Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - KEEZA IV Liga, Grupa: Zachodnia

2021-01-21 18:04 Red@ktor
Przed tygodniem dokończone zostały zmagania rundy jesiennej w KEEZA IV lidze, Grupie: Zachodniej. W dwóch zaległych spotkaniach z jesieni LKS Rajsko pokonał rezerwy Puszczy Niepołomice, a LKS Jawiszowice wygrał z Proszowianką Proszowice.

Dzisiaj miała się odbyć pierwsza wiosenna kolejka rundy zasadniczej po której dojdzie do podziału zespołów na dwie grupy. Czy do tego dojdzie? trudno to przewidzieć, bo decyzje rządu odnośnie sportu amatorskiego są lekko mówiąc głupie. Zawodnicy o statusie młodzieżowca w ligach młodzieżowych mogą grać, ale w ligach seniorskich nawet w tych w których jest wymagany ich udział już nie. To tylko jeden przykład, a można by je mnożyć i wypisywać bez końca.

W zaległych spotkaniach z jesieni LKS Rajsko pokonał rezerwy Puszczy Niepołomice 4:1, przeskoczył w tabeli Słomniczankę Słomniki i z 12 punktami na koncie zajmuje 16 lokatę. LKS Jawiszowice po zwycięstwie 5-2 nad ostatnią w tabeli Proszowianką Proszowice wskoczył na 7 miejsce, a jego dorobek punktowy to 21 oczek.



KEEZA IV Liga, Grupa: Zachodnia - Statystyki ligowe


Łączna liczba rozegranych spotkań - 126
Łączna Ilość strzelonych bramek - 446
Średnia bramek w jednym meczu - 3.53
Najwięcej strzelonych bramek - Wiślanie Jaśkowice - 46
Najmniej strzelonych bramek - Proszowianka Proszowice - 9
Najwięcej straconych bramek - Proszowianka Proszowice - 38
Najmniej straconych bramek - Wiślanie Jaśkowice - 8
Najwięcej bramek w meczu - 8. kolejka, 26 września, 11:00 Proszowianka Proszowice - D&R Unia Oświęcim 3:6


Klasyfikacja strzelców - KEEZA IV Liga, Grupa: Zachodnia - po 14. kolejce

12 - Monsuru Adisa (Wiślanie Jaśkowice)

11 - Dawid Nagi (KS Chełmek)

10 - Michał Guja (Sokół Kocmyrzów-Baranówka),
Michał Górecki (Dalin Myślenice)

9 - Kamil Karcz (Beskid Andrychów)

8 - Mateusz Lampart (Wiślanie Jaśkowice)

7 - Marcin Kowalczyk (LKS Śledziejowice),
Wojciech Wojcieszyński (Orzeł Ryczów),
Michał Kowalik (Wiślanie Jaśkowice),
Krzysztof Sadowski (Clepardia Kraków),
Adrian Korczyk (LKS Jawiszowice)

6 - Wojciech Dziadzio (LKS Śledziejowice),
Arkadiusz Czapla (D&R Unia Oświęcim),
Dawid Kałat (Dalin Myślenice),
Piotr Sarota (Słomniczanka Słomniki),
Paweł Piskorz (MKS Trzebinia),
Marco Grandinetti (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie),
Mariusz Sobala (Beskid Andrychów)

5 - Artur Różycki (Beskid Andrychów),
Maciej Wcisło (Wiślanie Jaśkowice),
Krzysztof Maj (LKS Śledziejowice),
Mateusz Stec (Sokół Kocmyrzów-Baranówka),
Arkadiusz Chlebowski (Clepardia Kraków),
Waldemar Luberda (Pcimianka Pcim),
Patryk Senkowski (LKS Rajsko)

4 - Paweł Zawrzykraj, Szymon Pietrzyk, Mark Osei Assinor, Szymon Pietrzyk (Sokół Kocmyrzów-Baranówka),
Przemysław Pitry, Dawid Płonka (LKS Jawiszowice),
Damian Matyja (Clepardia Kraków),
Jakub Wojtaszek (Puszcza II Niepołomice),
Jakub Górecki (Dalin Myślenice),
Michał Ślaski (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie),
Michał Chowaniec (D&R Unia Oświęcim),
Bartosz Czarnecki (Wiślanie Jaśkowice),
Patryk Mendela (MKS Trzebinia),
Bartosz Kiełbus (Orzeł Ryczów),
Mateusz Hankus (KS Chełmek),
Adam Przeniosło (Proszowianka Proszowice)

