Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - A Klasa, Grupa: Chrzanów

2020-12-03 18:18 Red@ktor
Chrzanowska A klasa zmagania rundy jesiennej zakończyła 11 listopada, ale później jeszcze były odrabiane zaległości. Ostatnie dwa zaległe mecze odbyły się dopiero w weekend 21-22 listopada 2020 roku, ale udało się rozegrać wszystkie zaplanowane terminarzowe spotkania.

W liczącej 15 zespołów grupie łączna liczba rozegranych spotkań rundy jesiennej to 120. Do bramki piłkarze trafiali 557 razy, co daję średnią 4,64 bramki w jednym meczu. Najwięcej 68 goli zdobyli piłkarze Fabloku Chrzanów i to jest najwyższy wynik ze wszystkich lig w zachodniej Małopolsce.



A klasa, Grupa: Chrzanów - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Fablok Chrzanów - 68
Najmniej strzelonych bramek - Wisełka Rozkochów, Victoria Zalas - 10
Najwięcej straconych bramek - Victoria Zalas - 89
Najmniej straconych bramek - Start Kamień - 9
Najwięcej bramek w meczu - 12. kolejka, 25 października, 11:00, Victoria Zalas - Tęcza Tenczynek 2:12


Klasyfikacja strzelców - A Klasa, Grupa: Chrzanów - po 15. kolejce

15 - Gabriel Szala (Wisła Jankowice)

14 - Tomasz Kędziora, Rafał Chrząszcz (Fablok Chrzanów),
Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała),
Piotr Żbik (Wolanka Wola Filipowska)

13 - Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice),
Mariusz Biel (Ciężkowianka Jaworzno)

10 - Paweł Panek (Start Kamień),
Krzysztof Czak (Tęcza Tenczynek),
Kacper Głowacz (Błyskawica Myślachowice)

9 - Michał Domurat (Fablok Chrzanów),
Radosław Karaczyn (UKS Dulowa),
Tomasz Witkowski (Błyskawica Myślachowice)

8 - Patryk Szczepina, Łukasz Grabowski (Zagórzanka Zagórze),
Adrian Głuszko, Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)

7 - Kamil Wojdyła, Marcin Bała (Błyskawica Myślachowice),
Marcin Michalczewski, Mateusz Wilk (UKS Dulowa)
Jan Korbiel (Tęcza Tenczynek),
Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska),
Bartłomiej Molenda (Ciężkowianka Jaworzno)

6 - Wojciech Chlebda, Szymon Zając (Błyskawica Myślachowice),
Piotr Panek, Jacek Kozioł (Start Kamień),
Tomasz Kaszuba (Zagórzanka Zagórze),
Hubert Matys (Fablok Chrzanów),
Wojciech Tekielak (Unia Kwaczała),
Marcin Baran (MKS Alwernia),
Daniel Kalęba (Wolanka Wola Filipowska),
Jacek Kuźnik (Tęcza Tenczynek),
Paweł Jamro (SPRiN Regulice),
Łukasz Bębenek (Promyk Bolęcin),

5 - Mariusz Wołek, Marcin Czech (Start Kamień),
Piotr Sołtysik (MKS Alwernia),
Przemysław Augustynek (Wolanka Wola Filipowska),
Kamil Lelito (Wisła Jankowice),
Krzysztof Turek (SPRiN Regulice),
Piotr Woronowicz (Ciężkowianka Jaworzno),

4 - Konrad Kuglin, Grzegorz Panek (Start Kamień),
Bartłomiej Ślusarczyk, Karol Ignaciak (Tęcza Tenczynek),
Dawid Sabuda, Krzysztof Pabis (Fablok Chrzanów)
Sebastian Tekielak (MKS Alwernia),
Marcin Psioda (Ciężkowianka Jaworzno),,
Mariusz Gaj (Wolanka Wola Filipowska),
Mateusz Warchoł (Wisełka Rozkochów),
Mateusz Jargus (Wisła Jankowice)

