Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - A Klasa, Grupa: Wadowice

2020-11-24 17:40 Red@ktor
Jeśli pogoda nie stanie na przeszkodzie w najbliższą sobotę 28 listopada o godzinie 13:00 Orzeł Wieprz podejmie Halniaka Targanice i będzie to ostatni mecz rundy jesiennej w wadowickiej Klasie A. My jednak już dzisiaj prezentujemy klasyfikację strzelców i małe podsumowanie.

W A klasie, grupie: wadowickiej w sezonie 2020/21 rywalizuje rekordowa liczba 18 zespołów co przekłada się na 17 kolejek ligowych w jednej rundzie. Łączna liczba spotkań rundy jesiennej to 153, ale do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. Zgodnie z terminarzem nie odbyło się tylko 5 spotkań. Cztery zaległe spotkania z 12. kolejki udało się rozegrać 11 listopada. We wszystkich rozegranych spotkaniach strzelono 667 goli, co daję średnią 4,38 bramki w jednym meczu.



A klasa, Grupa: Wadowice - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Naroże Juszczyn - 60
Najmniej strzelonych bramek - Wisła Łączany - 21
Najwięcej straconych bramek - BCS Zawoja - 65
Najmniej straconych bramek - Skawa Wadowice - 8
Najwięcej bramek w meczu - 7. kolejka, 13 września, 16:00 Olimpia Chocznia - Huragan Inwałd 6:5


A klasa, Grupa: Wadowice - Klasyfikacja strzelców po 17. kolejce


28 - Wojciech Stuglik (Huragan Inwałd)

13 - Piotr Jakubas, Patryk Grondalczyk (Olimpia Chocznia)
Wiktor Piwowarczyk (Nadwiślanka Brzeźnica),
Marcin Drobny (Naroże Juszczyn),
Mateusz Penkala (Orzeł Wieprz),

11 - Marcin Brózda (Leńczanka Leńcze)

10 - Andrzej Górski, Kamil Kierczak (Halniak Targanice),
Michał Rzeszótko (Nadwiślanka Brzeźnica)
Sebastian Misiek (Orzeł Wieprz)

9 - Bartosz Sala (Jałowiec Stryszawa),
Adam Bodzioch (Burza Roczyny),
Paweł Romaniak (Naroże Juszczyn),
Krzysztof Rak (Strzelec Budzów)

8 - Krzysztof Ćwiertnia (Żuraw Krzeszów)

7 - Adrian Ostrowski (Orzeł Wieprz),
Konrad Nieciąg (Halniak Targanice),
Dariusz Pomietło (Wisła Łączany),
Marek Kuzia (Skawa Wadowice),
Adrian Prażmo (Astra Spytkowice),
Dawid Janeczek (Jałowiec Stryszawa)

6 - Rafał Drobny, Grzegorz Ferek, Daniel Świder (Naroże Juszczyn),
Adrian Ignyś, Damian Smajek (Dąb Paszkówka),
Grzegorz Kubik (Halniak Targanice),
Szymon Żuk, Szymon Bernat (Skawa Wadowice),
Dawid Gębala (Leńczanka Leńcze),
Łukasz Rajda (Burza Roczyny),
Eryk Wróblewski (BSC Zawoja),
Bartosz Praciak (Olimpia Chocznia),
Grzegorz Dyrcz (Orzeł Wieprz)

5 - Patmore Shereni, Piotr Świerczyński (Skawa Wadowice),
Radosław Babiuch, Daniel Cyzio (Astra Spytkowice),
Maksymilian Pająk, Rafał Lempart (Korona Skawinki),
Mariusz Górny, Jarosław Bielarz (Żuraw Krzeszów),
Mateusz Daniel, Patryk Burliga (Strzelec Budzów)
Radosław Antolak (Naroże Juszczyn),
Damian Sanetra (Huragan Inwałd),
Maciej Żurek (Nadwiślanka Brzeźnica),
Patryk Brytan (Jałowiec Stryszawa),
Tomasz Susek (Burza Roczyny),
Dawid Targosz (Znicz Sułkowice Bolęcina)

4 - Włodzimierz Kierczak, Kamil Siwek, Grzegorz Strzeżoń, Kamil Łysoń (Znicz Sułkowice Bolęcina),
Dariusz Kubik, Mariusz Urbańczyk, Radosław Magiera (Halniak Targanice),
Grzegorz Talar, Robert Kominiak (Nadwiślanka Brzeźnica),
Marcin Janosik, Jakub Mizera (Burza Roczyny),
Michał Maciak (Dąb Paszkówka),
Patryk Kalamus (Skawa Wadowice),
Maciej Furman (Strzelec Budzów),
Szymon Barzycki (Żuraw Krzeszów),
Przemysław Niewiedział (Astra Spytkowice),
Bartłomiej Ficek (BSC Zawoja),
Kamil Flaka (Leńczanka Leńcze),
Sebastian Babiński (Huragan Inwałd),
Bartłomiej Iciek (Jałowiec Stryszawa)

