Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Zimowe spotkania sparingowe - Luty 2021 roku

2021-02-04 07:54 Red@ktor
Przedłużony do 14 lutego lockdown dla sportu amatorskiego kolejny raz paraliżuje przygotowania do rundy wiosennej w klubach z niższych lig. Z kilkudziesięciu zaplanowanych w styczniu i na początku lutego sparingów odbyło się zaledwie kilka.

W miarę możliwości chcielibyśmy prezentować Wam wyniki, strzelców bramek spotkań sparingowych z udziałem wszystkich klubów zachodniej Małopolski, ale do tego potrzebny też jest Wasz udział. Jeżeli znasz datę, godzinę lub wynik spotkania sparingowego, którego nie ma jeszcze na stronie - Napisz do nas lub wyślij sms-a.

Możesz to zrobić poprzez Formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres e-mail: info@mojeligi.net. Sms-a wyślij na numer 507 634 709.

Kolejne spotkania sparingowe, daty, godziny i miejsca rozgrywania spotkań będą aktualizowane na bieżąco. Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2021 roku

Sparingi zima - Luty 2021 roku


Boisko w Chełmku
6 lutego, 09:00 Niwa Nowa Wieś - GKS Radziechowy-Wieprz 3:3
Bramki dla GKS: Pszczółka, Byrtek, Janik

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
6 lutego, 11:30 LKS Czaniec - Orzeł Wieprz 5:0
Bramki: IIya 3, Wiśniowski, Felsch

Boisko w Skotnikach
6 lutego, 14:00 Korona Skawinki - Stanislawianka Stanislaw Dolny 5:1

Boisko w Myślenicach
6 lutego, 14:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Skawa Wadowice 4:1
Bramka dla Skawy: Mleczko

Boisko w Szczyrku
6 lutego, 14:30 Soła Kobiernice - LKS Bulowice 3:2

Boisko w Bielsku-Białej
6 lutego, 15:00 Rekord Bielsko-Biała - Beskid Andrychów 2:3
Bramki dla Beskidu: Karcz 2 (1 karny), Sobala (karny)
2021-02-06 Rekord B-B – Beskid Andrychów 2:3 (0:0) foto+wideo Więcej..
6 lutego, 2021 Sparing: Rekord Bielsko-Biała - Beskid Andrychów 2:3 Więcej..
7 lutego, 2021 Rekord - Beskid Andrychów 2:3 (0:0) Więcej..
2021-02-07 IV-ligowiec zaskoczył Więcej..

B oisko w Czechowicach-Dziedzicach
6 lutego, 15:00 Team Sport Hejnał Kęty - LKS Bestwina 3:2

Boisko w Kamieniu
6 lutego, 15:00 Start Kamień - Dąb Paszkówka 1:3
Bramki dla Dębu: Pasierbek, Fuss, D. Tyrała

Boisko w Chełmku
6 lutego, 17:00 MKS Trzebinia - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2
Bramka dla MKS: Mendela
2021-02-07 Trzebinia przegrała w sparingu. Zdecydował gol w końcówce meczu Więcej..
2021-02-06 Czechowicki MRKS wygrywa kolejny mecz sparingowy Więcej..

B oisko w Myślenicach
6 lutego, 17:00 Jordan Sum Zakliczyn - Sokół Przytkowice 1:3
Bramki dla Sokoła: Rzeszutko, Kubas, Waga

6 lutego, ??:?? Unia Dąbrowa Górnicza - D&R Unia Oświęcim 4:3

Boisko w Chełmku
7 lutego, 11:00 KS II Chełmek - LKS II Czaniec 1:4
Bramka dla Chełmka II: Kysiak

Boisko w Lachowicach
7 lutego, 12:00 Jałowiec Stryszawa - LKS Leśna 3:6

Boisko w Woźnikach
7 lutego, 15:00 Iskra Krzęcin - Borowik Bachowice 5:4

Boisko "Hutnik" w Krakowie
7 lutego, ??:?? Sokół Chorągwica - LKS Leńcze 3:2
Bramki: Ł Górski, Palonek, D. Górski - Kolasa 2

Boisko "Nadwiślan" Kraków
11 lutego, 20:45 Korona Skawinki - Promien Przeginia Duchowna 4:4

Boisko w Woźnikach
12 lutego, 14:00 Wikliniarz Woźniki - Relaks Wysoka 10:2
Braki dla Wikliniarza: Karp 4, Landowski 3, Odrzywolski, Książek, Kondak

