Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów

2020-12-20 10:09 Red@ktor
Przedostatnią klasyfikacją strzelców w naszym cyklu jest klasyfikacja chrzanowskiej Klasy Okręgowej. Nie jest ona jednak do końca miarodajna, bowiem nie zostały rozegrane wszystkie mecze rundy jesiennej i aż 6 spotkań przełożono na wiosnę.

W obecnym sezonie w "okręgówce" rywalizuje 17 zespołów co po 17 rozegranych kolejkach powinno dać liczbę 136 spotkań. W rozegranych meczach łącznie strzelono 447 goli, średnio 3,43 bramki w jednym meczu. Na listę strzelców wpisało się 170 zawodników, ale trzech z nich pokonywało również własnego bramkarza.



Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Team Sport Hejnał Kęty - 44
Najmniej strzelonych bramek - Garbarz Zembrzyce - 12
Najwięcej straconych bramek - Sosnowianka Stanisław Dolny - 63
Najmniej straconych bramek - Tempo Białka - 9
Najwięcej bramek w meczu - 3. kolejka, 23 sierpnia, 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Victoria 1918 Jaworzno 5:4, 6. kolejka, 5 września, 17:00 Team Sport Hejnał Kęty - Sosnowianka Stanisław Dolny 9:0


Klasyfikacja strzelców - Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów - po 17. kolejce

17 - Przemysław Dudzic (Team Sport Hejnał Kęty)

14 - Bartosz Palka (Nadwiślanin Gromiec)

11 - Łukasz Ząbek (LKS Gorzów),
Paweł Kalinowski (Zgoda Byczyna)

10 - Jakub Zaremba (Brzezina Osiek)

9 - Mariusz Piskorek (Niwa Nowa Wieś)

7 - Tomasz Dubiel (Brzezina Osiek)

6 - Mateusz Oleksy (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Jakub Pacut (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Szymon Karpiński (Team Sport Hejnał Kęty),
Adam Mateja (Niwa Nowa Wieś),
Maciej Stróżak (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Hubert Basiura (Tempo Białka)

5 - Krzysztof Bryła, Michał Puzik (Tempo Białka),
Przemysław Oczkowski (Team Sport Hejnał Kęty),
Oskar Bartuś (Victoria 1918 Jaworzno),
Beniamin Łuczak (MKS Libiąż),
Hubert Wcisło (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Łukasz Waga (Sokół Przytkowice),
Artur Szlęzak (Nadwiślanin Gromiec),
Patryk Stefaniak (Zatorzanka Zator),
Echezona John Ezeh (Garbarz Zembrzyce),
Gabriel Janiczak (Babia Góra Sucha Beskidzka)

4 - Kasjusz Piwowarczyk, Jarosław Madziała (Tempo Białka),
Jacek Pieczara, Sebastian Dylowicz (LKS Gorzów),
Konrad Szafran, Paweł Przebinda, Łukasz Wierzba (LKS Żarki),
Jakub Talaga (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Krzysztof Jurczak (Team Sport Hejnał Kęty),
Mateusz Węgorek (MKS Libiąż),
Dariusz Szymoniak (Halniak Maków Podhalański)
Damian Rzeszutko (Sokół Przytkowice),
Adrian Stanek (Zatorzanka Zator),
Dawid Nycz (Niwa Nowa Wieś),
Karol Buraczek (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska)

3 - Szymon Pena, Łukasz Rupa (Tempo Białka),
Przemysław Nowicki, Robert Siwek (Nadwiślanin Gromiec),
Kamil Żmuda, Jakub Januszyk (Team Sport Hejnał Kęty),
Paweł Godawa, Tomasz Trzebuniak (Sokół Przytkowice),
Michał Matejko, Adam Matusz (Niwa Nowa Wieś),
Łukasz Cichoń, Michał Śliwiński (LKS Gorzów),
Krzysztof Bartyzel, Krystian Żuraw (Zgoda Byczyna),
Zbigniew Horawa, Bartłomiej Kurzak (LKS Żarki),
Robert Starowicz (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Rafał Gałuszka (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Jakub Wągiel (Halniak Maków Podhalański),
Szymon Brańka (Brzezina Osiek),
Rafał Pacwa (MKS Libiąż)

