Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Grają ligi - weekend 1-3 maja 2021 roku

2021-04-30 08:57 Red@ktor
Długi majowy weekend przed nami i bardzo dużo spotkań piłkarskich, bo w niektórych ligach zostaną rozegrane po dwie kolejki. Niestety mecze nadal odbywać się będą bez udziału publiczności, ale od 15 maja ma się to zmienić.

Lider IV ligi na własnym obiekcie podejmować będzie piątego w tabeli Sokoła Kocmyrzów Baranówkę. W Ryczowie liczą na potknięcie lidera, ale piłkarzy Orła też czeka trudny pojedynek, bo zagrają z solidnym LKS Jawiszowice. W "okręgówce" rozegrają dwie kolejki i już w sobotę o godzinie 15:00 w Białce dojdzie do spotkania na szczycie gdzie Tempo zmierzy się z Niwą Nowa Wieś. Liczący na korzystny rezultat tego spotkania TS Hejnał Kęty podejmie u siebie MKS Libiąż, który tydzień temu dał sobie wyrwać remis z liderem z Białki w doliczonym czasie gry. W niższych klasach rozgrywkowych emocji również będzie sporo, a my zapraszamy do śledzenia wyników na stronie, które w miarę możliwości będą dodawane jak najszybciej. Wy też możecie przyczynić się do tego w komentarzach do newsa na profilu FB gdzie każdy może dodać wynik z meczu który zna.

Dodaj komentarz



KEEZA IV liga, Grupa: Zachodnia - 16. kolejka

Boisko w Myślenicach
1 maja, 11:00 Dalin Myślenice - LKS Rajsko 5:3
Bramki: Wojtan 2, Ostafin, Górecki, Burkat - Formas, Mika, Sieczko
2021-05-02 LKS Rajsko przegrał w Myślenicach Więcej..

1 maja, 11:00 Słomniczanka Słomniki - Clepardia Kraków 3:2
1 maja, 11:00 Wiślanie Jaśkowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka 3:1
1 maja, 11:00 Pcimianka Pcim - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1

Boisko w Ryczowie
1 maja, 15:30 Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice 1:1
Bramki: Mizia - Korczyk
2021-05-01 Keeza IV liga. Szok. W meczu Orła Ryczów z LKS Jawiszowice sędzia pokazał 13 żółtych kartek i aż trzy czerwone Więcej..
2021-05-02 Mecz obfitował w żółte i czerwone kartki Więcej..

B oisko w Piaskach Wielkich
1 maja, 16:30 Orzeł Piaski Wielkie - D&R Unia Oświęcim 1:0
Bramka: Ciesielski
2021-05-02 Porażka Unii w ważnym meczu Więcej..

1 maja, 17:00 LKS Śledziejowice - Proszowianka Proszowice 4:2

Boisko w Andrychowie
1 maja, 17:00 Beskid Andrychów - MKS Trzebinia 1:2
Bramki: Kapera - Mendela, Horawa
2021-05-02 Beskid Andrychów przegrał z MKS Trzebinia FOTO Więcej..
2021-05-02 Niespodzianka w Andrychowie! Więcej..
2021-05-02 W Andrychowie byli w szoku. Trzebinia wygrała w dziesiątkę Więcej..

2 maja, 11:00 Puszcza II Niepołomice - Garbarnia II Kraków 0:2
KS Chełmek - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów - 26. kolejka

Boisko w Żarkach
29 kwietnia, 17:00 LKS Żarki - Brzezina Osiek 0:2
Bramki: Pyrlik, Zaremba
2021-04-29 Keeza V liga Chrzanów. Brzezina Osiek po strzeleniu dwóch goli oddała inicjatywę. Żarkom zabrało gola, żeby poczuć „krew” (ZDJĘCIA) Więcej..
2021-04-29 Udany początek rundy Brzeziny Więcej..

