Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Zimowe spotkania sparingowe - Marzec 2021 roku

2021-02-24 08:31 Red@ktor
Marzec zbliża się wielkimi krokami i już w najbliższą niedzielę będzie pierwszy jego dzień, a co za tym idzie my zamieszczamy kolejny plan sparingów klubów z Małopolski Zachodniej. W najbliższy piątek rząd ma ogłosić kolejne obostrzenia i nie wiadomo czy zostaną one rozegrane.

W miarę możliwości chcielibyśmy prezentować Wam wyniki, strzelców bramek spotkań sparingowych z udziałem wszystkich klubów zachodniej Małopolski, ale do tego potrzebny też jest Wasz udział. Jeżeli znasz datę, godzinę lub wynik spotkania sparingowego, którego nie ma jeszcze na stronie - Napisz do nas lub wyślij sms-a.

Możesz to zrobić poprzez Formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres e-mail: info@mojeligi.net. Sms-a wyślij na numer 507 634 709.

Kolejne spotkania sparingowe, daty, godziny i miejsca rozgrywania spotkań będą aktualizowane na bieżąco. Ostatnia aktualizacja: 19 marca 2021 roku



Zapraszamy do udziału w sondzie w której głosujecie na temat dokończenia sezonu 2020/21.




Sparingi zima - Marzec 2021 roku


Boisko w Chełmku
2 marca, 19:00 Fablok Chrzanów - MZKS Alwernia 9:2
Bramki dla Fabloku: Chrząszcz 2, Matys 2, Dulowski, Sabuda, Olszowski, Kędziora, Samobójcza

Boisko w Kętach
3 marca, 16:00 Team Sport Hejnał Kęty - LKS Rajsko 1:0
Bramka: Żmuda

Boisko w Chełmku
3 marca, 19:00 KS Chełmek - Czarni-Góral Żywiec 4:0
Bramki: Kantek 2, Nędza, Palarczyk

Boisko w Lachowicach
3 marca, 19:30 Lachy Lachowice-Hucisko - Koszarawa II Żywiec 4:10

Boisko w Lachowicach
5 marca, 20:00 Lachy Lachowice-Hucisko - Cedron Brody 3:2

Boisko w Krakowie
5 marca, 21:00 Żarek Barwałd Górny - Beskid Andrychów JS 0:3
Bramki: Nowak, Stawowy, Kozieł

Boisko w Dąbrowie Górniczej
6 marca, 10:00 Unia Dąbrowa Górnicza - KS Chełmek 3:3
Bramki: Bąk 2 (1 karny), Kowalczyk - Nagi, Kaleta, Nędza

Boisko w Lachowicach
6 marca, 10:00 Huragan Inwałd - Strzelec Budzów 1:1
Bramka dla Huraganu: Sanetra (karny)

Boisko w Ustroniu
6 marca, 11:00 Kuźnia Ustroń - Beskid Andrychów 1:1
Bramki: Iskrzycki - ?
2021-03-06 Wszystko jasne do przerwy Więcej..

B oisko w Bytomiu
6 marca, 11:00 Drama Zbrosławice - D&R Unia Oświęcim 5:2
Bramki dla Unii: Rzeszutko, Czapla

Boisko w Chełmku
6 marca, 11:00 Iskra Brzezinka - Wikliniarz Woźniki 0:3

Boisko w Pszczynie
6 marca, 11:00 Iskra Pszczyna - LKS Rajsko 0:3

Boisko w Nowej Wsi
6 marca, 12:00 Niwa Nowa Wieś - Podbeskidzie Bielsko-Biała U19 2:0
Bramki: Holewa, Piskorek

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
6 marca, 13:00 Brzezina Osiek - Pasjonat Dankowice 2:1
Bramki dla Brzeziny: Pyrlik 2

Boisko w Chełmku
6 marca, 13:00 LKS Żarki - LKS Bobrek 4:3

Boisko w Kobiernicach
6 marca, 13:30 Soła Kobiernice - Strumień Polanka Wielka 1:2

Boisko w Palczowicach
6 marca, 13:00 LKS Palczowice - SMS Oświęcim JS 3:6

Boisko w Gierałtowicach
6 marca, 14:00 Pogórze Gierałtowice - Zaskawianka Wadowice 7:3
Bramki dla Zaskawianki: M. Konefał 2, Ciepły

Boisko w Jaworznie
6 marca, 14:00 Zgoda Byczyna - LKS Jawiszowice 1:8
2021-03-06 Zgoda uległa czwarto-ligowemu zespołowi (foto) Więcej..

