Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Letnie spotkania sparingowe - Czerwiec 2020

2020-06-06 08:38 Red@ktor
Ogłoszony przez rząd IV etap „odmrażania” sportu dał zielone światło i można rozgrywać spotkania towarzyskie. Niezbędne jest jednak spełnienie wymagań sanitarnych i określonych w rozporządzeniu limitów.

W praktyce oznacza to, że zgodnie z rozporządzeniem zawodnicy mogą korzystać z szatni, węzłów sanitarnych i wszystkich sprzętów, a gospodarz obiektu jest zobowiązany do ich dezynfekcji. Ma również zapewnić środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego. Uczestnicy cały czas muszą dezynfekować ręce po wejściu na obiekt i kiedy będą z niego schodzili. Cały czas musi być utrzymana 15-minutowa przerwa pomiędzy grupami treningowymi.

Tyle w skrócie o zasadach, a co do spotkań sparingowych mogą odbywać się bez udziału kibiców i na razie nikt nie wie, kiedy to się zmieni. Co ciekawe nie ma nawet przyzwolenia od władz związkowych, o czym na łamach prasy wypowiedział się kilka dni temu rzecznik prasowy MZPN Jerzy Nagawiecki.

Znasz datę, godzinę lub wynik spotkania sparingowego, którego nie ma jeszcze na stronie - Napisz do nas.

Możesz to zrobić poprzez Formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres e-mail: info@mojeligi.net

Aktualizacja: 29 czerwca 2020 roku



Sparingi lato - Czerwiec 2020 roku


Boisko w Przeciszowie
4 czerwca, godz. 18:00 Przeciszovia Przeciszów - Zatorzanka Zator 1:8

Boisko w Jaworznie - Jeleniu
6 czerwca, godz. 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Bolesław Bukowno 4:3
6 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Bolesław Bukowno Więcej..

Bois ko w Bieruniu
6 czerwca, godz. 14:00 Unia Bieruń Stary - Iskra Brzezinka 3:0
Bramki: Latusek 2, M. Matejko

Boisko w Kętach
6 czerwca, godz. 15:00 Team Sport Hejnał Kęty - Niwa Nowa Wieś 1:4

Boisko w Grodzisku
6 czerwca, godz. 17:00 Gród Grodzisko - Skawa Podolsze 7:4

Boisko w Żarkach
9 czerwca, godz. 18:00 LKS Żarki - LKS Bobrek 3:2
Bramki dla Żarek: Testowany, Gaudyn, Ślósarz
2020-06-10 Piłkarze Żarek wygrali pierwszy sparing Więcej..

Bois ko w Krzeszowicach
10 czerwca, godz. 18:00 Świt Krzeszowice - Unia Kwaczała 6:2
Bramki dla Unii: Ficek, Warzecha

Boisko w Stanisławiu Dolnym
10 czerwca, godz. 18:00 Sosnowianka Stanisław Dony - Olimpia Zebrzydowice 4:1
Bramki dla Sosnowianki: Kowalówk 2, Wcisło, Hachlowski

Boisko w Jaworznie - Jeleniu
10 czerwca, godz. 18:30 Victoria 1918 Jaworzno - Czarni Sosnowiec 4:3
Bramki dla Victorii 1918: Jaromin, Suwaj, Bartuś, Testowany

Boisko w Rybniku
12 czerwca, godz. 18:00 ROW Rybnik - KS Chełmek 3:1
2020-06-12 ROW 1964 Rybnik zagrał pierwszy sparing Więcej..