B oisko w Jaworznie
1 maja, 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Zatorzanka Zator 2:2
Bramki: Żmuda, Nowak - Kowalczyk, Celej
2021-05-02 W Zatorzance są zadowoleni ze swojej postawy Więcej..
1 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zatorzanka Zator 2:2 Więcej..
1 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Zatorzanka Zator 2:2 (galeria 2) Więcej..

B oisko w Kętach
1 maja, 11:00 Team Sport Hejnał Kęty - MKS Libiąż 0:0
2021-05-01 Keeza V liga Chrzanów. Hejnał Kęty stracił u siebie dwa punkty, a MKS Libiąż, dzięki konsekwencji, zdobył jeden (ZDJĘCIA) Więcej..

Boisko w Byczynie
1 maja, 15:00 Zgoda Byczyna - Halniak Maków Podhalański 1:0
Bramka: Przebindowski
1 maja, 2021 Zgoda Byczyna - Halniak Maków 1:0 Więcej..
2021-05-02 Zgoda Byczyna wygrywa z Halniakiem (WIDEO,ZDJĘCIA) Więcej..
2 maja, 2021 Zgoda Byczyna wygrywa z Halniakiem Więcej..

Boisko w Przytkowicach
1 maja, 15:00 Sokół Przytkowice - Garbarz Zembrzyce 0:2
Bramki: Ezeh, Stachnik

Boisko w Białce
1 maja, 15:00 Tempo Białka - Niwa Nowa Wieś 3:0
Bramki: Bryła, Mentel, Piekarczyk
2021-05-01 V-LIGA: Koncert Tempa Białki, pełna kontrola Babiej Góry, Garbarz zdobywa Przytkowice i pierwsze wyjazdowe w sezonie punkty! (ZDJĘCIA) Więcej..
2021-05-02 Hit dla Tempa! Więcej..
2021-05-02 Wysokie zwycięstwo lidera z Niwą Więcej..

B oisko w Kalwarii Zebrzydowskiej
1 maja, 15:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - LKS Gorzów 2:2
Bramki: Frączek, Oleksy - Cichoń, Ząbek
2021-05-03 Podział punktów w Kalwarii Zebrzydowskiej Więcej..

B oisko w Suchej Beskidzkiej
1 maja, 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka - Nadwiślanin Gromiec 2:0
Bramki: Stróżak (karny), Klimowski
2021-05-02 Babia Góra ogrywa Nadwiślanina Więcej..
MKS Babia Góra - Nadwiślanin Gromiec 2:0 (Retransmisja meczu) Więcej..

Sosnowianka Stanisław Dolny - pauza

KEEZA Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów - 18. kolejka

Boisko w Jaworznie
3 maja, 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Sokół Przytkowice 3:0
Bramki: Jaromin, Żmuda, Tryba
2021-05-03 Victoria 1918 Jaworzno – 4 punkty w majówkę (ZDJĘCIA) Więcej..
3 maja, 2021 KO: Victoria 1918 Jaworzno - Sokół Przytkowice 3:0 Więcej..

B oisko w Kalwarii Zebrzydowskiej
3 maja, 17:00 Kalwaria Zebrzydowska - Team Sport Hejnał Kęty 1:0
Bramka: Sroka
2021-05-04 Hejnał stracił trzy punkty - FILMY Więcej..
2021-05-03 Hejnał nie zagrał w Kalwarii (video) Więcej..
3 maja, 2021 Kalwarianka - Hejnał 1-0 (0-0) Więcej..

Boisko w Suchej Beskidzkiej
3 maja, 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna 1:3
Bramki: Wójtowicz - Zieliński, Przebindowski, Kalinowski
RegioWyniki.pl - Relacja Live
2021-05-03 V-LIGA: 48 godzin później... Zgoda zakończyła serię Babiej Góry, Garbarz gonił, nie dogonił, wyjazdowy problem Halniaka Więcej..
3 maja, 2021 KO: Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna 1:3 Więcej..

