Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - B Klasa, Grupa: Wadowice 1

2020-12-07 08:24 Red@ktor
Władze Podokręgu Wadowice przed obecnym sezonem zrezygnowały z rozgrywek klasy C i utworzyły trzy grupy B klasy. W dwóch grupach jest po 13 zespołów, a w grupie 2, jest o jeden zespół więcej. Naszą prezentację rozpoczynamy od grupy pierwszej.

Z rozegranych 84 spotkań tylko jedno zostało przełożone na inny termin, a jedno się nie odbyło z powodu niedojechania drużyny gości. We wszystkich rozegranych meczach strzelono 248 goli, co daję średnią 4,14 bramki w jednym meczu. W rundzie jesiennej na listę strzelców wpisało się 132 zawodników, a cztery razy bramkarze wyciągali piłkę z siatki po trafieniu swoich kolegów z drużyny.



B klasa, Grupa: Wadowice 1 - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Huragan Skawica - 43
Najmniej strzelonych bramek - Żarek Stronie - 12
Najwięcej straconych bramek - Żarek Stronie - 55
Najmniej straconych bramek - Huragan Skawica - 10
Najwięcej bramek w meczu - 8. kolejka, 3 października, 15:00 KS Bystra - Żarek Stronie 11:1



Klasyfikacja strzelców - B Klasa, Grupa: Wadowice 1 - po 13. kolejce

10 - Mariusz Paczka (Błyskawica Marcówka),
Michał Oźóg (Olimpia Zebrzydowice)

9 - Mateusz Pająk, Piotr Surmiak (Grom Grzechynia),
Patryk Bala (KS Bystra),
Dawid Turek (Świt Osielec),
Mariusz Lipa (Dąb Sidzina),
Michał Franik (Chełm Stryszów)

8 - Mateusz Matyja, Mariusz Pacyga (Huragan Skawica),
Daniel Kachel (Lachy Lachowice)

7 - Karol Szewczyk (KS Bystra),
Kamil Ponikwia (Lachy Lachowice),
Mirosław Pacyga (Huragan Skawica)

6 - Sławomir Basiura, Kacper Kaczmarczyk (KS Bystra),
Mariusz Wróbel (Zryw Lanckorona)

5 - Bartłomiej Kudzia (Grom Grzechynia),
Łukasz Sitarz (Spartak Skawce),
Dawid Sumera (Huragan Skawica),
Paweł Trzop (Dąb Sidzina)

4 - Mirosław Mąkosa, Tomasz Moskal (Zryw Lanckorona),
Sebastian Wiewióra, Rafał Mikołajek (Chełm Stryszów),
Dominik Kachel (Lachy Lachowice),
Sławomir Pacyga (Huragan Skawica)

3 - Patryk Wróbel, Marcin Porębski, Jakub Pindel (Błyskawica Marcówka),
Mariusz Gwiazdoń, Sebastian Pyrzyk (Lachy Lachowice),
Mateusz Paździora, Krzysztof Dyrcz (Czarni Koziniec),
Wojciech Bachul, Konrad Bachul (Świt Osielec),
Szymon Szwed, Patryk Klimowski (Spartak Skawce),
Dominik Pułka (Zryw Lanckorona),
Grzegorz Krupa (Dąb Sidzina),
Krzysztof Gasek (Huragan Skawica)

2 - Piotr Urbański, Michał Migas, Szymon Sroka, Kamil Urbański (KS Bystra),
Kacper Granat, Benedykt Florek, Łukasz Kwartnik, Dominik Krystian (Żarek Stronie),
Kacper Gierat, Marcin Rzeszótko, Jakub Baca, Gabriel Traczyk (Świt Osielec),
Radosław Dyduch, Kamil Bielarz, Stanisław Łach (Spartak Skawce),
Marcin Bednarz, Michał Goczał, Witold Sikora (Olimpia Zebrzydowice),
Damian Staszczak, Grzegorz Kolaniak (Dąb Sidzina),
Przemysław Marcowski, Tomasz Pilch (Chełm Stryszów),
Michał Malina, Kamil Suski (Grom Grzechynia),
Paweł Gach (Lachy Lachowice),
Bartosz Wróbel (Czarni Koziniec),
Paweł Paczka (Błyskawica Marcówka)

1 - Filip Głuc, Paweł Mirocha, Kamil Mirek, Jakub Franik, Mateusz Kos, Jacek Pindel, Andrzej Sermak, Konrad Krzystoń (Błyskawica Marcówka),
Mateusz Malik, Kamil Bywalec, Łukasz Dyrcz, Bartłomiej Pacyga, Tomasz Pacyga, Robert Fujak, Bartosz Tarnawski, Tomasz Żywczak (Huragan Skawica),
Kacper Duchecki, Kamil Łachman, Przemysław Dziuba, Dawid Kosek, Marek Kania, Krzysztof Jakubiec, Adam Ramz, Łukasz Smajek (Olimpia Zebrzydowice),
Kamil Norek, Marcin Kasiarz, Sebastian Klasik, Mariusz Palacz, Mikołaj Kozieł (Zryw Lanckorona),
Jakub Szpak, Sebastian Bogacz (Świt Osielec),
Michał Stróżak, Michał Stachoń, Jacek Leśniak, Patryk Gaździcki (Spartak Skawce),
Adrian Gałka, Patryk Jurczyk, Damian Radoń (KS Bystra),
Krzysztof Wątroba, Szymon Chorąży, Mateusz Spyrka (Lachy Lachowice),
Wojciech Kordyl, Damian Wilczyński, Rafał Mazur, Kamil Haber, Tomasz Kaczmarczyk (Dąb Sidzina),
Dominik Pułka, Daniel Bogacz, Wojciech Paleczny (Grom Grzechynia),
Mateusz Koźbiał, Mikołaj Radwan, Jakub Wróbel, Kacper Sala, Marcin Kudzia (Czarni Koziniec),
Marcin Jaworski, Marek Łypik, Paweł Worytko (Chełm Stryszów),
Bartłomiej Plichta, Michał Szatan, Dominik Berny, Łukasz Odrowąż (Żarek Stronie)


Bramki samobójcze

1 - Kamil Bąk, Michał Franik (Chełm Stryszów),
Kamil Wicher (Żarek Stronie),
Artur Mruczek (Czarni Koziniec)


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki B klasy, Grupa: Wadowice 1


Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709