B oisko w Mętkowie
6 marca, 14:00 Korona Mętków - Zagórzanka Zagórze 2:4

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
6 marca, 15:00 LKS Bestwina - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:2
Bramki dla Bestwiny: Skęczek, Samobójcza, Makowski
2021-03-06 W wymianie ciosów do trzech razy sztuka Więcej..

B oisko w Łękach
6 marca, 15:00 Soła Łęki - Sokół Hecznarowice 0:1

Boisko w Trzebini-Sierszy
6 marca, 15:00 UKS Górnik Siersza - Korona Harmęże 0:4

Boisko w Ostrężnicy
6 marca, 15:00 Jutrzenka Ostrężnica - Tęcza Tenczynek 1:7
Bramki dla Tęczy: Czak 5, P. Pałka, Kurdziel

Boisko w Niegoszowicach
6 marca, 15:00 Niegoszowianka Niegoszowice - Ruch Młoszowa 4:7
Bramki dla Ruchu: Wideł 3, Niewczas 2, Ladygin 2

Boisko w Lgocie
6 marca, 15:30 Korona Lgota - Stare Bukowno 4:7
Bramki dla Korony: Babecki 3, Bednarowicz

Boisko w Zaborzu
6 marca, 15:30 Zaborzanka Zaborze - Wisła Jankowice 2:1

Boisko w Grodzisku
6 marca, 15:30 Gród Grodzisko - Iskra Klecza Dolna 1:2

Boisko w Grojcu
6 marca, 15:30 Solavia Grojec - LKS Poręba Wielka 3:0

Boisko w Półwsi
6 marca, 15:30 Borowik Bachowice - Gajowianka Gaj 3:2
Bramki dla Borowika: Kajfasz, Testowany, Sciera

Boisko w Gorzowie
6 marca, 15:45 LKS Gorzów - Unia Kwaczała 8:0

Boisko w Jaworznie
6 marca, 17:00 Ciężkowianka Jaworzno - Polonia Luszowice 5:1
Bramki: Woronowicz 3, Biel, Nowak - Stępień

Boisko w Chełmku
6 marca, 17:00 Nadwiślan Gromiec - Puls Broszkowice 5:2

Boisko "Hutnik" w Krakowie
7 marca, 11:00 Proszowianka Proszowice - Tempo Białka 1:1
Bramka dla Proszowianki: Wrona

Boisko w Frydrychowicach
7 marca, 11:00 Sokół Frydrychowice - LKS II Czaniec 1:5

Boisko w Woźnikach
7 marca, 11:00 Stanisławianka Stanisław Dolny - Sokół Przytkowice 5:3
Bramki dla Stanisławianki: Jurek 2, Kołodziej 2, Górecki

Boisko w Chełmku
7 marca, 11:00 Górnik Brzeszcze - Zatorzanka Zator 3:1
Bramki dla Górnika: Stachańczyk, K. Jędrusik, Salepa

Boisko w Trzebini
7 marca, 11:00 MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków 3:2
Bramki dla MKS: Kiczyński 2, Mendela

Boisko w Podolszu
7 marca, 12:00 Skawa Podolsze - Amator Babica 5:0

Boisko w Szczyrku
7 marca, 13:00 Beskid Godziszka - Leskowiec Rzyki 0:5
Bramki: Żydek 2, Polak, Trębla, Pikoń

Boisko w Babicach
7 marca, 13:00 SPRiN Regulice - Sankowia Sanka 0:1
Bramka: Skalny

