Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Zimowe spotkania sparingowe - Styczeń-Marzec 2021 roku

2020-12-05 08:43 Red@ktor
Niedawno zakończyła się runda jesienna, a kluby już przedstawiają plany spotkań kontrolnych jakie rozegrają w trakcie zimowych przygotowań. Runda rewanżowa w większości lig o ile tylko warunki pogodowe na to pozwolą ma się rozpocząć w połowie marca.

W miarę możliwości chcielibyśmy prezentować Wam wyniki, strzelców bramek spotkań sparingowych z udziałem wszystkich klubów zachodniej Małopolski, ale do tego potrzebny też jest Wasz udział. Jeżeli znasz datę, godzinę lub wynik spotkania sparingowego, którego nie ma jeszcze na stronie - Napisz do nas lub wyślij sms-a.

Możesz to zrobić poprzez Formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres e-mail: info@mojeligi.net. Sms-a wyślij na numer 507 634 709.

Kolejne spotkania sparingowe, daty, godziny i miejsca rozgrywania spotkań będą aktualizowane na bieżąco. Ostatnia aktualizacja: 19 stycznia 2021 roku



Sparingi zima - Styczeń 2021 roku


22 stycznia, ??:?? Niwa Nowa Wieś - Orzeł Witkowice
23 stycznia, 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Błękitni Sarnów (Boisko w Jaworznie)
23 stycznia, ??:?? D&R Unia Oświęcim - Warta Zawiercie
23 stycznia, ??:?? LKS Jawiszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
23 stycznia, ??:?? Muńcuł Ujsoły - Jałowiec Stryszawa
27 stycznia, ??:?? Victoria 1918 Jaworzno - Pogoń Imielin (Boisko w Jaworznie)
29 stycznia, 19:00 Sokół Hecznarowice - Zgoda Malec (Boisko w Starej Wsi)
29 stycznia, ??:?? Niwa Nowa Wieś - Orzeł Ryczów
30 stycznia, 11:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Beskid Andrychów (Boisko w Czechowicach-Dziedzicach)
30 stycznia, 12:00 Jałowiec Stryszawa - Babia Góra Sucha Beskidzka (Boisko w Lachowicach)
30 stycznia, ??:?? Brzezina Osiek - D&R Unia Oświęcim
30 stycznia, ??:?? Orzeł Witkowice - Skawa Wadowice
30 stycznia, ??:?? Victoria 1918 Jaworzno - LKS Rajsko (Boisko w Jaworznie)
30 stycznia, ??:?? KS Chełmek - Team Sport Hejnał Kęty
30 stycznia, ??:?? Iskra Brzezinka - Gol Bieruń Nowy
30 stycznia, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - Huragan Inwałd
30 stycznia, ??:?? LKS Jawiszowice - GKS II Tychy
31 stycznia, ??:?? LKS Żarki - Wisła Jankowice (Boisko w Chełmku)
30/31 stycznia, ??:?? KS Bystra - Burza Roczyny