B oisko w Żarkach
3 maja, 17:00 LKS Żarki - Sosnowianka Stanisław Dolny 4:0
Bramki: Żegleń 2, Przepiórka, Horawa
2021-05-03 Ligowy słabeusz wyjechał z Żarek z bagażem czterech bramek (ZDJĘCIA, WIDEO) Więcej..

B oisko w Osieku
3 maja, 17:00 Brzezina Osiek - Halniak Maków Podhalański 2:0
Bramka: Dubiel 2
Transmisja na żywo Więcej..
2021-05-03 Keeza V liga, Chrzanów. Przebudzenie mocy u Tomasza Dubiela, Brzezina Osiek pokonała Halniaka Więcej..
2021-05-04 Dubiel show w Osieku Więcej..
3 maja, 2021 KO: Brzezina Osiek - Halniak Maków Podhalański 2:0 Więcej..

B oisko w Gromcu
3 maja, 17:00 Nadwiślanin Gromiec - Garbarz Zembrzyce 3:2
Bramki: Kaszuba, Palka (karny), Szlęzak - Buczek, Bańdura

Boisko w Zatorze
3 maja, 17:00 Zatorzanka Zator - MKS Libiąż 1:3
Bramki: Celmer (samobójcza) - Pacwa, Węgorek, Łuczak
2021-05-05 Przegrana Zatorzanki Więcej..

B oisko w Gorzowie
3 maja, 17:00 LKS Gorzów - Niwa Nowa Wieś 1:3
Bramki: Wesecki - Dokudowicz, Chrapek, Piskorek
2021-05-04 Niwa wywiozła z Gorzowa trzy punkty Więcej..

T empo Białka - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA A klasa, Grupa: Chrzanów - 22. kolejka

Boisko w Jankowicach
1 maja, 15:00 Wisła Jankowice - Victoria Zalas 3:0
Bramki: Szala 2, Kluska

Boisko w Woli Filipowskiej
1 maja, 15:00 Wolanka Wola Filipowska - Unia Kwaczała 3:0
Bramki: P. Żbik 2, S. Kocot

Boisko w Zagórzu
1 maja, 15:00 Zagórzanka Zagórze - UKS Dulowa 7:2
Bramki: Szczepina 3, Kasperczyk, Grabowski, Kołodziej, Hodur (karny) - Karaczyn, M. Wilk (karny)

Boisko w Kamieniu
1 maja, 15:00 Start Kamień - Tęcza Tenczynek 2:1
Bramki: Paweł Panek 2 - Mitka
2021-05-03 Triumf w dziesięciu i z napastnikiem w bramce! (foto) Więcej..
1 maja, 2021 A Klasa: Start Kamień - Tęcza Tenczynek 2:1 Więcej..

B oisko w Chrzanowie
1 maja, 15:00 Fablok Chrzanów - Błyskawica Myślachowice 3:0
Bramki: Matys, Kadłuczka, Chrząszcz
RegioWyniki.pl - Relacja Live
2021-05-02 Czwarte zwycięstwo chrzanowian Więcej..

B oisko w Jaworznie
1 maja, 15:00 Ciężkowianka Jaworzno - SPRiN Regulice 5:1
Bramki: Woronowicz 2, Biel, Radomski, Dryja - Knapik
1 maja, 2021 A Klasa: Ciężkowianka Jaworzno - Zatorzanka Zator 5:1 Więcej..

B oisko w Alwerni
1 maja, 15:00 MZKS Alwernia - Promyk Bolęcin 4:1
Bramki: Boroń 2, Sołtysik, Siemek - Doległo

Wisełka Rozkochów - pauza

KEEZA A klasa, Grupa: Chrzanów - 16. kolejka

Boisko w Jaworznie
3 maja, 16:00 Ciężkowianka Jaworzno - Wisełka Rozkochów 4:0
Bramki: Biel 2, Rzeszutko, Nowak 55'
2021-05-04 Udany start „Ciężkowianki” (ZDJĘCIA) Więcej..