Boisko w Lachowicach
7 marca, 14:00 Lachy Lachowice-Hucisko - Beskid Gilowice 3:4

Boisko w Brodłach
7 marca, 14:00 Zryw Brodła - Nadwiślan Rusocice 7:3

Boisko w Wyciążu
7 marca, 14:00 Błyskawica Wyciąże - Victoria Zalas 2:0
Bramki: Witkowski, Kapuściński

Boisko w Chełmku
7 marca, 15:00 Przeciszovia Przeciszów - Fablok Chrzanów 0:2
Bramki: Matys 2

Boisko w Pszczynie
7 marca, 17:00 Iskra II Pszczyna - LKS Bulowice 3:9

Boisko w Chełmku
7 marca, 17:00 LKS Piotrowice - Wisełka Rozkochów 6:1

Boisko w Krakowie
8 marca, ??:?? Górzanka Nowojowa Góra - Victoria Zalas 8:3

Boisko w Chełmku
10 marca, 19:00 Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska 3:1
Bramki dla Fabloku: Pabis 2, Kadłuczka

Boisko w Babicach
11 marca, 16:00 Zagórzanka Zagórze - Nadwiślanin Gromiec 0:6

Boisko w Woźnikach
12 marca, 19:00 Żarek Stronie - Żarek Barwałd Górny 1:2
Bramka dla Stroń: Odrowąż

Boisko w Woźnikach
13 marca, 09:00 Stanisławianka Stanisław Dolny - Halaniak II Targanice 6:3
Bramki dla Stanisławianki: Kołodziej 4, Rzepka 2

Boisko w Trzebini
13 marca, 11:00 MKS Trzebinia - Lubań Maniowy 0:2
Bramki: Duda, Zawiślan
2021-03-13 Porażka Trzebini w próbie generalnej przed rundą wiosenną (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
13 marca, 2021 Sparing: MKS Trzebinia - Lubań Maniowy 0:2 Więcej..
13 marca, 2021 Mecz MKS Trzebinia - Lubań Maniowy - 13.03.2021 Więcej..

Boisko w Łękach
13 marca, 11:00 Zgoda Malec - Wichura Głębowice 8:3

Boisko w Jaworznie
13 marca, 11:00 Ciężkowianka Jaworzno - Korona Harmęże 8:1

Boisko w Kętach
13 marca, 12:00 Team Sport Hejnał Kęty - D&R Unia Oświęcim 2:3
Bramki: P. Dudzic, Żmuda - K. Szewczyk, Nowak, Czapla
13 marca, 2021 Sparing: Team Sport Hejnał Kęty - D&R Unia Oświęcim 2:3 Więcej..

B oisko w Chełmku
13 marca, 12:45 KS Chełmek - Zagłębie II Sosnowiec 4:1
Bramki dla Chełmka: Drobniak, Majka, Nagi, Palarczyk

Boisko w Woźnikach
13 marca, 13:00 Wikliniarz Woźniki - Orzeł Witkowice 1:2

Boisko w Pszczynie
13 marca, 13:00 LKS Rudułtowice Ćwiklice - Brzezina Osiek 0:7
Bramki: Pyrlik, Zaremba, Zemła, Filip, Płonka, Mrowiec, Dąba

Boisko w Babicach
13 marca, 13:30 LKS Żarki - LKS Bobrek 2:0

Boisko w Broszkowicach
13 marca, 13:30 Puls Broszkowice - LKS Palczowice 9:1

Boisko w Hecznarowicach
13 marca, 14:30 Sokół Hecznarowice - Niwa Nowa Wieś 1:1
Bramki: Merta - Chrapek

Boisko w Tenczynku
13 marca, 15:00 Tęcza Tenczynek - Orlęta Rudawa 1:3
Bramka dla Tęczy: Barłóg

Boisko w Zagórzu
13 marca, 15:00 Zagórzanka Zagórze - Wisełka Rozkochów 5:2
Bramki dla Zagórzanki: Szczepina 3, Kasperczyk, Testowany
2021-03-13 Zagórzanka zwycięska w konfrontacji z Wisełką. Hat-trick Szczepiny (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
13 marca, 2021 Sparing Zagórzanka Zagórze - Wisełka Rozkochów Więcej..