Sparingi zima - Luty 2021 roku


2 lutego, ??:?? Ciężkowianka Jaworzno - wolny termin
3 lutego, 18:00 Team Sport Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze (Boisko w Chełmku)
3 lutego, 17:00 MKS Trzebinia - Drzewiarz Jasienica (Boisko w Chełmku)
3 lutego, ??:?? Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki (Boisko w Jaworznie)
5 lutego, ??:?? Nadwiślanin Gromiec - Bolesław Bukowno
6 lutego, 17:00 MKS Trzebinia - MRKS Czechowice-Dziedzice (Boisko w Chełmku)
6 lutego, ??:?? Niwa Nowa Wieś - LKS Rudułtowice-Ćwiklice
6 lutego, ??:?? Strumień Polanka Wielka - Brzezina Osiek
6 lutego, ??:?? KS Chełmek - LKS Rajsko
6 lutego, ??:?? Team Sport Hejnał Kęty - LKS Bestwina
6 lutego, ??:?? Iskra Brzezinka - Pogoń Imielin
6 lutego, ??:?? Korona Harmęże - Orzeł Witkowice
6 lutego, ??:?? Zatorzanka Zator - Pasjonat Dankowice
6 lutego, ??:?? D&R Unia Oświęcim - Unia Dąbrowa Górnicza
6 lutego, ??:?? LKS Bulowice - Soła Kobiernice
6 lutego, ??:?? Unia Kwaczała - Świt Krzeszowice (Boisko w Jaworznie)
6 lutego, ??:?? LKS Jawiszowice - Iskra Pszczyna
6 lutego, ??:?? Soła Łęki - Astra Spytkowice
6 lutego, ??:?? LKS Czaniec - Orzeł Wieprz
6 lutego, ??:?? Rekord Bielsko-Biała - Beskid Andrychów
6 lutego, ??:?? Solavia Grojec - LKS Głębowice
6 lutego, ??:?? Victoria 1918 Jaworzno - CKS Czeladź
6 lutego, ??:?? LKS Poręba Wielka - Orzeł Kozy
6 lutego, ??:?? Wikliniarz Woźniki - Relaks Wysoka
6 lutego, ??:?? KS Tymbark - Naroże Juszczyn (Boisko w Słopnicach)
7 lutego, 13:00 Górnik Brzeszcze - MKS Libiąż (Boisko w Chełmku)
7 lutego, ??:?? LKS Gorzów - AKS Mikołów
7 lutego, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - JUWE Jaroszowice
7 lutego, ??:?? Orzeł Radocza - Skawa Jaroszowice
7 lutego, ??:?? Beskid II Skoczów - Burza Roczyny
7 lutego, ??:?? LKS Żarki - Zgoda Byczyna (Boisko w Chełmku)
7 lutego, ??:?? LKS Leśna - Jałowiec Stryszawa
6/7 lutego, ??:?? LKS Piotrowice - Iskra Klecza Dolna
6/7 lutego, ??:?? Sygnał Włosienica - Halniak Targanice
6/7 lutego,??:?? Cedron Brody - Czarni Koziniec
10 lutego, 20:00 Halniak Maków Podhalański - Orzeł Witkowice (Boisko w Myślenicach)
10 lutego, ??:?? Burza Roczyny - LKS Czaniec
11 lutego, ??:?? KS II Chełmek - Zaborzanka Zaborze
12 lutego, ??:?? LKS Rajsko - Nadwiślanin Gromiec
12/13 lutego, ??:?? Korona Harmęże - Znicz Jankowice (Boisko w Łące)
13 lutego, 12:00 Naroże Juszczyn - Sokół Przytkowice (Boisko w Lachowicach)
13 lutego, 17:00 MKS Trzebinia - Przebój Wolbrom (Boisko w Chełmku)
13 lutego, ??:?? Niwa Nowa Wieś - LKS Jawiszowice
13 lutego, ??:?? Brzezina Osiek - Cyklon Rogoźnik
13 lutego, ??:?? Zgoda Malec - Wikliniarz Woźniki
13 lutego, ??:?? LKS Bobrek - Zgoda Byczyna
13 lutego, ??:?? Puls Broszkowice - Olimpia Chocznia
13 lutego, ??:?? Strumień Polanka Wielka - Iskra Brzezinka
