Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - B Klasa, Grupa: Wadowice 2

2020-12-10 09:01 Red@ktor
Przestawiamy klasyfikację strzelców wadowickiej B klasy, Grupy 2 w której w obecnym sezonie rywalizuje 14 zespołów. W stawce o awans liczy się praktycznie sześć ekip którym przewodzi Przełęcz Kossowa. Szósty w tabeli Żarek Barwałd Górny traci do lidera 7 punktów.

W 91 rozegranych spotkaniach strzelono 426 goli, co daję średnią 4,68 bramki w jednym meczu. W trakcie trwania rundy 7 spotkań zostało przełożonych, jeden mecz się nie odbył bo drużyna gości nie dojechała i został przyznany walkower. Również jeden mecz który został rozegrany został zweryfikowany jako walkower. Na listę strzelców wpisało się 142 zawodników, ale aż 6 zawodników pokonało własnego bramkarza.



B klasa, Grupa: Wadowice 2 - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Przełęcz Kossowa - 61
Najmniej strzelonych bramek - Płomień Sosnowice - 13
Najwięcej straconych bramek - Victoria Półwieś - 56
Najmniej straconych bramek - Skawa Jaroszowice - 11
Najwięcej bramek w meczu - 5. kolejka, 13 września, 11:00 Skawa Jaroszowice - Jubilat Izdebnik 11:0, 6, kolejka, 20 września, 11:00 Victoria Półwieś - Iskra Klecza Dolna 4:7, 8. kolejka, 4 października, 11:00 Sokół II Przytkowice - Jastrzębianka Jastrzębia 6:5, 11. kolejka, 24 października, 15:00 Przełęcz Kossowa - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 4:7, 12. kolejka, 31 października, 14:00 Sokół II Przytkowice - Cedron Brody 4:7



Klasyfikacja strzelców - B Klasa, Grupa: Wadowice 2 - po 13. kolejce

28 - Tomasz Rybarczyk (Przełęcz Kossowa)

14 - Tomasz Mikołajczyk (Skawa Jaroszowice),
Mateusz Zając (Sokół II Przytkowice)

11 - Rafał Daniel (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska),
Damian Grzywa (Relaks Wysoka),
Marcin Pyrek (Relaks Wysoka)

10 - Eryk Mirocha (Cedron Brody)

9 - Adrian Meres (Sokół Chrząstowice),
Kamil Brózda (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska),
Bartłomiej Rybarczyk (Przełęcz Kossowa)

8 - Damian Gacek (Sokół Chrząstowice)

7 - Tobiasz Barcik (Przełęcz Kossowa),
Krzysztof Florek (Jastrzębinka Jastrzębia),
Arkadiusz Gonek (Cedron Brody)

6 - Tomasz Pająk (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska),
Łukasz Bartyzel (Jubilat Izdebnik),
Mirosław Sudecki (Victoria Półwieś)
Karol Karcz (Skawa Jaroszowice),
Karol Kołodziej (Stanisławianka Stanisław Dolny)

5 - Filip Kurowski, Piotr Kruk (Cedron Brody),
Dawid Żwirkowski (Skawa Jaroszowice),
Adrian Kantor (Sokół II Przytkowice),
Piotr Korecki (Victoria Półwieś),
Bartłomiej Grudniewicz (Stanisławianka Stanisław Dolny)

4 - Konrad Jurkowski, Jakub Słupski (Iskra Klecza Dolna),
Aleksander Pasternak (Cedron Brody),
Bartłomiej Stachura (Żarek Barwałd Górny),
Michał Rusin (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska),
Patryk Kosowski (Przełęcz Kossowa),
Filip Grzyb, Marcin Bucki (Skawa Jaroszowice),
Michał Piątek (Jubilat Izdebnik)