2 - Adam Frączek, Dawid Żak, Hubert Paździorko, Łukasz Kryjak, Adrian Haxhijaj (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Damian Lickiewicz, Jakub Szumniak, Kamil Pater, Krzysztof Wesecki (MKS Libiąż),
Dominik Jedynak, Maksymilian Leś, Karol Jaromin (Victoria 1918 Jaworzno),
Piotr Gaudyn, Marcin Waga, Tomasz Ostafin (Sokół Przytkowice),
Mateusz Sapoń, Tomasz Kalicki, Mateusz Balcer (Tempo Białka),
Karol Zabiegaj, Marcin Kuszyk, Daniel Wiśniewski (Halniak Maków Podhalański),
Marcin Szymonik, Wojciech Kwiatkowski, Adrian Kozak (Zatorzanka Zator),
Dawid Sumera, Grzegorz Talaga (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Szymon Miziołek, Kamil Jesionowski (LKS Żarki),
Krzysztof Łach, Jonasz Burliga (Garbarz Zembrzyce),
Mirosław Pactwa, Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec),
Daniel Bosman, Sebastian Konopka (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Kacper Filip, Rafał Nalepa (Brzezina Osiek),
Krzysztof Chrapek (Niwa Nowa Wieś),
Łukasz Przebindowski (Zgoda Byczyna),
Dominik Nędza (LKS Gorzów)

1 - Przemysław Burliga, Tomasz Szarlej, Dawid Drabik, Łukasz Gołuszka, Jakub Kociołek, Kamil Dyduch, Piotr Pacyga, Jan Bańdura (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Mateusz Śliwiński, Mariusz Suwaj, Jakub Bruzda, Patryk Rusek, Dominik Jedynak, Marcin Smolik, Jakub Żmuda, Kacper Baran (Victoria 1918 Jaworzno),
Daniel Prokop, Patryk Stefański, Kamil Chylaszek, Krystian Zmarzły, Grzegorz Zajas, Albert Ryska, Konrad Bogacz (Nadwiślanin Gromiec),
Jakub Makowski, Piotr Merta, Dominik Merta, Patryk Miłoń (Niwa Nowa Wieś),
Szymon Szydłowski, Daniel Różycki, Mateusz Michalec, Dawid Wojtaszek (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Michał Mistarz, Tomasz Ficek, Stanisław Pomykacz, Marcin Kuszyk (Halniak Maków Podhalański),
Henryk Burda, Kacper Grodzki, Paweł Sermak, Artur Molenda, Henryk Burda (LKS Gorzów),
Wojciech Waluś, Dzmitry Tarashchyk, Adrian Nycz, Maksymilian Cepiga (Team Sport Hejnał Kęty),
Piotr Balonek, Sebastian Baluś, Krzysztof Kukiełka (Zatorzanka Zator),
Bartłomiej Woźniak, Krystian Smajek, Tobiasz Piwowar (Sokół Przytkowice),
Szymon Knapik, Kacper Piwowarski, Damian Gaudyn, Jakub Żegleń (LKS Żarki),
Mateusz Gros, Radosław Gros, Michał Majda, Mariusz Antecki (Brzezina Osiek),
Paweł Marek, Michał Gruca, Jakub Zawada, Paweł Mentel (Tempo Białka),
Mateusz Stachnik, Dawid Sobański, Dominik Sala (Garbarz Zembrzyce),
Adrian Sadowski (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Łukasz Lewarczyk (MKS Libiąż),
Marek Zieliński (Zgoda Byczyna)

Bramki samobójcze

1 - Michał Gruca (Tempo Białka),
Wojciech Żak (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Jakub Żmuda (Victoria 1918 Jaworzno),
Piotr Młynarczyk (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Kamil Górski (LKS Gorzów),
Zbigniew Horawa (LKS Żarki)


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki Klasy Okręgowej, Grupa: Chrzanów


Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709