B oisko w Kamieniu
3 maja, 17:00 Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska 1:3
Bramki: Paweł Panek - P. Żbik 2, S. Kocot
2021-05-03 Niespodzianka w Kamieniu. Lider przegrał pierwszy raz w sezonie Więcej..
2021-05-03 Wolanka pogromcą Startu (foto) Więcej..

B oisko w Chrzanowie
3 maja, 17:00 Fablok Chrzanów - Wisła Jankowice 2:1
Bramki: Kadłuczka 2 - Kluska
RegioWyniki.pl - Relacja Live
2021-05-03 Fablok goni lidera Więcej..

B oisko w Alwerni
3 maja, 17:00 MZKS Alwernia - Victoria Zalas 0:0

Boisko w Bolęcinie
3 maja, 17:00 Promyk Bolęcin - Unia Kwaczała 0:4
Bramki: Tekielak 2, Zięba, Lament

Boisko w Regulicach
3 maja, 17:00 SPRiN Regulice - UKS Dulowa 2:1
Bramki: K. Turek, P. Matusik - Michalczewski

Boisko w Myślachowicach
3 maja, 17:00 Błyskawica Myślachowice - Tęcza Tenczynek 0:2
Bramki: Tataruch, Korbiel

Zagórzanka Zagórze - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA A klasa, Grupa: Oświęcim - 19. kolejka

Boisko w Witkowicach
1 maja, 17:00 Orzeł Witkowice - Strumień Polanka Wielka 2:2
Bramki: Wandor, Jasiński - Grubka 2
2021-05-03 Strumień traci punkty i powiększa stratę do lidera Więcej..

B oisko w Brzeszczach
1 maja, 17:00 Górnik Brzeszcze - LKS Piotrowice 6:0
Bramki: Żmudka, Bartula, Kozieł, Sojka, Brańka, Żmuda
2021-05-02 Pewne zwycięstwo lidera Więcej..

B oisko w Gierałtowicach
1 maja, 17:00 Pogórze Gierałtowice - LKS Bobrek 0:3
Bramki: Hejnowski 2, Niziołek
2021-05-03 LKS Bobrek wywiózł trzy punkty z Gierałtowic Więcej..

B oisko w Zaborzu
1 maja, 17:00 Zaborzanka Zaborze - Przeciszovia Przeciszów 1:5
Bramki: Malik - Bartuś 3, Michałek 2
1 maja, 2021 A Klasa: Zaborzanka Zaborze - Przeciszovia Przeciszów 1:5 Więcej..
2021-05-03 Zdecydowane zwycięstwo wicelidera w Zaborzu Więcej..

B oisko W Broszkowicach
1 maja, 17:00 Puls Broszkowice - LKS Bulowice 3:2
Bramki: Barciak 2, Jończyk - Handy 2
2021-05-03 Puls wygrał z sąsiadem z tabeli i zamienił się z nim miejscami Więcej..

B oisko w Łękach
1 maja, 17:00 Soła Łęki - Solavia Grojec 4:3
Bramki: Hankus 2, Tworek 2 - Kubajczyk 2, Krężel
2021-05-03 Emocjonujący mecz w Łękach Więcej..

B oisko w Malcu
1 maja, 17:00 Zgoda Malec - Sygnał Włosienica 3:3
Bramki: Łukasik, Jaromin, Kowalski - Szpiegla, Korwin, Stachura
2021-05-03 Udana pogoń Sygnału za Zgodą Więcej..

< h5>To miejsce czeka na Twoją reklamę!

KEEZA A klasa, Grupa: Oświęcim - 14. kolejka

Boisko w Polance Wielkiej
3 maja, 17:00 Strumień Polanka Wielka - LKS Bulowice 5:0
Bramki: Antecki 2, Romanek, Grubka, Jarzyna
2021-05-05 Wysokie zwycięstwo Strumienia Więcej..

B oisko w Przeciszowie
3 maja, 17:00 Przeciszovia Przeciszów - Solavia Grojec 4:0
Bramki: Kidoń 2, Węgrzyn, Płonka
2021-05-05 Przeciszovia depcze po piętach Górnikowi Więcej..