Bois ko w Zatorze
12 czerwca, godz. 18:00 Zatorzanka Zator - D&R Unia Oświęcim 1:5
Bramki dla Unii: Mrowiec, Ryś, Czapla, Szewczyk, Ryszka

Boisko w Jaroszowicach
12 czerwca, godz. 18:30 Skawa Jaroszowice - Zaskawianka Wadowice 8:1
Bramki: Kokoszka 4, Bucki 3, Testowany - Rydzewski

Boisko w Barwałdzie Górnym
12 czerwca, godz. 18:30 Żarek Barwałd Górny - Borowik Bachowice 2:8
Bramki dla Borowika: D. Ściera 5, Ciemiera, Rąpel, G. Sciera

Boisko w Jaworznie - Jeleniu
13 czerwca, godz. 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Sarmacja Będzin 0:2
Gądek, Tyszczak
13 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Sarmacja Będzin 0:2 Więcej..

Bois ko w Krzeszowicach
13 czerwca, godz. 13:00 Świt Krzeszowice - MKS Trzebinia 2:5
Mirek, Kwaśniewski - J. Pająk 2, Blaszke, Sochacki, Szczurek
2020-06-13 Trzebiński MKS po sześciu latach znów pokonał Świt Krzeszowice Więcej..

Bois ko w Nowej Wsi
13 czerwca, godz. 15:00 Niwa Nowa Wieś - Piast Bieruń Nowy 4:0
Bramki: Piskorek 2, Nycz 2
13 czerwca, 2020 Sparing: Niwa Nowa Wieś - Piast Bieruń Nowy 4:0 Więcej..

Bois ko w Kętach
13 czerwca, godz. 15:00 Team Sport Hejnał Kęty - Soła Łęki 5:1
Bramki dla TS Hejnału: Dudzic 2, Kunicki 2, Nowicki

Boisko w Wadowicach
13 czerwca, godz. 15:00 Skawa Wadowice - Groń Bujaków 6:1

Boisko w Byczynie
13 czerwca, godz. 16:00 Zgoda Byczyna - Ciężkowianka Jaworzno 1:0
Bramka: Ostachowski

Boisko w Milówce
13 czerwca, godz. 16:00 Podhalanka Milówka - Huragan Inwałd 5:1

Boisko w Zalasie
13 czerwca, godz. 16:00 Victoria Zalas - Sankowia Sanka 2:10
Bramki dla Sankowi: N. Skalny 4,
Walkowicz 3, M. Skalny, Bień, Warzecha

Boisko w Porębie Wielkiej
13 czerwca, godz. 16:00 LKS Poręba Wielka - Skawa Podolsze 2:6

Boisko w Łączanach
13 czerwca, godz. 17:00 Wisła Łączany - Iskra Brzezinka 3:0

Boisko w Broszkowicach
13 czerwca, godz. 17:00 Puls Broszkowice - Sokół Wola 4:4

Boisko w Stanisławiu Dolnym
13 czerwca, godz. 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Korona Skawinki 6:4
Bramki dla Sosnowianki: Wcisło 3, Szydłowski, Bosman, Hachlowski

Boisko w Luszowicach
14 czerwca, godz. 12:00 Polonia Luszowice - Promyk Bolęcin 12:7
Bramki dla Polonii: Kuciel 3, I. Palka 3, Kozakiewicz 2, K. Górkowski 2, Michalczewski, Testowany

Boisko w Regulicach
14 czerwca, godz. 14:00 SPRiN Regulice - Zryw Brodła 1:5

Boisko w Sosnowcu
16 czerwca, godz. 18:30 Zagłębie II Sosnowiec - KS Chełmek 2:2
Bramki dla Chełmka: Wykręt, Testowany

Boisko w Polance Wielkiej
18 czerwca, godz. 17:30 Strumień Polanka Wielka - SMS Oświęcim (Juniorzy Starsi) 7:0

Boisko w Bobrku
18 czerwca, godz. 18:00 LKS Bobrek - LKS Gorzów 0:2

Boisko w Piotrowicach
18 czerwca, godz. 18:30 LKS Piotrowice - Sokół Frydrychowice 7:0

Boisko w Tenczynku
18 czerwca, godz. 19:00 Tęcza Tenczynek - Sankowia Sanka 6:3
Bramki: Czak 2, Kuźnik, P. Pałka, samobójcza, Mitka - M. Skalny, Bazarnik, Testowany
2020-06-18 Dziewięć goli w meczu w Tenczynku Więcej..