Boisko w Chełmku
12 lutego, 19:00 Nadwiślanin Gromiec - LKS Rajsko 1:5

Boisko w Chełmku
13 lutego, 09:00 LKS Jawiszowice - Niwa Nowa Wieś 5:0
Bramki: D. Płonka 3, Korczyk 2

Boisko w Lachowicach
13 lutego, 10:00 Tempo Białka - Tempo Rzeszotary 6:3
Bramki dla Białki: Kalicki 2, Rupa, Zawada, Paweł Marek, Basiura

Boisko w Woźnikach
13 lutego, 11:00 Relaks Wysoka - Zryw Brodła 5:3

Boisko w Chełmku
13 lutego, 11:00 Zatorzanka Zator - Skawa Wadowice 0:7
Bramki: Testowany 2, Biernat, Gaudyn, Ziemla, Dyrcz, Świerczyński

Boisko w Lachowicach
13 lutego, 12:00 Naroże Juszczyn - Sokół Przytkowice 4:1
Bramki dla Naroża: Antolak 2, M. Drobny 2

Boisko w Chełmku
13 lutego, 13:00 Team Sport Hejnał Kęty - GKS Radziechowy-Wieprz 1:3
Bramka: P. Dudzic - Kubieniec 3

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
13 lutego, 14:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Beskid Andrychów 1:5
Bramki: Koziński - Wronka 2, Kasiński, Karcz, Samobójczy
2021-02-14 Beskid Andrychów zwycięża w sparingach Więcej..

B oisko w Paszkówce
13 lutego, 14:00 Dąb Paszkówka - Iskra Krzęcin 4:1
Bramki dla Dębu: Testowany, Michalec, D. Tyrała, Fuss

Boisko w Chełmku
13 lutego, 15:00 KS Chełmek - D&R Unia Oświęcim 3:4
Bramki: Nagi 2, Kaleta - Czapla 2, K. Szewczyk, Testowany

Boisko w Bachowicach
13 lutego, 15:00 Borowik Bachowice - Rzozovia Rzozów 3:3
Bramki dla Borowika: Szewczyk 2, Rąpel

Boisko w Chełmku
13 lutego, 17:00 MKS Trzebinia - Przebój Wolbrom 2:3
Bramki: Szczurek, Barczyk - Pabiańczyk 3
2021-02-14 Klasyczny hat trick piłkarza i Przebój ogrywa Trzebinię Więcej..

B oisko w Jaworznie
13 lutego, 17:00 Zgoda Byczyna - Iskra Czułów 6:1
Bramki dla Zgody: Bartyzel, Orawski, Zieliński, Icha, Szczurek, Korlacki
2021-02-14 Przygotowania Zgody Byczyna do rundy wiosennej (foto) Więcej..

B oisko w Czechowicach-Dziedzicach
13 lutego, 17:00 Pasjonat Dankowice - Orzeł Wieprz 8:1
Bramki dla Pasjonata: Ogiegło 3, Mielnikiewicz 2, P. Tobiasz, K. Tobiasz, Samobójcza
2021-02-14 Ofensywny początek przygotowań Więcej..

B oisko w Lachowicach
13 lutego, 20:00 Grom Grzechynia - Świt Osielec 4:4
Bramki dla Świtu: Bałos, Bodnar, Polak, Turek

Boisko w Chełmku
14 lutego, 09:00 Iskra Brzezinka - Strumień Polanka Wielka 0:4

Boisko w Szczyrku
14 lutego, 09:00 LKS Bulowice - Beskid Andrychów JS 1:4

Boisko w Chełmku
14 lutego, 11:00 Górnik Brzeszcze - Piast Bieruń Nowy 2:1
Bramki dla Górnika: Kawczak, Bartula

Boisko w Szczyrku
14 lutego, 11:00 Leskowiec Rzyki - Iskra Rybarzowice 3:3
Bramki dla Leskowca: Trębla, Żydek, Kraus
14 lutego, 2021 Sparing: Leskowiec Rzyki - Iskra Rybarzowice 3:3 Więcej..