B oisko w Bobrku
3 maja, 17:00 LKS Bobrek - Sygnał Włosienica 3:1
Bramki: Hejnowski 2, Mondry (samobójcza) - Oczkowski
3 maja, 2021 A Klasa: LKS Bobrek - Sygnał Włosienica 3:1 Więcej..
2021-05-05 LKS Bobrek wygrał z Sygnałem Więcej..

B oisko w Piotrowicach
3 maja, 17:00 LKS Piotrowice - Zgoda Malec 1:1
Bramki: Piotr Frączek - Łukasik
2021-05-06 LKS Piotrowice i Zgoda podzieliły się punktami Więcej..

B oisko w Witkowicach
3 maja, 17:00 Orzeł Witkowice - Soła Łęki 3:0
Bramki: Hankus 2, Wandor
2021-05-06 Orzeł dobrze zagrał i zasłużenie wygrał Więcej..

B oisko w Brzeszczach
3 maja, 17:00 Górnik Brzeszcze - Puls Broszkowice 3:1
Bramki: Kozieł, Brańka, Witek - Janik (karny)
2021-05-05 Górnik nie zwalnia tempa Więcej..

B oisko w Gierałtowicach
3 maja, 17:00 Pogórze Gierałtowice - Zaborzanka Zaborze 2:2
Bramki:Pietraszewski 2 - Pest 2
2021-05-06 Pogórze i Zaborzanka zdobyły po pierwszym punkcie w tej rundzie Więcej..

< i class="fal fa-sign-out"> Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA A klasa, Grupa: Wadowice - 20. kolejka

Boisko w Roczynach
30 kwietnia, 18:00 Burza Roczyny - Orzeł Wieprz 2:1
Bramki: Rajda, Susek - Ostrowski
1 maja, 2021 A Klasa: Burza Roczyny - Orzeł Wieprz 2:1 Więcej..

B oisko w Stryszawie
1 maja, 15:00 Jałowiec Stryszawa - Halniak Targanice 0:0
RegioWyniki.pl - Relacja Live

Boisko w Krzeszowie
1 maja, 17:00 Żuraw Krzeszów - Huragan Inwałd 1:4
Bramki: Ćwiertnia - Babiński 2, Sanetra, Rzegotka

Boisko w Spytkowicach
1 maja, 17:00 Astra Spytkowice - Strzelec Budzów 1:1
Bramki: Danek - Furman
2021-05-01 A-KLASA: To nie była ich sobota... Tylko Strzelec i Jałowiec z punktem, BCS traci trzy, a Żuraw aż cztery gole! Więcej..

B oisko w Zawoi
1 maja, 17:00 BCS Zawoja - Skawa Wadowice 0:3
Bramki: Żuk, Bernat, Rydzewski

Boisko w Brzeźnicy
1 maja, 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica - Olimpia Chocznia 2:1
Bramki: Talar, K. Rzeszótko - Paterak
1 maja, 2021 A Klasa: Nadwiślanka Brzeźnica - Olimpia Chocznia 2:1 Więcej..

B oisko w Łączanach
1 maja, 17:00 Wisła Łączany - Leńczanka Leńcze 2:2
Bramki: Czechowicz 2 - Gębala, Sekou Camara

Boisko w Skawinkach
2 maja, 11:00 Korona Skawinki - Znicz Sułkowice Bolęcina 1:0
Bramka: Gielata

Boisko w Paszkówce
2 maja, 17:00 Dąb Paszkówka - Naroże Juszczyn 3:4
Bramki: Smajek 2, Fuss - Antolek, R. Drobny, Ferek, Romaniak

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA B klasa, Grupa: Chrzanów - 18. kolejka

Boisko w Lgocie
1 maja, 12:00 Korona Lgota - Polonia Luszowice 0:7
Bramki: Stępień 3, Ł. Górkowski, K. Górkowski, Romański, Przebindowski

Boisko w Płazie
1 maja, 17:30 Tempo Płaza - Ruch Młoszowa 2:3
Bramki: Kowalski, Starczynowski - Ostrowski, Czub, Dziedzic
2021-05-01 Trzy punkty Trzebini i Fabloku. Skuteczny finisz piłkarzy Młoszowej (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
1 maja, 2021 Mecz KEEZA Klasy B Tempo Płaza - Ruch Młoszowa Więcej..
1 maja, 2021 B Klasa: Tempo Płaza - Ruch Młoszowa 2:3 Więcej..