Bois ko w Barwałdzie
18 czerwca, godz. 19:00 Żarek Barwałd - Relaks Wysoka 3:2
Bramki dla Żarka: Bartoszek, Błachut, Giełdoń

Boisko w Trzebini
19 czerwca, godz. 17:30 MKS Trzebinia - Zatorzanka Zator 2:0
Bramki: Wierzba, Zybiński
2020-06-19 Sparing wygrany, teraz czas na odpoczynek Więcej..

Bois ko w Jaroszowicach
19 czerwca, godz. 18:30 Skawa Jaroszowice - Tempo Białka 0:10
Bramki: Basiura 2, Gruca 2, Madziała 2, Pena, Puzik, Bisaga, Woźny

Boisko w Witkowicach
19 czerwca, godz. 18:30 Orzeł Witkowice - Gronie Zagórnik 9:2

Boisko w Tomicach
19 czerwca, godz. 18:30 Dąb Tomice - Zaskawianka Wadowice 5:2
Bramki dla Zaskawianki: Rydzewski, Romek

Boisko w Wołowicach
19 czerwca, godz. ??:?? Piast Wołowice - Halniak Maków Podhalański 2:1

Boisko w Rajsku
20 czerwca, godz. 10:00 LKS Rajsko - D&R Unia Oświęcim 1:4
Bramki dla Unii: Lewandowski 2, Czapla 2

Boisko w Jaworznie
20 czerwca, godz. 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Sparta Katowice 1:2
Bramka dla Victorii 1918: Bartuś
20 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Sparta Katowice 0:2 Więcej..

Bois ko w Brzezince
20 czerwca, godz. 11:00 Iskra Brzezinka - Piast Bieruń Nowy 6:1

Boisko w Kętach
20 czerwca, godz. 15:00 Team Sport Hejnał Kęty - Koszarawa Żywiec 0:2
Bramki: Janik, Jurasz
2020-06-20 Pierwszy test po długiej przerwie "in plus" Więcej..

Bois ko w Dankowicach
20 czerwca, godz. 15:00 Pasjonat Dankowice - Orzeł Ryczów 0:4

Boisko w Nowej Wsi
20 czerwca, godz. 15:00 Niwa Nowa Wieś - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5:1
Bramki dla Niwy: Mateja 2, Matejko, Flis, Nycz

Boisko w Osieku
20 czerwca, godz. 15:00 Brzezina Osiek - Solavia Grojec 9:0

Boisko w Górze
20 czerwca, godz. 15:30 Nadwiślan Góra - Górnik Brzeszcze 1:0
20 czerwca, 2020 Sparing: Nadwiślan Góra - Górnik Brzeszcze 1:0 Więcej..

Bois ko w Piotrowicach
20 czerwca, godz. 16:00 LKS Piotrowice - Zatorzanka Zator 1:3

Boisko w Kobiernicach
20 czerwca, godz. 16:00 Soła Kobiernice - Iskra Klecza Dolna 2:2

Boisko w Kwaczale
20 czerwca, godz. 16:00 Unia Kwaczała - Zryw Brodła 2:3

Boisko w Łękach
20 czerwca, godz. 15:00 Soła Łęki - Wichura Głębowice 4:0

Boisko w Woźnikach
20 czerwca, godz. 15:30 Wikliniarz Woźniki - Olimpia Chocznia 1:5
Bramki dla Olimpii: Jakubas 2, Flos, Kutermak, Grondalczyk

Boisko w Bujakowie
20 czerwca, godz. 17:00 Groń Bujaków - Leskowiec Rzyki 5:1

Boisko w Bachowicach
20 czerwca, godz. ??:?? Borowik Bachowice - Wisła Łączany 1:1
Bramka dla Borowika: Ł. Szczygieł
21 czerwca, 2020 Borowik Bachowice - Wisła Łączany, Łukasz Szczygieł 1-0 Więcej..

