Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów

2020-12-20 10:09 Red@ktor
Przedstawiamy prawie pełną klasyfikację strzelców KEEZA Klasy Okręgowej po rozegraniu rundy jesiennej i odrobieniu zaległości. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz Zatorzanki Zator z Sosnowianką Stanisław Dolny, ale na jego rozegranie musimy jeszcze poczekać przynajmniej do 14 kwietnia.

Po rundzie jesiennej w tej klasie rozgrywkowej było sporo zaległości, a najwięcej miała jaworznicka Victoria 1918. Dzięki sztucznej nawierzchni przy ul. Krakowskiej zaległości w całości udało się nadrobić, a piłkarze Victorii w czterech spotkaniach zdobyli 4 punkty. Zaplanowany na 13 marca o godzinie 14:00 mecz Zatorzanki z Sosnowianką z powodu złego stanu boiska po raz drugi został odwołany, a następny termin o ile ruszą rozgrywki ustalono na środę 14 kwietnia na godzinę 17:00.



KEEZA Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów - Statystyki ligowe


Łączna liczba rozegranych spotkań - 135
Łączna Ilość strzelonych bramek - 469
Średnia bramek w jednym meczu - 3.47
Najwięcej strzelonych bramek - Team Sport Hejnał Kęty - 48
Najmniej strzelonych bramek - Garbarz Zembrzyce - 13
Najwięcej straconych bramek - Sosnowianka Stanisław Dolny - 63
Najmniej straconych bramek - Brzezina Osiek - 9
Najwięcej bramek w meczu - 3. kolejka, 23 sierpnia, 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Victoria 1918 Jaworzno 5:4, 6. kolejka, 5 września, 17:00 Team Sport Hejnał Kęty - Sosnowianka Stanisław Dolny 9:0



Klasyfikacja strzelców -KEEZA Klasa Okręgowa, Grupa: Chrzanów - po 17. kolejce

19 - Przemysław Dudzic (Team Sport Hejnał Kęty)

14 - Bartosz Palka (Nadwiślanin Gromiec)

11 - Łukasz Ząbek (LKS Gorzów),
Paweł Kalinowski (Zgoda Byczyna)

10 - Jakub Zaremba (Brzezina Osiek)

9 - Mariusz Piskorek (Niwa Nowa Wieś)

8 - Hubert Basiura (Tempo Białka),
Jakub Żmuda (Victoria 1918 Jaworzno)

7 - Tomasz Dubiel (Brzezina Osiek),
Maciej Stróżak (Babia Góra Sucha Beskidzka)

6 - Mateusz Oleksy (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Jakub Pacut (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Szymon Karpiński (Team Sport Hejnał Kęty),
Adam Mateja (Niwa Nowa Wieś)

5 - Krzysztof Bryła, Michał Puzik (Tempo Białka),
Oskar Bartuś (Victoria 1918 Jaworzno),
Przemysław Oczkowski (Team Sport Hejnał Kęty),
Beniamin Łuczak (MKS Libiąż),
Hubert Wcisło (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Łukasz Waga (Sokół Przytkowice),
Artur Szlęzak (Nadwiślanin Gromiec),
Patryk Stefaniak (Zatorzanka Zator),
Echezona John Ezeh (Garbarz Zembrzyce),
Gabriel Janiczak (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Kasjusz Piwowarczyk (Tempo Białka/Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),

4 - Jarosław Madziała (Tempo Białka),
Jacek Pieczara, Sebastian Dylowicz (LKS Gorzów),
Konrad Szafran, Paweł Przebinda, Łukasz Wierzba (LKS Żarki),
Jakub Talaga (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Krzysztof Jurczak (Team Sport Hejnał Kęty),
Mateusz Węgorek (MKS Libiąż),
Dariusz Szymoniak (Halniak Maków Podhalański)
Damian Rzeszutko (Sokół Przytkowice),
Adrian Stanek (Zatorzanka Zator),
Dawid Nycz (Niwa Nowa Wieś),
Karol Buraczek (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska)