Boisko w Łękach
13 marca, 15:00 Soła Łęki - Wilamowiczanka Wilamowice 3:2

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
13 marca, 15:00 Przeciszovia Przeciszów - Pasjonat Dankowice 2:1

Boisko w Podolszu
13 marca, 15:00 Skawa Podolsze - Błyskawica Myślachowice 2:0

Boisko w Przybradzu
13 marca, 15:00 LKS Bulowice - Sokół Frydrychowice 7:1

Boisko w Skidziniu
13 marca, 15:00 LKS Piotrowice - MKS Libiąż 1:2

Boisko w Mętkowie
13 marca, 15:30 Korona Mętków - Gród Grodzisko 0:4

Boisko w Porębie Wielkiej
13 marca, 15:30 LKS Poręba Wielka - Wolanka Wola Filipowska 5:3
Bramki dla Poręby: Widła 2, Sporysz, Oczkowski, Mączka

Boisko w Jaroszowicach
13 marca, 15:30 Skawa Jaroszowice - Borowik Bachowice 2:3
Bramki dla Borowika: Ściera 2, Dębski

Boisko w Bukownie
13 marca, 15:35 Stare Bukowno - Korona Lgota 2:2
Bramki dla Korony: Bednarowicz 2

Boisko w Luszowicach
13 marca, ??:?? Polonia Luszowice - UKS Dulowa 3:3
Bramki dla Polonii: K. Górkowski 3

13 marca, ??:?? Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Zaskawianka Wadowice 16:0

Boisko w Zebrzydowicach
13 marca, ??:?? Olimpia Zebrzydowice - Cedron Brody 3:1

Boisko w Chełmku
14 marca, 11:00 KS II Chełmek - Tysovia Tychy 5:3

Boisko w Łękach
14 marca, 11:00 Górnik Brzeszcze - Iskra Brzezinka 5:1
Bramki dla Górnika: Stachańczyk, K. Jędrusik, Brańka, Drabczyk, Kawczak

Boisko w Luszowicach
14 marca, 11:00 Polonia Luszowice - MKS Trzebinia JS 4:2
Bramki: K. Górkowski 2, Szozda, Testowany - Kłeczek 2

Boisko w Półwsi
14 marca, 13:00 Victoria Półwieś - Leskowiec Rzyki 1:2
Bramki dla Leskowca: Polak, Trębla

Boisko w Zaborzu
14 marca, 14:00 Zaborzanka Zaborze - Promyk Bolęcin 2:3
Bramki dla Promyka: Głuszko 2, Błaszczyk

Boisko w Trzebini-Wodnej
14 marca, 14:00 Ruch Młoszowa - Strumyk Zarzecze 3:4
Bramki dla Ruchu: Dziedzic 3

Boisko w Kamieniu
14 marca, 15:00 Start Kamień - Gwiazda Brzegi 6:2
Bramki dla Startu: Piotr Panek 2, J. Kozioł, G. Panek, Kuglin, Celej

Boisko w Babicach
14 marca, 15:00 Wisła Jankowice - Sygnał Włosienica 1:5

Boisko w Brodłach
14 marca, 15:00 Zryw Brodła - MZKS Alwernia 3:5

Boisko w Łękach
14 marca, 15:00 Strumień Polanka Wielka - SMS Oświęcim 5:0

Boisko w Woźnikach
14 marca, 16:30 Relaks Wysoka - Spartak Skawce 4:1

Boisko w Brzeszczach
17 marca, 16:00 Górnik Brzeszcze - KS II Chełmek 3:0
Bramki: Czerwik, K. Jędrusik, M. Kojm

Boisko w Nowej Wsi
19 marca, 16:30 Niwa Nowa Wieś JS - Wichura Głębowice 0:0



Dodaj komentarz

Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709