Boisko w Lachowicach
14 lutego, 12:00 Jałowiec Stryszawa - Koszarawa II Żywiec 3:0
Bramki: Sala, Okrzesik, Testowany

Boisko w Przeciszowie
14 lutego, 12:00 Przeciszovia Przeciszów - Sygnał Włosienica 3:2

Boisko w Myślenicach
14 lutego, 12:00 LKS Leńcze - Żarek Barwałd Górny 5:0

Boisko w Łące
14 lutego, 13:00 Korona Harmęże - Znicz Jankowice 2:11

Boisko w Jaworznie
14 lutego, 14:00 Ciężkowianka Jaworzno - AKS 1917 Niwka Sosnowiec 5:1
Bramki dla Ciężkowianki: Nowak 2, Dziurowicz 2, Woronowicz

Boisko w Łące
14 lutego, 15:00 Wikliniarz Woźniki - Zgoda Malec 4:7
Bramki dla Zgody: Wróblewski 3, Łukasik, Banasiak,Testowany, Sokół

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
14 lutego, 15:00 LKS II Czaniec - Iskra Brzezinka 3:0
Bramki: Kołek 2, Pachler

Boisko w Chełmku
14 lutego, 15:00 LKS Żarki - Fablok Chrzanów 2:4
2021-02-14 Piłkarze Fabloku w meczu rozegranym w śnieżnej scenerii lepsi od Żarek (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
14 lutego, 2021 Sparing: LKS Żarki - Fablok Chrzanów 2:4 Więcej..
14 lutego, 2021 Mecz sparingowy LKS Żarki - MKS Fablok Więcej..

Boisko w Lachowicach
14 lutego, 16:00 Huragan Inwałd - Orzeł Witkowice 4:2
Bramki: Sanetra, Paździora, M. Pietrzak, Testowany I - Walus, Wandor

Boisko w Chełmku
14 lutego, 16:00 LKS Piotrowice - Przełom Kaniów 1:2
Bramki: Włoch - Góra, Woźniak
2021-02-15 Wygrana cieszy, skuteczność mniej Więcej..

B oisko w Lachowicach
14 lutego, 18:00 Żarek Stronie - Cedron Brody 0:4

Boisko w Chełmku
14 lutego, 19:00 KS II Chełmek - Wisła Łączany 3:2
Bramki dla Chełmka II: Nowotarski, Rojkowski, Kysiak

Boisko w Lachowicach
14 lutego, 20:00 BSC Zawoja - Babia Góra Koszarawa 0:4
Bramki: Hernas 2, Mrowiec, Lach

Boisko w Jaworznie
16 lutego, 20:30 Victoria 1918 Jaworzno - Spójnia Landek 0:4

Boisko w Chełmku
17 lutego, 17:30 MKS Trzebinia - Spójnia Osiek-Zimnodół 6:1
Bramki dla MKS: Barczyk 2, Horawa, Mendela, Samobójcza, Tajs
2021-02-17 Piłkarze z Trzebini zagrali na szóstkę. Debiutant strzelił gola Więcej..

B oisko w Chełmku
17 lutego, 19:00 D&R Unia Oświęcim - Nadwiślanin Gromiec 6:1
Bramki dla Unii: M. Szewczyk, Łoziński, Czapla, Dankowski, Burda

Boisko w Tychach
18 lutego, 19:30 Ogrodnik Cielmice - Niwa Nowa Wieś 3:6
Bramki dla Niwy: Dokudowicz 2, Matejko, Matusz, Piskorek, Mateja

Boisko "Nadwiślan" Kraków
18 lutego, 20:45 Korona Skawinki - Gajowianka Gaj 7:0

Boisko w Chełmku
19 lutego, 19:00 Nadwiślanin Gromiec - Pogoń Imielin 1:6
Bramki dla Pogoni: Stachowicz 2, Bielawski 2, Pieniążek, Malina

Boisko w Myślenicach
19 lutego, 20:00 Orzeł Myślenice - Naroże Juszczyn 4:2
Bramki: Bałucki 3, Depta - Masłowski, Świder

Boisko w Jaworznie
19 lutego, 20:30 Ciężkowianka Jaworzno - Górnik Jaworzno JS 7:1

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
19 lutego, 21:00 Skawa Wadowice - Iskra Klecza Dolna 5-1
Bramki dla Skawy: Żuk 2, Bernat, Gaudyn, Testowany

Boisko w Chełmku
20 lutego, 09:00 Niwa Nowa Wieś - Orzeł Wieprz 5:1
Bramki: Miłoń, Holewa, Chrapek, Piskorek, Nycz

Boisko w Krakowie
20 lutego, 09:30 Prądniczanka Kraków - Tempo Białka 0:5
Bramki: Basiura, Rupa, Malicki, Mentel, Testowany