3 - Dominik Zalejski, Konrad Wąsik, Damian Zięba, Kamil Kowalczyk (Garbarnia II Kraków),
Tomasz Wróbel, Mateusz Marszałek, Mateusz Mrożek (MKS Trzebinia),
Arkadiusz Garzeł, Klemens Drobniak (Orzeł Ryczów),
Maciej Banik, Kacper Pandyra (Pcimianka Pcim),
Mateusz Ciesielski, Maciej Śliski (Orzeł Piaski Wielkie),
Jan Wawak (LKS Jawiszowice),
Sebastian Frączek (LKS Rajsko),
Krystian Bloch (KS Chełmek),
Kamil Szewczyk (D&R Unia Oświęcim),
Dawid Kasza (Słomniczanka Słomniki),
Wiktor Kołodziej (Beskid Andrychów)

2 - Chibueze Longinus Onwudi, Krzysztof Piekarczyk, Kacper Sołtys (Pcimianka Pcim),
Jakub Gołda, Daniel Wolak, Jakub Belski (Puszcza II Niepołomice),
Michał Płonka, Dawid Hałat, Bartosz Gąsiorek (LKS Jawiszowice),
Jakub Wcisło, Jan Kret (Orzeł Piaski Wielkie),
Jakub Ptak, Piotr Gołdowski (Orzeł Ryczów),
Sebastian Głaz, Paweł Galos (Wiślanie Jaśkowice),
Piotr Apostolski, Łukasz Próchno (Clepardia Kraków),
Michał Szewczyk, Patryk Lichota (D&R Unia Oświęcim),
Szymon Kochowski, Patryk Ochman (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie),
Kamil Majka, Mateusz Stankiewicz (KS Chełmek),
Taras Hevlych, Filip Cyganek (LKS Śledziejowice),
Michał Cienkosz, Adrian Grzybek (Dalin Myślenice),
Bartłomiej Mika, Patryk Formas (LKS Rajsko),
Kamil Majka (KS Chełmek),
Marcin Szczurek (MKS Trzebinia),
Jerzy Polański (Proszowianka Proszowice),
Andrzej Filipek (Słomniczanka Słomniki)

1 - Jakub Snadny, Dominik Pacyga, Konrad Powała, Dawid Rzeszutko, Damian Wilczak, Igor Lewandowski, Bartosz Ryszka (D&R Unia Oświęcim),
Sebastian Otfinowski, Bartłomiej Biela, Kamil Koziołek, Konrad Balcer, Jakub Kulig, Maciej Zębala (Orzeł Ryczów),
Jakub Ochman, Dariusz Żaba, Bartosz Szcząber, Mariusz Bienias, Mateusz Kotwica, Bartosz Czarnecki (Wiślanie Jaśkowice),
Nicolas Alberto Zenon, Marcin Herman, Robert Sitko, Wiktor Pierlak (LKS Jawiszowice),
Nikodem Morawski, Bartłomiej Chlebda, Karamo Sane, Artur Moniak, Daniel Pandyra, Piotr Kolbiarz (Pcimianka Pcim),
Mateusz Piwowar, Artur Czarnik, Dawid Skiernik, Artur Warzecha (LKS Rajsko),
Jakub Tracz, Maksymilian Czekaj, Kamil Kupiec, Piotr Bąk, Maciej Bosak (Clepardia Kraków),
Borys Kwapiński, Filip Sarga, Kacper Laskoś, Marcin Kołton (Garbarnia II Kraków),
Benjamin Elias Juan, Jakub Sidor, Mikołaj Kukiełka, Jakub Wykręt (KS Chełmek),
Jakub Sulima, Kacper Tatar, Nikodem Michura, Mateusz Ciesielski (Orzeł Piaski Wielkie),
Mykola Zhydkov, Grzegorz Kmiecik, Filip Grotkowski, Jan Bielecki (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie),
Szymon Kurek, Konrad Podobiński, Jan Martyniak (MKS Trzebinia),
Oskar Świeca, Tomasz Targosz, Mateusz Hałat (Sokół Kocmyrzów-Baranówka),
Michał Wojtan, Szymon Burkat, Bartłomiej Ostafin (Dalin Myślenice),
Marcin Piątek, Kamil Dudzik, Łukasz Górski (LKS Śledziejowice),
Kamil Gałka, Hubert Skocz, Lucjan Klisiewicz, Krystian Boroń (Puszcza II Niepołomice),
Adrian Podyma, Mateusz Trzeciakiewicz, Oleg Khyshchenko (Słomniczanka Słomniki),
Dawid Wrona, Adrian Kaczor, Maciej Przeniosło (Proszowianka Proszowice),
Michał Tylek, Patryk Koim (Beskid Andrychów)

Bramki samobójcze

1 - Jakub Ochman (Wiślanie Jaśkowice),
Dawid Pasternak (Clepardia Kraków),
Paweł Wasilewski (Proszowianka Proszowice),
Andrzej Biel (Słomniczanka Słomniki),
Kacper Pandyra (Pciminka Pcim),
Kacper Orłowski (Sokół Kocmyrzów-Baranówka),
Łukasz Górski (LKS Śledziejowice)



To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!



Dodaj komentarz
Wyniki, Tabela

Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709