3 - Jakub Woźniak, Mateusz Kominiak, Marcin Fijołek, Marcin Rzeszutko (Ciężkowianka Jaworzno),
Andrzej Lament, Marcin Ficek, Damian Mikuła (Unia Kwaczała),
Łukasz Kadłuczka, Rafał Brzezoń (Fablok Chrzanów),
Paweł Matusik, Tomasz Krzanik (SPRiN Regulice),
Jakub Piegza, Daniel Doległo (Promyk Bolęcin),
Tomasz Panek (Start Kamień),
Marcin Klimkowicz (MKS Alwernia),
Rafał Warkoczyński (Błyskawica Myślachowice),
Mateusz Babik (Wisła Jankowice),
Daniel Hodur (Zagórzanka Zagórze),
Krystian Mitka (Tęcza Tenczynek),
Ryszard Płatek (Victoria Zalas)

2 - Damian Radomski, Dorian Prytko, Jakub Dziurowicz, Tomasz Warzecha (Ciężkowianka Jaworzno),
Dominik Pierzchała, Wojciech Sabuda, Mateusz Taborski (Unia Kwaczała),
Kamil Grec, Przemysław Koziarz, Dominik Bachowski (Wisła Jankowice),
Szymon Ferdek, Rajmund Raźniak, Krzysztof Dulowski (Fablok Chrzanów),
Dawid Ślusarczyk, Witold Łytek (Victoria Zalas),
Wojciech Sikora, Piotr Knapik (SPRiN Regulice),
Krystian Sojka, Patryk Paliwoda (Zagórzanka Zagórze),
Piotr Paszkowski (Start Kamień),
Filip Momot (Wisełka Rozkochów)
Paweł Celiński (Błyskawica Myślachowice),
Tomasz Wójtowicz (MKS Alwernia),
Kacper Żbik (Wolanka Wola Filipowska)

1 - Sylwester Fabiś, Mateusz Knapik, Jarosław Mianowski, Tomasz Siemek, Piotr Olszowski, Piotr Zapotoczny, Andrzej Dudek (MKS Alwernia),
Tomasz Małodobry, Łukasz Żbik, Grzegorz Kocot, Michał Pałka, Wiktor Urbańczyk, Przemysław Kowalski (Wolanka Wola Filipowska),
Mateusz Radomski, Adrian Prażmowski, Szymon Nowak (Ciężkowianka Jaworzno),
Jakub Kaja, Tomasz Rejdych, Paweł Wilk (UKS Dulowa),
Dawid Butora, Janusz Hudzik, Łukasz Radwan (Wisła Jankowice),
Maciej Pałka, Przemysław Pałka, Paweł Tataruch (Tęcza Tenczynek),
Dawid Zięba, Michał Rożnawski, Wojciech Warzecha (Unia Kwaczała),
Grzegorz Stolarczyk, Piotr Paszkowski, Kamil Paszkowski (Start Kamień),
Łukasz Kozdraś, Eryk Bochenek, Krzysztof Bednarczyk (Wisełka Rozkochów),
Artur Oczkowski, Arkadiusz Biesek, Łukasz Krawczyk (Zagórzanka Zagórze),
Mateusz Popławski, Krzysztof Ślusarczyk (Victoria Zalas),
Tomasz Łukasik, Kamil Krawczyk (Błyskawica Myślachowice),
Mikołaj Trzeciak, Filip Macuda (Fablok Chrzanów),
Bartłomiej Czak, Piotr Domagała (SPRiN Regulice),
Jacek Kocot (Promyk Bolęcin)

Bramki samobójcze

3 - Piotr Turek (Wisełka Rozkochów),

1 - Kamil Obłuski (Wisełka Rozkochów),
Konrad Kuraś (Promyk Bolęcin),
Przemysław Pałka (Tęcza Tenczynek),
Robert Starzykiewicz (SPRiN Regulice),
Karol Kowalik (UKS Dulowa),
Patryk Szczepina (Zagórzanka Zagórze)


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki A klasy, Grupa: Chrzanów


Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709