Boisko w Chełmku
20 lutego, 11:00 Brzezina Osiek - Zatorzanka Zator 8:0
Bramki: Zaremba 4, Pyrlik 2, Bernaś, Zemła

Boisko w Jaworznie
20 lutego, 11:00 Szczakowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna 8:0
Bramki: Cygnar 2, Testowany 2, Drzymont, Marędowski, Gocyk, Smarzyński
2021-02-20 Szczakowianka Jaworzno sparuje ze Zgodą Byczyna (VIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
20 lutego, 2021 Szczakowianka Jaworzno sparuje ze Zgodą Byczyna Więcej..
20 lutego, 2021 Sparing: Szczakowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna 8:0 Więcej..
2021-02-21 Towarzyskie derby dla Szczakowianki Więcej..

B oisko w Lachowicach
20 lutego, 12:00 Babia Góra Sucha Beskidzka - Iskra Brzezinka 2:4
Bramki: Stróżak 2 - Krzemień 2, Scąber 2

Boisko w Chorzowie
20 lutego, 12:30 Ruch Chorzów U18 - D&R Unia Oświęcim 3:2
Bramki dla Unii: Łoziński, Czapla

Boisko w Oświęcimiu
20 lutego, 13:00 Olimpia Chocznia - Sokół Hecznarowice 2:1
Bramki dla Olimpii: Grondalczyk, Paterak

Boisko w Chełmku
20 lutego, 13:00 Team Sport Hejnał Kęty - Koszarawa Żywiec 3:4
Bramki dla Koszarawy: T. Janik 2, Urbaś, Garncarczyk
2021-02-20 Dwie różne połowy zakończone sukcesem Więcej..

B oisko w Czechowicach-Dziedzicach
20 lutego, 13:00 Pasjonat Dankowice - LKS Jawiszowice 0:7
Bramki: Hałat 2, Herman, Korczyn, Sitko, Wawak, Gąsiorek

Boisko w Palczowicach
20 lutego, 13:30 LKS Palczowice - Zaborzanka Zaborze 1:6

Boisko w Lachowicach
20 lutego, 14:00 Jałowiec Stryszawa - Beskid Gilowice-Rychwałd 4:3
Bramki dla Jałowca: Janeczek 2, Sala, Starowicz

Boisko w Jaworznie
20 lutego, 14:00 Victoria 1918 Jaworzno - Przemsza Siewierz 1:2
20 lutego, 2021 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Przemsza Siewierz 1:2 Więcej..

B oisko w Łące
20 lutego, 14:00 Solavia Grojec - LKS Brzeźce 1:0

Boisko w Myślenicach
20 lutego, 14:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Orzeł Witkowice 6:2

Boisko w Chełmku
20 lutego, 15:00 KS Chełmek - Iskra Pszczyna 2:2
Bramki dla KS: Nagi, Kustra
2021-02-20 4. liga przed wiosną: KS Chełmek - Iskra Pszczyna 2:2. Znów zbyt wiele strat chełmeckich piłkarzy (ZDJĘCIA) Więcej..

B oisko w Trzebini-Sierszy
20 lutego, 15:00 UKS Górnik Siersza - Wisełka Rozkochów 2:0
Bramki: Sz. Nowak 2

Boisko w Lachowicach
20 lutego, 16:00 Huragan Inwałd - Żuraw Krzeszów 2:0
Bramki: Chrapkiewicz, Testowany

Boisko w Oświęcimiu
20 lutego, 16:00 Wichura Głębowice - Soła Łęki 0:5
Bramki: Zarzycki 2, Dziuba 2, Wiktoruk

Boisko w Krakowie
20 lutego, 17:00 TS Węgrzce - MKS Trzebinia 1:2
Bramki dla MKS: Szczurek, Marszałek

Boisko w Oświęcimiu
20 lutego, 18:00 Cedron Brody - KS Bystra 7:4
Bramki dla Cedronu: Moskwa 2, F. Kurowski 2, Pasternak, Kruk, Testowany

Boisko w Lachowicach
20 lutego, 18:00 Huragan Skawina - Unia Naprawa 9:4
Bramki dla Huraganu: Malina 3, Mirosław Pacyga 2, Maryja, Puzik, Mariusz Pacyga, Samobójcza

Boisko w Chełmku
20 lutego, 19:00 LKS Piotrowice - Wikliniarz Woźniki 1:0

20 lutego, ??:?? Polonia Łaziska Górne - Beskid Andrychów 4:1
Bramki dla Polonii: Badura, Hewlik, Fabisiak, Szojda

Boisko "Nadwiślan" Kraków
20 lutego, ??:?? Orzeł Piaski Wielkie - Garbarz Zembrzyce 4:6
Bramki: Śliski, Ciesielski, Janusik, Testowany I - Ezeh 4, ?,?