13 lutego, ??:?? Orzeł Witkowice - Skałka Żabnica
13 lutego, ??:?? Team Sport Hejnał Kęty - GKS Radziechowy-Wieprz
13 lutego, ??:?? KS Chełmek - LKS Czaniec
13 lutego, ??:?? Zatorzanka Zator - Skawa Wadowice
13 lutego, ??:?? D&R Unia Oświęcim - wolny termin
13 lutego, ??:?? LKS Bulowice - Beskid Andrychów
13 lutego, ??:?? Ciężkowianka Jaworzno - AKS Niwka Sosnowiec
13 lutego, ??:?? LKS Poręba Wielka - LKS Głębowice
13 lutego, ??:?? Soła Łęki - Znicz Sułkowice-Bolęcina
13 lutego, ??:?? Wilamowiczanka Wilamowice - Burza Roczyny
13 lutego, ??:?? Pasjonat Dankowice - Orzeł Wieprz
13 lutego, ??:?? Solavia Grojec - LKS Palczowice
13 lutego, ??:?? Victoria 1918 Jaworzno - Fablok Chrzanów (Boisko w Jaworznie)
14 lutego, 11:00 Górnik Brzeszcze - Piast Bieruń Nowy (Boisko w Chełmku)
14 lutego, ??:?? LKS Gorzów - LKS Żarki (Boisko w Chełmku)
14 lutego, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - GLKS Wilkowice
14 lutego, ??:?? Orzeł Radocza - Sokół Chrząstowice
14, lutego, ??:?? Soła Kobiernice - Halniak Targanice
14, lutego, ??:?? Koszarawa Żywiec - Jałowiec Stryszawa
14 lutego, ??:?? 1.FC Katowice - Unia Kwaczała (Boisko Hetman w Katowicach)
13/14 lutego, ??:?? LKS Piotrowice - Przełom Kaniów
13/14 lutego, ??:?? Sygnał Włosienica - Huragan Inwałd
13/14 lutego, ??:?? Cedron Brody - Żarek Stronie
13/14 lutego, ??:?? Burza Roczyny - Wilamowiczanka Wilamowice
17 lutego, 17:30 MKS Trzebinia - Spójnia Osiek-Zimnodół (Boisko w Chełmku)
17 lutego, ??:?? D&R Unia Oświęcim - Nadwiślanin Gromiec
19 lutego, 20:00 Orzeł Myślenice - Naroże Juszczyn (Boisko w Myślenicach)
20 lutego, 17:00 TS Węgrzce - MKS Trzebinia (Boisko w Krakowie)
20 lutego, ??:?? Niwa Nowa Wieś - Orzeł Wieprz
20 lutego, ??:?? Zgoda Malec - Halniak Targanice
20 lutego, ??:?? LKS Bobrek - LKS Gorzów
20 lutego, ??:?? Strumień Polanka Wielka - Piast Bieruń Nowy
20 lutego, ??:?? Orzeł Witkowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
20 lutego, ??:?? LKS Rajsko - Drzewiarz Jasienica
20 lutego, ??:?? Team Sport Hejnał Kęty - Koszarawa Żywiec
20 lutego, ??:?? Iskra Brzezinka - Babia Góra Sucha Beskidzka (podczas obozu)
20 lutego, ??:?? LKS Gorzów - LKS Bobrek
20 lutego, ??:?? KS Chełmek - Iskra Pszczyna
20 lutego, ??:?? Zaborzanka Zaborze - LKS Palczowice
20 lutego, ??:?? Zatorzanka Zator - Brzezina Osiek
20 lutego, ??:?? D&R Unia Oświęcim - Ruch Chorzów U18
20 lutego, ??:?? Nadwiślanin Gromiec - Pogoń Imielin
20 lutego, ??:?? Ciężkowianka Jaworzno - Victoria 1918 Jaworzno (Boisko w Jaworznie)
20 lutego, ??:?? LKS Bulowice - Orzeł Kozy
20 lutego, ??:?? LKS Poręba Wielka - Korona Mętków
20 lutego, ??:?? Soła Łęki - LKS Głębowice
20 lutego, ??:?? Solavia Grojec - LKS Brzeźce
20 lutego, ??:?? LKS Jawiszowice - Pasjonat Dankowice