B oisko w Ostrężnicy
2 maja, 17:00 Jutrzenka Ostrężnica - Nadwiślanka 1956 Okleśna 3:2
Bramki: Łuszcz, Latko, Jakubik (samobójcza) - Wojtoń, Giermek

Boisko w Brodłach
2 maja, 17:00 Zryw Brodła - Górnik Siersza 2:0
Bramki: Zawiła, Czech

Korona Mętków - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA B klasa, Grupa: Oświęcim - 20. kolejka

Boisko w Brzezince
1 maja, 14:00 Iskra Brzezinka - Wichura Głębowice 6:0
Bramki: Samek 2, Krzemień, Wojtaszak, Scąber, Sergiel
2021-05-03 Dominacja Iskry potwierdzona sześcioma trafieniami Więcej..

B oisko w Harmężu
1 maja, 14:00 Korona Harmęże - LKS Poręba Wielka 1:0
Bramka: Bargiel
1 maja, 2021 B Klasa: Korona Harmęże - LKS Poręba Wielka 1:0 Więcej..
2021-05-03 Wyrównany mecz Korony z LKS Poręba Wielka Więcej..

B oisko w Palczowicach
1 maja, 14:00 LKS Palczowice - KS II Chełmek 1:10
Bramki: Kowalczyk - Drobniak 3, Piątek 3, Majka 2, Pędrys, Nowotarski

Skawa Podolsze - pauza

KEEZA B klasa, Grupa: Oświęcim - 15. kolejka

Boisko w Podolszu
3 maja, 14:00 Skawa Podolsze - LKS Poręba Wielka 4:1
Bramki: P. Kwadrans, J. Kwadrans, Domżał - Oczkowski
2021-05-07 Skawa opuściła ostatnie miejsce w tabeli Więcej..

B oisko w Brzezince
3 maja, 14:00 Iskra Brzezinka - KS II Chełmek 4:0
Bramki: Krzemień, Drobisz, Skibicki, Scąber
3 maja, 2021 B Klasa: Iskra Brzezinka - KS II Chełmek 4:0 Więcej..
2021-05-06 Iskra wygrała zdecydowanie z rezerwami KS Chełmka Więcej..

B oisko w Harmężu
3 maja, 14:00 Korona Harmęże - LKS Palczowice 2:1
Bramki: Rochowiak, Baran - Kowalczyk
RegioWyniki.pl - Relacja Live
3 maja, 2021 B Klasa: Korona Harmęże - LKS Palczowice 2:1 Więcej..
2021-05-07 Korona wygrała z LKS Palczowice Więcej..

W ichura Głębowice - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA B klasa, Grupa: Wadowice 1 - 15. kolejka

Boisko w Zebrzydowicach
1 maja, 17:00 Olimpia Zebrzydowice - Dąb Sidzina 2:2
Bramki:Ożóg, Goczał Jaromin, Staszczak

Boisko w Skawcach
1 maja, 17:00 Spartak Skawce - Błyskawica Marcówka 5:0
Bramki: Sitarz, Łach, Rozum, Bielarz, Homel
1 maja, 2021 B Klasa: Spartak Skawce - Błyskawica Marcówka 5:0 Więcej..

B oisko w Lanckoronie
1 maja, 17:00 Zryw Lanckorona - Grom Grzechynia 1:3
Bramki: Wróbel - Pająk 2, Surmiak
2021-05-02 B-KLASA: Grom potrafi w rzuty karne, Błyskawica nie poraziła Spartaka, Dąb na remis Więcej..