Boisko w Szczyrku
21 lutego, 09:00 Orzeł Kozy - LKS Bulowice 2:5

Boisko w Chełmku
21 lutego, 09:00 KS II Chełmek - Korona Harmęże 4:1
Bramki dla KS II: Pędrys 3, Majcherek

Boisko w Chełmku
21 lutego, 11:00 LKS Rajsko - Drzewiarz Jasienica 1:2
Bramki dla Drzewiarza: Gajda, Ślosarczyk
2021-02-21 Warto grać do końca Więcej..

B oisko w Ostrężnicy
21 lutego, 12:00 Jutrzenka Ostrężnica - Błyskawica Myślachowice 0:2
Bramki: Kaczmarczyk, Samobójcza

Boisko w Trzebini-Wodnej
21 lutego, 12:30 Ruch Młoszowa - Tempo Płaza 5:3
Bramki dla Ruchu: Niewczas 2, Dziedzic 2, Turek

Boisko w Chełmku
21 lutego, 13:00 Puls Broszkowice - Wisła Łączany 1:3
Bramki dla Wisły: Pomietło, Ojczyk, Jamróz

Boisko w Chełmku
21 lutego, 15:00 Górnik Brzeszcze - LKS Żarki 4:0
Bramki: Sz. Brańka 3, Baraniak

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
21 lutego, 15:00 Halniak Targanice - Zgoda Malec 2:1

Boisko w Szczyrku
21 lutego, 15:00 Leskowiec Rzyki - Dragons Kraków 2:3
Bramki dla Leskowca: Żydek, Kraus
21 lutego, 2021 Sparing: Leskowiec Rzyki - Dragoons Kraków 2:3 Więcej..

B oisko w Krakowie
21 lutego, 16:00 Prądnik Sułoszowa - Dąb Paszkówka 1:2
Bramki dla Dębu: Matławski 2

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
21 lutego, 17:00 LKS II Czaniec - Burza Roczyny 3:1
Bramki dla LKS II: Wolf 2, Mrowiec

Boisko w Chełmku
21 lutego, 17:00 MKS Libiąż - Przeciszovia Przeciszów 2:1

Boisko w Chełmku
21 lutego, 19:00 Sygnał Włosienica - Astra Spytkowice 4:0

Boisko w Jaworznie
21 lutego, 20:00 MKS Trzebinia JS - Wolanka Wola Filipowska 2:0
Bramki: Perek, Wnuk

Boisko w Chełmku
22 lutego, 19:00 LKS Bobrek - LKS Gorzów 2:3

Boisko w Chełmku
23 lutego, 19:00 LKS Poręba Wielka - Korona Mętków 3:2
Bramki dla LKS: Tomczyk, Kornaś, Samobójcza

Boisko "Hutnik" w Krakowie
23 lutego, 21:00 Orlęta Rudawa - Nadwiślańska Brzeźnica 6:2
Bramki dla Orląt: Chlipała 2, Piotrowski, Balcer, Orłoś, Kołodziejczyk

Boisko w Starej Wsi
24 lutego, 17:00 Sokół Hecznarowice - Team Sport Hejnał Kęty 1:5
Bramki: Janik - Oczkowski 3, Nowicki, Rogala

Boisko w Chełmku
24 lutego, 17:30 MKS Trzebinia - Zatorzanka Zator 2:1
Bramki dla MKS: Marszałek, Mrożek
2021-02-25 Środa należała do Mateuszów. Trzebinia lepsza od Zatora Więcej..