Boisko w Lachowicach
20 czerwca, godz. ??:?? Naroże Juszczyn - Jordan Jordanów 8:7
Bramki dla Naroża: Ferek 2, Kaczmarczyk, Stawicki, Balcer, M. Drobny, R. Drobny, Romaniak

Boisko w Jawiszowicach
21 czerwca, godz. 10:30 LKS Jawiszowice (Olboje) - Korona Harmęże 3:5
21 czerwca, 2020 Sparing: LKS Jawiszowice (Olboje) - Korona Harmęże 3:5 Więcej..

Bois ko w Luszowicach
21 czerwca, godz. 16:00 Polonia Luszowice - Zgoda Byczyna 1:6
Bramki: Szozda - Ostachowski 2, Kempka 2, S. Jaromin, Orawski
2020-06-21 Piłkarze Luszowic musieli uznać wyższość Byczyny (ZDJĘCIA) Więcej..
2020-06-22 Zgoda Byczyna sparuje z Polonią Luszowice Więcej..
21 czerwca, 2020 Zgoda Byczyna sparuje z Polonią Luszowice Więcej..

Boisko w Gromcu
22 czerwca, godz. 18:00 Nadwiślanin Gromiec - MKS Libiąż 2:4

Boisko w Andrychowie
24 czerwca, godz. 17:30 Beskid Andrychów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:1

Boisko w Trzebini-Sierszy
24 czerwca, godz. 18:00 UKS Górnik Siersza - Unia Kwaczała 7:3
Bramki dla Górnika: Tajs, Mendela, Kurek, O. Lizończyk, K. Lizończyk, Testowany II, B. Lizończyk

Boisko w Osieku
24 czerwca, godz. 18:00 Brzezina Osiek - Strumień Polanka Wielka 6:1

Boisko w Żarkach
25 czerwca, godz. 18:00 LKS Żarki - LKS Gorzów 2:3
Bramki dla Żarek: Testowany I, Testowany II

Boisko w Włosienicy
25 czerwca, godz. 18:30 Sygnał Włosienica - BAP Gol Bieruń 6:2
Bramki dla Sygnału: Korwin 2, Walczak, Sarna, Gaweł, Testowany

Boisko w Wieprzu
25 czerwca, godz. 18:45 Orzeł Wieprz - Halniak Targanice 2:6
Bramki dla Halniaka: Płaszczyca 2 Nieciąg, Fujawa, Górski, Kubik, Magiera

Boisko w Stanisławiu Dolnym
25 czerwca, godz. 19:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Sokół Chrząstkowice 7:3
Bramki dla Sosnowianki: Bosman 2, Pacut, Góralczyk, Musiał, Kozik, Michalec

Boisko w Luszowicach
26 czerwca, godz. 18:30 Polonia Luszowice - Zagórzanka Zagórze 2:3
Bramki: K. Górkowski, Drabiński - Grabowski, Rogowiec, Sz. Przepiórka

Boisko w Woźnikach
26 czerwca, godz. 18:30 Wikliniarz Woźniki - Orzeł Witkowice 0:4

Boisko w Zatorze
26 czerwca, godz. ??:?? Zatorzanka Zator - Pogórze Gierałtowice 6:1

Boisko w Ryczowie
26 czerwca, godz. 19:00 Orzeł Ryczów - LKS Czaniec 4:0

Boisko w Tomicach
26 czerwca, godz. ??:?? Dąb Tomice - Orzeł Radocza 4:4

Boisko w Byczynie
26 czerwca, godz. 18:00 Zgoda Byczyna - Ruch Młoszowa 3:1
Bramki dla Zgody: Testowany I, S. Jaromin, Testowany III
26 czerwca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - Ruch Młoszowa 3:1 Więcej..