B oisko w Kozińcu
2 maja, 11:00 Czarni Koziniec - KS Bystra 0:4
Bramki: Urbański 2, Kulka, Radoń

Boisko w Osielcu
2 maja, 17:00 Świt Osielec - Chełm Stryszów 0:1
Bramka: Łypik

Boisko w Lachowicach
2 maja, 18:00 Lachy Lachowice - Żarek Stronie 7:1
Bramki: Małysiak 2, Kachel, Murzyn, Bogdanik, Lasik, Wątroba - Kwartnik
2 maja, 2021 B KLASA: Lachy Lachowice - Żarek Stronie (bramki) Więcej..

Huragan Skawica - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA B klasa, Grupa: Wadowice 2 - 16. kolejka

Boisko w Barwałdzie Górnym
1 maja, 17:00 Żarek Barwałd Górny - Victoria Półwieś 7:1
Bramki: Janicki, Filek, Trzos, Wata, Zawiła, Rempała - Warzecha
1 maja, 2021 B Klasa: Żarek Barwałd Górny - Victoria Półwieś 7:1 Więcej..

B oisko w Kleczy Dolnej
1 maja, 17:00 Cedron Brody - Iskra Klecza Dolna 2:2
Bramki: Moskwa, Mirocha - Ciemiera, Wróbel

Boisko w Izdebniku
1 maja, 17:00 Jubilat Izdebnik - Przełęcz Kossowa 1:12
Bramki: Piątek - T. Rybarczyk 5, M. Rybarczyk 3, B. Rybarczyk, J. Rybarczyk, Barcik, Korzeniowski

Boisko w Chrząstowicach
2 maja, 13:00 Sokół Chrząstowice - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 0:5
Bramki: Brózda 3, Daniel, Wacławek (samobójcza)

Boisko w Przytkowicach
2 maja, 17:00 Sokół II Przytkowice - Stanisławianka Stanisław Dolny 0:5
Bramki: Guguła (samobójcza), Grabek, Grudniewicz, Kołodziej, Chrapla

Boisko w Jastrzębiej
2 maja, 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia - Relaks Wysoka 0:6
Bramki: Pyrek 2, Grzywa, Ł. Sarapata, D. Sarapata, Bobek

Boisko w Jaroszowicach
3 maja, 11:00 Skawa Jaroszowice - Płomień Sosnowice 7:1
Bramki: Mikołajczyk 3, Kokoszka 2, Grzyb, Bucki - Adamus

Wyniki, Tabela
Strzelcy



KEEZA B klasa, Grupa: Wadowice 3 - 16. kolejka

Boisko w Babicy
1 maja, 11:00 Amator Babica - Skawa Witanowice 4:2
Bramki: W. Jończyk, A. Jończyk, Wojtaszek, Wiąch - Kania, Wyzgał

Boisko w Bachowicach
1 maja, 14:00 Borowik Bachowice - Orzeł Radocza 4:1
Bramki: Ściera 3, Biela - Gzela

Boisko w Tomicach
1 maja, 17:00 Dąb Tomice - Łysa Góra Zawadka 3:0 (Walkower - Łysa Góra Zawadka wycofała się rozgrywek)

Boisko w Wadowicach
1 maja, 17:00 Zaskawianka Wadowice - Gród Grodzisko 2:1
Bramki: Mazur, Bucki - Stanek

Boisko w Targanicach
2 maja, 17:00 Halniak II Targanice - Sokół Frydrychowice 4:1
Bramki: Powrożnik, Kurasz, Górski, Przybylski - Brusik

Boisko w Zagórniku
2 maja, 17:00 Gronie Zagórnik - Leskowiec Rzyki 2:2
Bramki: Góra, Kopytko - Zieliński, Polak

Wikliniarz Woźniki - pauza

Wyniki, Tabela
Strzelcy



Dodaj komentarz

Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709