B oisko w Chełmku
24 lutego, 19:00 MKS Libiąż - LKS Bobrek 3:3

Boisko w Oświęcimiu
25 lutego, 19:00 Strumień Polanka Wielka - LKS Leńcze 7:2

Boisko w Chełmku
25 lutego, 19:00 MKS Libiąż - Górnik Brzeszcze 0:4

Boisko w Chełmku
26 lutego, 19:00 Nadwiślanin Gromiec - LKS Jawiszowice 1:6

Boisko w Jaworznie
19 lutego, 19:00 Ciężkowianka Jaworzno - Szczakowianka Jaworzno JS 7:1

Boisko w Lachowicach
26 lutego, 20:00 Lachy Lachowice-Hucisko - Pewel Ślemieńska 5:3

Boisko w Trzebini
27 lutego, 10:00 MKS Trzebinia - Unia Kosztowy 1:0
Bramka: Mendela
2021-02-27 Bramkarz Trzebini: gol padł po sporych kontrowersjach Więcej..

B oisko w Chełmku
27 lutego, 11:00 Zatorzanka Zator - MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice 0:3

Boisko w Sosnowcu
27 lutego, 11:00 Zagłębie II Sosnowiec - D&R Unia Oświęcim 1:1
Bramki: Popczyk - Czapla

Boisko w Jaworznie
27 lutego, 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice 0:0
27 lutego, 2021 Sparing: Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice 0:0 Więcej..

B oisko w Łękach
27 lutego, 11:30 Niwa Nowa Wieś - LKS Rajsko 0:3

Boisko w Woźnikach
27 lutego, 12:00 Iskra Klecza Dolna - Olimpia Chocznia 0:6
Bramki: Praciak 2, Paterak, Grondalczyk, Jakubas, Koszarski

Boisko w Zaborzu
27 lutego, 13:00 Zaborzanka Zaborze - SMS Oświęcim JS 3:3

Boisko w Chełmku
27 lutego, 13:00 MKS Libiąż - Iskra Brzezinka 2:2

Boisko w Krakowie
27 lutego, 13:30 Puszcza II Niepołomice - Tempo Białka 3:0

Boisko w Lachowicach
27 lutego, 14:00 Naroże Juszczyn - KS Bystra 8:1
Bramki dla Naroża: Świder 3, Antolak 2, M. Drobny, Ferek

Boisko w Kętach
27 lutego, 14:00 Team Sport Hejnał Kęty - Skawa Wadowice 1:2
Bramki: P. Dudzic - Mleczko, Kuzia

Boisko w Osieku
27 lutego, 14:00 Brzezina Osiek - Orzeł Wieprz 0:2

Boisko w Jaworznie
27 lutego, 14:00 Zagórzanka Zagórze - Sankowia Sanka 3:2
Bramki dla Sankowii: Bień, Nowotarski

Boisko w Kobiernicach
27 lutego, 14:30 Soła Kobiernice - Huragan Inwałd 2:3
Bramki dla Huraganu: Testowany 2, Kukuła

Boisko w Podolszu
27 lutego, 14:30 Skawa Podolsze - Pogórze Gierałtowice 2:3

Boisko w Trzebini-Sierszy
27 lutego, 15:00 UKS Górnik Siersza - Sokół Gołaczewy 4:2
Bramki dla Górnika: Dzierzba, Kurek, O. Lizończyk, Mysza

Boisko w Grojcu
27 lutego, 15:00 Solavia Grojec - Wisła Jankowice 6:0
Bramki: Wołek 3, Smolarek, Płonka

Boisko w Chełmku
27 lutego, 15:00 KS Chełmek - LKS Czaniec 2:0
Bramki: Majka, Samobójcza
2021-02-28 Ostra i nieciekawa gra Więcej..

B oisko w Grodzisku
27 lutego, 15:00 Gród Grodzisko - Chełm Stryszów 6:5

Boisko w Łękach
27 lutego, 15:00 Soła Łęki - SMS Oświęcim JS 11:3

Boisko "Nadwiślan" Kraków
27 lutego, 15:00 Korona Skawinki - MZKS Alwernia 8:1

Boisko w Skotnikach
27 lutego, 15:00 LKS Leńcze - Iskra Krzęcin 6:2

Boisko w Gorzowie
27 lutego, 15:30 LKS Gorzów - Górnik Brzeszcze 6:3
Bramki dla Górnika: Sz. Brańka 3

Boisko w Łące
27 lutego, 16:00 LKS Wisła Mała - LKS Poręba Wielka 2:2
Bramki dla Poręby Wielkiej: Oczkowski, Samobójcza

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
27 lutego, 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Beskid Andrychów 0:1
2021-03-01 Problem z kreowaniem sytuacji Więcej..