20 lutego, ??:?? Beskid Gilowice - Jałowiec Stryszawa
20 lutego, ??:?? Burza Roczyny - LKS II Czaniec
21 lutego, 15:00 Górnik Brzeszcze - LKS Żarki (Boisko w Chełmku)
21 lutego, ??:?? Puls Broszkowice - Wisła Łączany
21 lutego, ??:?? KS II Chełmek - Korona Harmęże (Boisko w Chełmku)
21 lutego, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - MKS Libiąż
21 lutego, ??:?? Strzelec Budzów - Orzeł Radocza
20/21 lutego, ??:?? Polonia Luszowice - Promyk Bolęcin
20/21 lutego, ??:?? LKS Piotrowice - Wikliniarz Woźniki
20/21 lutego, ??:?? Cedron Brody - KS Bystra
20/21 lutego, ??:?? Sygnał Włosienica - Astra Spytkowice
20/21 lutego, ??:?? Burza Roczyny - LKS II Czaniec
20/21 lutego, ??:?? Wisła Jankowice - Nadwiślanka 1956 Okleśna
20/21 lutego, ??:?? Skawa Podolsze - Znicz Sułkowice Bolęcina
24 lutego, 17:30 MKS Trzebinia - Zatorzanka Zator (Boisko w Chełmku)
26 lutego, ??:?? Nadwiślanin Gromiec - LKS Jawiszowice
27 lutego, 09:00 MKS Trzebinia - Unia Kosztowy (Boisko w Chełmku)
27 lutego, 14:00 Naroże Juszczyn - KS Bystra (Boisko w Lachowicach)
27 lutego, ??:?? Niwa Nowa Wieś - LKS Rajsko
27 lutego, ??:?? Zgoda Malec - Zgoda Byczyna
27 lutego, ??:?? LKS Bobrek - MKS Libiąż
27 lutego, ??:?? Puls Broszkowice - Iskra Brzezinka
27 lutego, ??:?? Orzeł Witkowice - Znicz Sułkowice Bolęcina
27 lutego, ??:?? Team Sport Hejnał Kęty - Skawa Wadowice
27 lutego, ??:?? KS Chełmek - Góral Żywiec
27 lutego, ??:?? Zaborzanka Zaborze - SMS Oświęcim JS
27 lutego, ??:?? Zatorzanka Zator - Skałka Świętochłowice
27 lutego, ??:?? D&R Unia Oświęcim - Zagłębie II Sosnowiec
27 lutego, ??:?? Ciężkowianka Jaworzno - Przemsza Dąbrowa Górnicza
27 lutego, ??:?? LKS Bulowice - LKS II Czaniec
27 lutego, ??:?? LKS Poręba Wielka - LKS Wisła Mała
27 lutego, ??:?? Unia Kwaczała - Wisełka Rozkochów
27 lutego, ??:?? Soła Łęki - wolny termin
27 lutego, ??:?? Soła Kobiernice - Huragan Inwałd
27 lutego, ??:?? Solavia Grojec - Wisła Jankowice
27 lutego, ??:?? LKS Głębowice - Syganał Włosienica
27 lutego, ??:?? Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice (Boisko w Jaworznie)
27 lutego, ??:?? LKS Palczowice - SMS Oświęcim JS
26/27 lutego, ??:?? Cedron Brody - Sokół Frydrychowice
28 lutego, 11:00 Górnik Brzeszcze - LKS Gorzów (Boisko w Chełmku)
28 lutego, ??:?? Strumień Polanka Wielka - LKS Żarki (Boisko w Chełmku)
28 lutego, ??:?? Korona Harmęże - Old Boys LKS Przecieszyn
28 lutego, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - Halniak Targanice
28 lutego, ??:?? Spartak Skawce - Orzeł Radocza
27/28 lutego, ??:?? Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice
27/28 lutego, ??:?? LKS Piotrowice - Wilamowiczanka Wilamowice
27/28 lutego, ??:?? Burza Roczyny - Wikliniarz Woźniki
28 lutego/1 marca ??:?? Skawa Podolsze - wolny termin


