnał Kęty - LKS Gorzów 1:1 Więcej..
  • 8 czerwca 2019, 29. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - MKS Libiąż 2:3 Więcej..
  • 8 czerwca 2019, 27. kolejka, KO: Niwa Nowa Wieś - Zatorzanka Zator 2:0 Więcej..
  • 7 czerwca 2019, 21. kolejka, A Klasa: LKS Bulowice - Strumień Polanka Wielka 3:3 Więcej..
  • 5 czerwca 2019, 28. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - MKS Alwernia 2:0 Więcej..
  • 5 czerwca 2019, 27. kolejka, IV Liga: Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice 3:0 Więcej..
  • 2 czerwca 2019, 26. kolejka, KO: LKS Rajsko - LKS Żarki 3:0 Więcej..
  • 1 czerwca 2019, 28. kolejka, A Klasa: Zagórzanka Zagórze - Start Kamień 5:0 Więcej..
  • 19 maja 2019, 23. kolejka, A Klasa: MKS Libiąż - Start Kamień 2:1 Więcej..
  • 15 maja 2019, 25. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - SPRiN Regulice 4:1 Więcej..
  • 11 maja 2019, 13. kolejka, B Klasa: Puls Broszkowice - Zaborzanka Zaborze 0:4 Więcej..
  • 5 maja 2019, 12. kolejka, B Klasa: Zaborzanka Zaborze - Skawa Podolsze 2:0 Więcej..
  • 4 maja 2019, 23. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska 1:1 Więcej..
  • 1 maja 2019, 23. kolejka, IV Liga: Unia Oświęcim - LKS Jawiszowice 5:1 Więcej..
  • 1 maja 2019, 22. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin 2:0 Więcej..
  • 28 kwietnia 2019, 15. kolejka, A Klasa: Solavia Grojec - TS Hejnał Kęty 1:5 Więcej..
  • 28 kwietnia 2019, 11. kolejka, B Klasa: Zaborzanka Zaborze - Sygnał Włosienica 3:2 Więcej..
  • 27 kwietnia 2019, 22. kolejka, IV Liga: MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki 1:1 Więcej..
  • 16 września 2018, 7. kolejka, KO: Arka Babice - LKS Żarki 1:5 Więcej..
  • 16 września 2018, 7. kolejka, A Klasa: UKS Dulowa - Wolanka Wola Filipowska 4:1 Więcej..
  • 19 sierpnia 2018, 3. kolejka, KO: LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec 1:2 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2017/18
  • 16 czerwca 2018, 26. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Fablok Chrzanów 4:1 Więcej..
  • 26 maja 2018, 23. kolejka, A Klasa: Wisła Jankowice - Arka Babice 2:2 Więcej..
  • 20 maja 2018, 26. kolejka, KO: LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 6:1 Więcej..
  • 13 maja 2018, 25. kolejka, KO: Nadwiślanin Gromiec - KS Chełmek 2:3 Więcej..
  • 13 maja 2018, 21. kolejka, A Klasa: Fablok Chrzanów - Start Kamień 1:0 Więcej..
  • 13 maja 2018, 21. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Błyskawica Myślachowice 2:1 Więcej..
  • 5 maja 2018, 20. kolejka, A Klasa: MZKS Alwernia - Arka Babice 2:3 Więcej..
  • 3 maja 2018, 15. kolejka, B Klasa: LKS II Żarki - Korona Mętków 1:5 Więcej..
  • 2 maja 2018, 23. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Naroże Juszczyn 2:0 Więcej..
  • 28 kwietnia 2018, 19. kolejka, B Klasa: Zryw Brodła - SPRiN Regulice 1:7 Więcej..
  • 22 kwietnia 2018, 18. kolejka, A Klasa: Promyk Bolęcin - Fablok Chrzanów 1:1 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2016/17
  • 31 sierpnia 2016, KO: Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas 3:1 Więcej..
  • 8 sierpnia 2016, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Wyzwolenie Chorzów 2:1 Więcej..
  • 23 lipca 2016, Sparing: Hutnik Nowa Huta - Zagórzanka Zagórze 3:4 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2015/16
  • 8 maja 2016, 23. kolejka, KO: LKS Bobrek - Zagórzanka Zagórze 2:5 Więcej..
  • 5 maja 2016, 19. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Tęcza Tenczynek 2:0 Więcej..
  • 30 kwietnia 2016, 18. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Victoria Zalas 1:5 Więcej..
  • 2 kwietnia 2016, 17. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Jałowiec Stryszawa 2:2 Więcej..
  • 19 marca 2016, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Kaszowianka Kaszów 2:3 Więcej..
  • 8 listopada 2015, 14. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Brzezina Osiek 4:1 Więcej..
  • 31 października 2015, 12. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Błyskawica Myślachowice 2:1 Więcej..
  • 10 października 2015, 9. kolejka, A Klasa: Tęcza Tenczynek - Arka Babice 3:6 Więcej..
  • 13 września 2015, 6. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Tempo Białka 2:1 Więcej..