Bois ko w Jaworznie
27 czerwca, godz. 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Grodziec Będzin 0:2
27 czerwca, 2020 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Grodziec Będzin 0:2 Więcej..

Bois ko w Osieku
27 czerwca, godz. 11:00 Brzezina Osiek - KS Chełmek 0:4
Bramki: Testowany 2, Majka, Sidor

Boisko w Bachowicach
27 czerwca, godz. 11:00 Borowik Bachowice - Start Kamień 3:3

Boisko w Inwałdzie
27 czerwca, godz. 11:00 Huragan Inwałd - Gronie Zagórnik 2:1

Boisko w Kętach
27 czerwca, godz. 13:30 Team Sport Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze 5:2
Bramki dla TS Hejnał: Nycz, Januszczyk, Testowany, Dudzic Waluś,

Boisko w Włosienicy
27 czerwca, godz. 15:00 Sygnał Włosienica - Orzeł Kozy 2:4

Boisko w Nowej Wsi
27 czerwca, godz. 15:00 Niwa Nowa Wieś - GTS Bojszowy 5:0

Boisko w Gdowie
27 czerwca, godz. 15:00 Piast Łapanów - LKS Leńcze 3:1
Bramka dla Leńcz: D. Gębala

Boisko w Harmężu
27 czerwca, godz. 15:30 Korona Harmęże - LKS Brzeźce 1:4

Boisko w Wilamowicach
27 czerwca, godz. 15:30 Wilamowiczanka Wilamowice - Soła Łęki 2:5

Boisko w Wadowicach
27 czerwca, godz. 15:30 Skawa Wadowice - Tempo Białka 0:2
Bramki: Piwowarczyk, Testowany II

Boisko w Malcu
27 czerwca, godz. 16:00 Zgoda Malec - Halniak Targanice 2:5
Bramki dla Halniaka: Nieciąg 2, Kierczak 2, samobójcza

Boisko w Stryszowie
27 czerwca, godz. 16:00 Chełm Stryszów - Sokół Chrząstowice 5:6

Boisko w Broszkowicach
27 czerwca, godz. 17:00 Puls Broszkowice - Siódemka Tychy 2:2
27 czerwca, 2020 Sparing: Puls Broszkowice - Siódemka Tychy 2:2 Więcej..

Bois ko w Skawcach
27 czerwca, godz. 17:00 Spartak Skawce - Relaks Wysoka 3:0

Boisko w Stanisławiu Dolnym
27 czerwca, godz. 18:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Wisła Łączany 3:1
Bramki dla Sosnowianki: Szydłowski, Wcisło, Pacut

Boisko w Lachowicach
27 czerwca, godz. 16:00 Lachy Lachowice-Hucisko - Jałowiec Stryszawa 2:7

Boisko w Mszanie Dolnej
27 czerwca, godz. ??:?? Turbacz Mszana Dolna - Naroże Juszczyn 1:6
Bramki dla Naroża: Masłowski 2, Drobny 2, Świder 2

Boisko w Piotrowicach
27 czerwca, godz. ??:?? LKS Piotrowice - Unia Bieruń Stary 0:1

Boisko w Hecznarowicach
28 czerwca, godz. 13:00 Sokół Hecznarowice - Burza Roczyny 3:4

Boisko w Rusocicach
28 czerwca, godz. 15:00 Nadwiślan Rusocice - Zryw Brodła 2:6

Boisko w Stanisławiu Dolnym
30 czerwca, godz. 19:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - LKS Stanisławianka 4:4
Bramki dla Sonowianki: Różycki 2, Szydłowski 2

Boisko w Bojszowach
30 czerwca, godz. 18:30 GTS Bojszowy - LKS Gorzów 2:1

Boisko w Bachowicach
30 czerwca, godz. 19:00 Borowik Bachowice - Orzeł Wieprz 1:3
Bramka dla Borowika: Dębski


Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709