Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - B Klasa, Grupa: Wadowice 3

2020-12-12 08:09 Red@ktor
Ostatnia grupa wadowickiej B klasy w klasyfikacji strzelców może mieć pewne nieścisłości, bo w trakcie trwania sezonu zweryfikowano aż trzy spotkania jako walkower i zmienił się wynik, a my strzelców bramek uwzględniliśmy w klasyfikacji.

Rozegranych zostało 77 spotkań, a jedno się nie odbyło. W rozegranych meczach strzelono 380 goli, ale 5 z nich anulowano walkowerem. Średnia bramek w jednym meczu to 4,80. W trakcie trwania rundy 5 spotkań zostało przełożonych, jeden mecz się nie odbył bo drużyna gości nie dojechała i został przyznany walkower. Na listę strzelców wpisało się 127 zawodników, ale 5 zawodników trafiło do swojej bramki.



B klasa, Grupa: Wadowice 3 - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Amator Babica - 50
Najmniej strzelonych bramek - Leskowiec Rzyki - 18
Najwięcej straconych bramek - Zaskawianka Wadowice, Sokół Frydrychowice - 45
Najmniej straconych bramek - Wikliniarz Woźniki - 11
Najwięcej bramek w meczu - 8. kolejka, 4 października, 15:00 Amator Babica - Zaskawianka Wadowice 13:3



Klasyfikacja strzelców - B Klasa, Grupa: Wadowice 3 - po 13. kolejce

21 - Adam Jończyk (Amator Babica)

12 - Andrzej Landowski (Wikliniarz Woźniki)

11 - Marcin Wojtaszek (Amator Babica),
Victor Hugo Fanaia (Łysa Góra Zawadka),
Paweł Gacek (Skawa Witanowice),
Patrik Rydzewski (Zaskawianka Wadowice)

9 - Arkadiusz Sabuda (Sokół Frydrychowice),

8 - Wojciech Mikołajczyk (Wikliniarz Woźniki),
Mirosław Stanek (Gród Grodzisko),
Murilo Luiz Dos Santos (Łysa Góra Zawadka),
Konrad Nieciąg (Halniak II Targanice)

7 - Michał Kondak (Wikliniarz Woźniki),
Kacper Danek (Orzeł Radocza)

6 - Marcin Skrzypek, Tomasz Hareńczyk (Dąb Tomice),
Wojciech Jończyk (Amator Babica),
Miłosz Wądrzyk (Wikliniarz Woźniki),
Krzysztof Kopytko (Gronie Zagórnik),
Dawid Wanat (Sokół Frydrychowice)

5 - Marcin Zemła (Gród Grodzisko),
Karol Maciejczyk (Halniak II Targanice),
Mateusz Konefał (Zaskawianka Wadowice),
Dominik Ściera (Borowik Bachowice)

4 - Kacper Targosz (Dąb Tomice),
Robert Kluska (Gród Grodzisko),
Mateusz Iwański (Zaskawianka Wadowice),
Jan Pustułka (Orzeł Radocza),
Patryk Jordan (Sokół Frydrychowice),
Kamil Brożek (Skawa Witanowice),
Marcin Ciemiera (Borowik Bachowice),
Adrian Góra (Gronie Zagórnik)

3 - Bartosz Cichoń, Rafał Stanaszek, Patryk Folga (Gród Grodzisko),
Konrad Wołoch, Adrian Kajfasz (Borowik Bachowice),
Arkadiusz Skoczylas, Michał Kotowicz (Dąb Tomice),
Seweryn Kierczak, Kamil Żydek (Halniak II Targanice),
Zbigniew Zieliński, Paweł Ryczek (Leskowiec Rzyki),
Marcin Pułka (Amator Babica),
Sebastian Łukasik (Gronie Zagórnik)

2 - Łukasz Konefał, Andrzej Baklarz, Kamil Bucki, Bogdan Jurkowski (Zaskawianka Wadowice),
Sebastian Magiera, Mateusz Kaczmarczyk, Mikołaj Przybylski (Halniak II Targanice),
Grzegorz Sabuda, Jakub Romanek, Wojciech Ogiegło (Sokół Frydrychowice),
Szymon Stuglik, Radosław Zieliński, Rafał Smolec (Leskowiec Rzyki),
Konrad Ornecki, Konrad Góralczyk (Dąb Tomice),
Rafał Wołoch, Łukasz Szczygieł (Borowik Bachowice),
Ernest Adamczyk, Mateusz Książek (Wikliniarz Woźniki),
Łukasz Dzik, Michał Woźniak (Amator Babica),
Karol Bobrek, Krzysztof Kisiała (Orzeł Radocza),
Hubert Pytel, Javier Villegas (Łysa Góra Zawadka),
Arkadiusz Fraś (Gronie Zagórnik),
Mirosław Suski (Skawa Witanowice),
Szymon Polus (Gród Grodzisko)

1 - Jakub Gzela, Marek Łopata, Krystian Grzywa, Dariusz Cielebon, Michał Harmata, Paweł Dziubany, Grzegorz Pszczeliński (Orzeł Radocza),
Damian Mrzygłód, Mikołaj Szlagor, Dawid Kurasz, Dawid Ogórek, Jan Rokowski, Andrzej Górski, Radosław Magiera (Halniak II Targanice),
Krzysztof Polak, Artur Babiński, Mateusz Hutniczak, Łukasz Kołodziejczyk, Jakub Pikoń, Krzysztof Kowaliczek (Leskowiec Rzyki),
Szymon Bury, Daniel Kołaczyk, Piotr Wiśniewski, Przemysław Karcz, Jakub Góra, Mateusz Wądrzyk (Gronie Zagórnik),
Michał Odrzywolski, Radosław Nowak, Patryk Dzidek, Szymon Maj (Wikliniarz Woźniki),
Mateusz Dębski, Marcin Wołoch, Artur Rąpel, Grzegorz Ściera (Borowik Bachowice),
Marcin Wiąch, Adam Brańka, Dariusz Skupień, Adam Brańka (Amator Babica),
Krzysztof Toporek, Michał Rospond, Łukasz Czopek (Gród Grodzisko),
Patryk Brożek, Robert Sajdak, Paweł Kania (Skawa Witanowice),
Michał Pamuła, Krzysztof Adamik, Karol Hareńczyk (Dąb Tomice),
Aitor Ayape, Rodrigo Magalhes (Łysa Góra Zawadka),
Tomasz Kosowski (Zaskawianka Wadowice),
Kamil Wysogląd (Sokół Frydrychowice)

Bramki samobójcze

1 - Damian Baczyński (Sokół Frydrychowice),
Kamil Kwarciak (Skawa Witanowice),
Jan Pustułka (Orzeł Radocza),
Przemysław Załuski (Zaskawianka Wadowice),
Adam Brańka (Amator Babica),


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki B klasy, Grupa: Wadowice 3



Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709