  • 8 sierpnia 2015, Sparing: Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze 1:9 Więcej..
  • 31 lipca 2015, Sparing: MKS Lędziny - Zagórzanka Zagórze 4:1 Więcej..
  • 11 lipca 2015, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Szczakowianka Jaworzno 2:1 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2014/15
  • 11 kwietnia 2015, 16. kolejka, A Klasa: LKS Żarki - Zgoda Byczyna 1:2 Więcej..
  • 11 kwietnia 2015, 19. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Sokół Przytkowice 3:3 Więcej..
  • 29 marca 2015, 17. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Skawa Wadowice 2:1 Więcej..
  • 15 marca 2015, Sparing: LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 1:2 Więcej..
  • 8 marca 2015, Sparing: Arka Babice - Hejnał Kęty 5:2 Więcej..
  • 15 listopada 2014, Finał PP: Zagórzanka Zagórze - MKS Trzebinia-Siersza 0:4 Więcej..
  • 20 września 2014, 6. kolejka, A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska 0:1 Więcej..
  • 17 września 2014, PP: Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze 1:10 Więcej..
  • 13 września 2014, 7. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Soła II Oświęcim 1:0 Więcej..
  • 10 września 2014, 6. kolejka, KO: MZKS Alwernia - Gónik Brzeszcze 2-0 Więcej..
  • 6 września 2014, 4. kolejka, A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Arka Babice 1:2 Więcej..
  • 30 sierpnia 2014, 4. kolejka, KO: MZKS Alwernia - Nadwiślanin Gromiec 2:0 Więcej..
  • 9 sierpnia 2014, PP: Arka Babice - Nadwiślanin Gromiec 1:1 (karne 5:6) Więcej..
  • 19 lipca 2014, Sparing: Górnik 09 Mysłowice - Zagórzanka Zagórze 3:2 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2013/14
  • 7 czerwca 2014, Baraż o A Klasę: Wisła Jankowice - Polonia Luszowice 4:0 Więcej..
  • 25 maja 2014, 26. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Iskra Brzezinka 3:1 Więcej..
  • 4 maja 2014, 22. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Przeciszovia Przeciszów 5:1 Więcej..
  • 27 kwietnia 2014, 20. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Soła Łęki 1:1 Więcej..
  • 8 marca 2014, Sparing: Zapora Porąbka - Zagórzanka Zagórze 1:0 Więcej..
  • 1 marca 2014, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Iskra Czułów 7:1 Więcej..
  • 1 marca 2014, Sparing: Arka Babice - Szczakowianka Jaworzno 2:1 Więcej..
  • 5 października 2013, 7. kolejka, B Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Jutrzenka Ostrężnica 2:2 Więcej..
  • 5 października 2013, 7. kolejka, B Klasa: Wisła Jankowice - Korona Mętków 6:1 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2012/13
  • 11 maja 2013, 24. kolejka, KO: D&R Unia Oświęcim - Zagórzanka Zagórze 1:2 Więcej..
  • 27 kwietnia 2013, 20. kolejka, A Klasa: Arka Babice - Start Kamień 3:0 Więcej..
  • 27 kwietnia 2013, 21. kolejka, KO: MKS Alwernia - Zagórzanka Zagórze 2:3 Więcej..
  • 21 kwietnia 2013, 20. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:4 Więcej..
  • 7 kwietnia 2013, 17. kolejka, A Klasa: Nadwiślanin Gromiec - Victoria Zalas 3:0 Więcej..
  • 6 kwietnia 2013, 21. kolejka, IV Ligi: MKS Trzebinia-Siersza - Sokół Przytkowice 0:0 Więcej..
  • 24 marca 2013, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Iskra Czułów 5:3 Więcej..
  • 3 marca 2013, Sparing: Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas 5:0 Więcej..
  • 2 marca 2013, Sparing: Promyk Bolęcin - MKS Alwernia 2:1 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2011/12
  • 29 października 2011, 15. kolejka, IV Liga: Lotnik Kryspinów - Iskra Klecza Dolna 0:2 Więcej..

  • Sezon piłkarski 2010/11
  • 18 czerwca 2011, 30. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Piliczanka Pilica 1:1 Więcej..
  • 4 czerwca 2011, 28. kolejka, KO: Zagórzanka Zagórze - Unia Oświęcim 5:2 Więcej..
  • 12 czerwca 2011, 15. kolejka, C Klasa: Zagórzanka II Zagórze - Polonia Luszowice 4:1 Więcej..
  • 22 maja 2011, 12. kolejka, C Klasa: Zagórzanka II Zagórze - Górzanka Nawojowa Góra 4:0 Więcej..
  • 29 maja 2011, 13. kolejka, C Klasa: Wolanka II Wola Filipowska - Zagórzanka II Zagórze 2:4 Więcej..
  • 14 maja 2011, 11. kolejka, C Klasa: PUKS Trzebinia - Zagórzanka II Zagórze 1:4 Więcej..

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709