B oisko w Woźnikach
27 lutego, 17:00 Znicz Sułkowice Bolęcina - Orzeł Witkowice 6:4

Boisko w Skotnikach
27 lutego, 17:00 Borowik Bachowice - Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0
Bramka: Szewczyk

Boisko w Lachowicach
27 lutego, 18:00 Jałowiec Stryszawa - Grom Grzechynia 6:3
Bramki dla Jałowca: Janeczek 2, Sala 2, Głuszek, Uciek

Boisko w Chełmku
27 lutego, 19:00 KS II Chełmek - Stal Chełm Śląski 3:3
Bramki dla KS II: Jeleń, Nowotarski, Krysiak

Boisko w Jaworznie
27 lutego, 20:00 MKS Trzebinia JS - UKS Dulowa 7:3
Bramki dla MKS JS: Tajs, Wnuk, Perek, Kaczmarczyk, Kurek, Kłeczek, Kowalik

Boisko w Lachowicach
27 lutego, 20:00 Cedron Brody - Łysa Góra Zawadka 5:4

Boisko w Skotnikach
28 lutego, 08:30 Relaks Wysoka - Olimpia Zebrzydowice 4:4

Boisko w Chełmku
28 lutego, 09:00 Wichura Głębowice - Sygnał Włosienica 1:5

Boisko w Krakowie
28 lutego, 09:30 Fajrant Kraków - Babia Górą Sucha Beskidzka 3:5
Bramki dla Babiej Góry: Stróżak 3, G. Talaga, Bańdura

Boisko w Woźnikach
28 lutego, 10:00 Stanisławianka Stanisław Dolny - Żarek Stronie 5:3
Bramki: Grudniewicz 2, Kołodziej, Jurek, Paluch - Florek, Piwowarczyk, Odrowąż

Boisko w Przecieszynie
28 lutego, 11:00 Old Boys LKS Przecieszyn - Korona Harmęże 2:3

Boisko w Pozowicach
28 lutego, 11:00 Dąb Paszkówka - Tęcza Piekary 2:0
Bramki: Orłoś (karny), Maciak

Boisko w Luszowicach
28 lutego, 12:30 Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice 2:2
Bramki: Kozakiewicz, Głowacz - Łukasik, Przebindowski.
2021-02-28 Luszowice zagrały na remis z Myślachowicami (WIDEO) Więcej..
28 lutego, 2021 Sparing: Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice 2:2 Więcej..
28 lutego, 2021 Sparing Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice Więcej..

Boisko w Szczyrku
28 lutego, 13:00 Leskowiec Rzyki - Groń Bujaków 1:2
Bramka dla Leskowca: Kraus
28 lutego, 2021 Sparing: Leskowiec Rzyki - Groń Bujaków 1:2 Więcej..

B oisko w Babicach
28 lutego, 13:30 Unia Kwaczała - Korona Mętków 2:1
Bramki dla Unii: Ficek, Taborski

Boisko w Jaworznie
28 lutego, 14:00 Ciężkowianka Jaworzno - Przemsza Dąbrowa Górnicza 1:1
Bramka dla Ciężkowianki: Woronowicz

Boisko w Szopienicach
28 lutego, 15:00 1.FC Katowice - Tęcza Tenczynek 1:2
Bramki dla Tęczy: Chodacki, Tataruch

Boisko w Chełmku
28 lutego, 15:00 Strumień Polanka Wielka - LKS Żarki 3:0

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
28 lutego, 15:00 Przeciszovia Przeciszów - Halniak Targanice 1:3

Boisko w Trzebini-Wodnej
28 lutego, 15:00 Ruch Młoszowa - MKS Trzebinia JS 5:2
Bramki: Dziedzic 3, Niewczas, Ladygin - Kłeczek, Kurek

Boisko w Lachowicach
28 lutego, 16:00 Huragan Skawica - Jeleśnianka Jeleśnia 9:5
Bramki dla Huraganu: Pacyga 4, Matyja 2, Fujak 2, Malina

Boisko w Czechowicach-Dziedzicach
28 lutego, 17:00 LKS II Czaniec - LKS Bulowice 6:2
Bramki dla Czańca II: Pachler 2, Wolf, Mrowiec, Ćwiertnia, Samobójcza

Boisko w Chełmku
28 lutego, 17:00 LKS Piotrowice - Promyk Bolęcin 4:3

Boisko w Lachowicach
28 lutego, 20:00 Cedron Brody - Łysa Góra Zawadka 5:4

Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709