3 - Kamil Żmuda, Jakub Januszyk, Maksymilian Cepiga (Team Sport Hejnał Kęty),
Szymon Pena, Łukasz Rupa (Tempo Białka),
Przemysław Nowicki, Robert Siwek (Nadwiślanin Gromiec),
Paweł Godawa, Tomasz Trzebuniak (Sokół Przytkowice),
Michał Matejko, Adam Matusz (Niwa Nowa Wieś),
Łukasz Cichoń, Michał Śliwiński (LKS Gorzów),
Krzysztof Bartyzel, Krystian Żuraw (Zgoda Byczyna),
Zbigniew Horawa, Bartłomiej Kurzak (LKS Żarki),
Robert Starowicz, Grzegorz Talaga (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Rafał Gałuszka (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Jakub Wągiel (Halniak Maków Podhalański),
Szymon Brańka (Brzezina Osiek),
Rafał Pacwa (MKS Libiąż),
Maksymilian Leś (Victoria 1918 Jaworzno)

2 - Adam Frączek, Dawid Żak, Hubert Paździorko, Łukasz Kryjak, Adrian Haxhijaj (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Damian Lickiewicz, Jakub Szumniak, Kamil Pater, Krzysztof Wesecki (MKS Libiąż),
Dominik Jedynak, Karol Jaromin, Patryk Rusek (Victoria 1918 Jaworzno),
Piotr Gaudyn, Marcin Waga, Tomasz Ostafin (Sokół Przytkowice),
Mateusz Sapoń, Tomasz Kalicki, Mateusz Balcer (Tempo Białka),
Karol Zabiegaj, Marcin Kuszyk, Daniel Wiśniewski (Halniak Maków Podhalański),
Marcin Szymonik, Wojciech Kwiatkowski, Adrian Kozak (Zatorzanka Zator),
Krzysztof Łach, Jonasz Burliga, Dawid Sobański (Garbarz Zembrzyce),
Dawid Sumera, Piotr Pacyga (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Szymon Miziołek, Kamil Jesionowski (LKS Żarki),
Mirosław Pactwa, Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec),
Daniel Bosman, Sebastian Konopka (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Kacper Filip, Rafał Nalepa (Brzezina Osiek),
Krzysztof Chrapek (Niwa Nowa Wieś),
Łukasz Przebindowski (Zgoda Byczyna),
Dominik Nędza (LKS Gorzów)

1 - Przemysław Burliga, Tomasz Szarlej, Dawid Drabik, Łukasz Gołuszka, Jakub Kociołek, Kamil Dyduch, Jan Bańdura (Babia Góra Sucha Beskidzka),
Mateusz Śliwiński, Mariusz Suwaj, Jakub Bruzda, Dominik Jedynak, Marcin Smolik, Kacper Baran, Szymon Chrapek (Victoria 1918 Jaworzno),
Daniel Prokop, Patryk Stefański, Kamil Chylaszek, Krystian Zmarzły, Grzegorz Zajas, Albert Ryska, Konrad Bogacz (Nadwiślanin Gromiec),
Jakub Makowski, Piotr Merta, Dominik Merta, Patryk Miłoń (Niwa Nowa Wieś),
Szymon Szydłowski, Daniel Różycki, Mateusz Michalec, Dawid Wojtaszek (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Michał Mistarz, Tomasz Ficek, Stanisław Pomykacz, Marcin Kuszyk (Halniak Maków Podhalański),
Henryk Burda, Kacper Grodzki, Paweł Sermak, Artur Molenda, Henryk Burda (LKS Gorzów),
Wojciech Waluś, Dzmitry Tarashchyk, Adrian Nycz (Team Sport Hejnał Kęty),
Piotr Balonek, Sebastian Baluś, Krzysztof Kukiełka (Zatorzanka Zator),
Bartłomiej Woźniak, Krystian Smajek, Tobiasz Piwowar (Sokół Przytkowice),
Szymon Knapik, Kacper Piwowarski, Damian Gaudyn, Jakub Żegleń (LKS Żarki),
Mateusz Gros, Radosław Gros, Michał Majda, Mariusz Antecki (Brzezina Osiek),
Paweł Marek, Michał Gruca, Jakub Zawada, Paweł Mentel (Tempo Białka),
Mateusz Stachnik, Dominik Sala (Garbarz Zembrzyce),
Adrian Sadowski, Filip Sroka (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska),
Łukasz Lewarczyk (MKS Libiąż),
Marek Zieliński (Zgoda Byczyna)

Bramki samobójcze

1 - Michał Gruca (Tempo Białka),
Wojciech Żak (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Jakub Żmuda (Victoria 1918 Jaworzno),
Piotr Młynarczyk (Sosnowianka Stanisław Dolny),
Kamil Górski (LKS Gorzów),
Zbigniew Horawa (LKS Żarki)



To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!




Dodaj komentarz
Wyniki, Tabela

Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709