Sparingi zima - Marzec 2021 roku


3 marca, ??:?? LKS Głębowice - Niwa Nowa Wieś JS
3/4 marcs, ??:?? Nadwiślanin Gromiec - LKS Piotrowice
5 marca, ??:?? Team Sport Hejnał Kęty - Orzeł Wieprz
4 marca, ??:?? TS Metal Węgierska Górka - Żuraw Krzeszów
5/7 marca, ??:?? Korona Harmęże - LKS Wisła Mała (Boisko w Łące)
6 marca, 11:00 MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów (Boisko w Trzebini)
6 marca, 11:00 Kuźnia Ustroń - Beskid Andrychów
6 marca, ??:?? Niwa Nowa Wieś - TS Podbeskidzie Bielsko Biała JS
6 marca, ??:?? Brzezina Osiek - Pasjonat Dankowice
6 marca, ??:?? LKS Bobrek - LKS Żarki (Boisko w Chełmku)
6 marca, ??:?? Strumień Polanka Wielka - Soła Kobiernice
6 marca, ??:?? Orzeł Witkowice - Olimpia Chocznia
6 marca, ??:?? LKS Rajsko - Iskra Pszczyna
6 marca, ??:?? Polonia Luszowice - Ciężkowianka Jaworzno
6 marca, ??:?? Górnik Brzeszcze - Zatorzanka Zator
6 marca, ??:?? Iskra Brzezinka - Wikliniarz Woźniki
6 marca, ??:?? LKS Gorzów - Unia Kwaczała
6 marca, ??:?? KS Chełmek - Unia Dąbrowa Górnicza
6 marca, ??:?? Zaborzanka Zaborze - Wisła Jankowice
6 marca, ??:?? D&R Unia Oświęcim - Drama Zbrosławice
6 marca, ??:?? LKS Bulowice - Huragan Inwałd
6 marca, ??:?? LKS Poręba Wielka - Solavia Grojec
6 marca, ??:?? LKS Jawiszowice - Zgoda Byczyna
6 marca, ??:?? Soła Łęki - Sokół Hecznarowice
6 marca, ??:?? LKS Bestwina - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
6 marca, ??:?? Góral Żywiec - Skawa Wadowice
7 marca, 11:00 Proszowianka Proszowice - Tempo Białka (Boisko "Hutnik" w Krakowie)
7 marca, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - Fablok Chrzanów
7 marca, ??:?? Orzeł Radocza - Puls Broszkowice
6/7 marca, ??:?? LKS Piotrowice - Wisełka Rozkochów
6/7 marca, ??:?? Sygnał Włosienica - Leskowiec Rzyki
6/7 marca, ??:?? Cedron Brody - Dąb Paszkówka
6/7 marca, ??:?? Skawa Podolsze - Amator Babica
13 marca, 11:00 MKS Trzebinia - Lubań Maniowy (Boisko w Trzebini)
13 marca, ??:?? Team Sport Hejnał Kęty - D&R Unia Oświęcim
13 lutego, ??:?? Brzezina Osiek - LKS Rudułtowice Ćwiklice
13 marca, ??:?? LKS Bobrek - Unia Kwaczała
13 marca, ??:?? Strumień Polanka Wielka - SMS Oświęcim
13 marca, ??:?? Puls Broszkowice - LKS Palczowice
13 marca, ??:?? Zgoda Malec - LKS Głębowice
13 marca, ??:?? Orzeł Witkowice - Wikliniarz Woźniki
13 marca, ??:?? LKS Rajsko - wolny termin
13 marca, ??:?? Górnik Brzeszcze - Iskra Brzezinka
13 marca, ??:?? KS Chełmek - Zagłębie II Sosnowiec
13 marca, ??:?? Zaborzanka Zaborze - Wisła Łączany
13 marca, ??:?? Przeciszovia Przeciszów - Pasjonat Dankowice
13 marca, ??:?? Ciężkowianka Jaworzno - Korona Harmęże
13 marca, ??:?? LKS Bulowice - Sokół Frydrychowice
13 marca, ??:?? LKS Poręba Wielka - LKS Brzeźce
13 marca, ??:?? Soła Łęki - Wilamowiczanka Wilamowice
13 marca, ??:?? Zapora Wapienica - Burza Roczyny
13 marca, ??:?? Solavia Grojec - LKS Łąka
13 marca, ??:?? Nadwiślanin Gromiec - Zagórzanka Zagórze
14 marca, ??:?? Zryw Lanckorona - Orzeł Radocza
13/14 marca, ??:?? Polonia Luszowice - UKS Dulowa
13/14 marca, ??:?? Polonia Luszowice - MKS Trzebinia JS
13/14 marca, ??:?? LKS Piotrowice - MKS Libiąż
13/14 marca, ??:?? Korona Harmęże - Ciężkowianka Jaworzno
13/14 marca, ??:?? Sygnał Włosienica - Olimpia Chocznia lub Wisła Jankowice
13/14 marca, ??:?? Cedron Brody - Olimpia Zebrzydowice
13/14 marca, ??:?? Skawa Podolsze - wolny termin
20 marca, ??:?? Zgoda Malec - MKS Libiąż
20 marca, ??:?? LKS Bobrek - Błyskawica Myślachowice
20 marca, ??:?? Iskra Brzezinka - Solavia Grojec
20 marca, ??:?? Zaborzanka Zaborze - LKS Poręba Wielka
20 marca, ??:?? Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów
20 marca, ??:?? Orzeł Radocza - Czarni Koziniec
20 marca, ??:?? Wilamowiczanka Wilamowice - Brzezina Osiek
20 marca, ??:?? Soła Kobiernice - Iskra Klecza Dolna
20 marca, ??:?? Wikliniarz Woźniki - Nadwiślanka 1956 Okleśna
20 marca, ??:?? Wawel Kraków - Cedron Brody
21 marca, ??:?? Polonia Luszowice - Unia Kwaczała
20/21 marca, ??:?? LKS Piotrowice - Zgoda Byczyna
20/21 marca, ??:?? Cedron Brody - Wawel Kraków
20/21 marca, ??:?? Skawa Podolsze - Sokół Frydrychowice
27 marca, ??:?? Zgoda Malec - Soła Kobiernice
27 marca, ??:?? LKS Bobrek - Wisła Jankowice
27 marca, ??:?? KS Chełmek - Unia Tarnów

Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709