3 - Kamil Rybarczyk, Mikołaj Lang, Dominik Wacławek (Przełęcz Kossowa),
Stanisław Wypiór, Dawid Palenica (Żarek Barwałd Górny),
Mateusz Bogacz, Michał Maciusiak (Iskra Klecza Dolna),
Patryk Kasiarz, Arkadiusz Fus (Jastrzębianka Jastrzębia),
Łukasz Koczot, Łukasz Sarapata (Relaks Wysoka),
Damian Goczał, Marcin Wójcik (Stanisławianka Stanisław Dolny),
Mateusz Żak (Skawa Jaroszowice),
Konrad Czara (Sokół II Przytkowice),
Daniel Trzebuniak (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska),
Sebastian Adamus (Płomień Sosnowice),
Piotr Dawidowicz (Victoria Półwieś)

2 - Daniel Zawiła, Damian Czaicki, Dawid Bartoszek, Adrian Stanisławczyk, Patryk Oleksy (Żarek Barwałd Górny),
Łukasz Gacek, Maciej Sikora, Michał Pytel (Sokół Chrząstowice),
Kacper Byrski, Filip Niewidok, Adrian Basista (Iskra Klecza Dolna),
Przemysław Jabłoński, Łukasz Ostrowski, Jakub Kucia (Płomień Sosnowice),
Adrian Grudniewicz (Stanisławianka Stanisław Dolny),
Mariusz Słupski (Skawa Jaroszowice),
Jakub Wątroba, Arkadiusz Kurowski (Cedron Brody),
Łukasz Rapacki, Marcin Pyrek (Relaks Wysoka),
Patryk Rybarczyk (Przełęcz Kossowa),
Witold Stokłosa (Sokół II Przytkowice),
Tomasz Brożek (Victoria Półwieś),
Michał Dudek (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska)

1 - Jakub Guguła, Sebastian Mlak, Arkadiusz Kolasa, Tomasz Guguła, Paweł Pilch, Mateusz Smajek, Bartłomiej Smajek, Paweł Siemieński, Igor Kołodziejczyk (Sokół II Przytkowice),
Norbert Chrapla, Jan Sarapata, Krystian Rzepka, Kamil Rzepka, Michał Balak, Krystian Grabek (Stanisławianka Stanisław Dolny),
Mirosław Maciusiak, Tadeusz Trzos, Mateusz Wata, Miłosz Stawowy, Adrian Stanisławczyk, Piotr Filek (Żarek Barwałd Górny),
Jakub Wilk, Hubert Paździorko, Rafał Bucki, Jakub Filek, Gerard Tymoszuk, Dariusz Hobrzyk (Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska),
Sebastian Błachut, Oleksandr Diachenko, Tomasz Listwan, Jakub Przytuła, Karol Mirowski, Ryszard Jucha (Skawa Jaroszowice),
Kamil Gajos, Gabriel Jędra, Michał Warzecha, Mikołaj Figa, Karol Piórkowski (Victoria Półwieś),
Waldemar Pułka, Piotr Wyka, Kamil Jabcoń, Maciej Moskwa, Adrian Wróbel (Cedron Brody),
Marcjan Nicieja, Aleksander Rzepka, Dawid Pasterak (Relaks Wysoka),
Dawid Bogacz, Damian Balon, Artur Nowak, Grzegorz Janicki (Iskra Klecza Dolna),
Damian Targosz, Kamil Mirek, Grzegorz Mirek, Mateusz Marszałek (Jastrzębianka Jastrzębia),
Bartłomiej Duda, Adam Biela, Maksym Meres (Sokół Chrząstowice),
Dominik Guguła, Jakub Rybarczyk (Przełęcz Kossowa),
Łukasz Bujak, Tomasz Turcza, Patryk Lelek (Płomień Sosnowice),
Kamil Gołąb (Jubilat Izdebnik)

Bramki samobójcze

1 - Jakub Ciapa, Dominik Wacławek (Przełęcz Kossowa),
Karol Paluch (Stanisławianka Stanisław Dolny),
Marek Kasiarz (Jastrzębinka Jastrzębia),
Stanisław Wypiór (Żarek Barwałd Górny),
Wiesław Więcek (Płomień Sosnowice)


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki B klasy, Grupa: Wadowice 2


Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom serwisu i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709