3 - Mateusz Ogiegło (Znicz Sułkowice Bolęcina),
Patryk Kwiatek, Kacper Masłowski, Marcel Stawicki (Naroże Juszczyn),
Szymon Zając, Dawid Flos, Piotr Paterak (Olimpia Chocznia),
Mateusz Palacz, Kamil Korzeniowski, Dawid Gielata (Korona Skawinki),
Patryk Kwak, Dawid Polak (Jałowiec Stryszawa),
Jakub Kołodziej, Piotr Pytka (Wisła Łączany),
Bartłomiej Sałapatek, Mateusz Mika (Żuraw Krzeszów),
Kamil Kukuła (Huragan Inwałd),
Jakub Łabaj (Astra Spytkowice),
Mateusz Jończyk (Skawa Wadowice),
Mateusz Śleziak (Orzeł Wieprz),
Patryk Orłoś (Dąb Paszkówka)

2 - Nikodem Fujak, Rafał Pasierbek, Bartłomiej Listwan, Artur Dyrcz, Marcin Surzyn, Patryk Smyrak (BSC Zawoja),
Krzysztof Świerkosz, Paweł Steczek, Sebastian Starowicz (Jałowiec Stryszawa),
David Chipala, Maciej Żak, Przemysław Dyrcz (Skawa Wadowice),
Sebastian Marczak, Arkadiusz Grzybek (Orzeł Wieprz),
Maciej Matławski, Piotr Fuss, Bartłomiej Żurek (Dąb Paszkówka),
Tomasz Michorczyk, Szymon Gębala (Leńczanka Leńcze),
Andrzej Kurowski, Dominik Sergiel (Strzelec Budzów),
Dawid Kozioł, Damian Wycisk (Wisła Łączany),
Mateusz Rybarczyk, Adam Barcik (Nadwiślanka Brzeźnica),
Maciej Jamróz, Piotr Sordyl (Znicz Sułkowice Bolęcina),
Paweł Gąstała (Naroże Juszczyn),
Radomir Romian (Burza Roczyny),
Łukasz Kantyka (Halniak Targanice),
Łukasz Chrapkiewicz (Huragan Inwałd),
Dawid Klimowski (Korona Skawinki)

1 - Daniel Duszyk, Mikołaj Ramuciński, Dominik Duszyk, Mateusz Kosek, Mirosław Pilch (Nadwiślanka Brzeźnica),
Mikołaj Przybylski, Jan Rokowski, Kacper Fujawa, Tomasz Fujawa, Wojciech Zborowski (Halniak Targanice),
Jakub Skrzypczak, Kamil Kukuła, Jakub Stuglik, Andrzej Trzaska, Wojciech Dybał (Huragan Inwałd)
Damian Wycisk, Łukasz Wróbel, Marcel Stawicki, Łukasz Zaremba, Łukasz Balcer (Naroże Juszczyn),
Mateusz Lociński, Mariusz Mentel, Paweł Wajdzik, Dawid Sumera, Radosław Pilarczyk (Żuraw Krzeszów),
Filip Socała, Rafał Mizera, Łukasz Wiktor, Piotr Cibor (Znicz Sułkowice Bolęcina),
Marcin Pasierbek, Adrian Brytan, Wiktor Trybała, Adam Barcik (BSC Zawoja),
Kamil Ignyś, Artur Szybowski, Kamil Frasik (Dąb Paszkówka),
Grzegorz Ferek, Tomasz Scąber, Tomasz Jamróz, Bartłomiej Kozioł (Wisła Łączany),
Stanisław Gębala, Gabriel Kolasa, Andrzej Żak, Tomasz Oleś (Leńczanka Leńcze),
Krystian Polak, Filip Jarosz, Kamil Kozioł, Michał Penkala, Adrian Ostrowski (Orzeł Wieprz),
Patryk Wrzodek, Konrad Mirocha, Damian Korczak, Grzegorz Sałapat (Strzelec Budzów),
Adam Mizera, Przemysław Rajda, Jarosław Talar, Kamil Rokowski (Burza Roczyny)
Daniel Mleczko, Marcin Kłagisz, Jakub Ziemla (Skawa Wadowice),
Wojciech Pindel, Robert Głuszek, Mateusz Harańczyk (Jałowiec Stryszawa),
Piotr Siwiec, Karol Kutermak, Karol Grondalczyk (Olimpia Chocznia),
Adrian Kania, Tobiasz Skupień (Korona Skawinki),
Łukasz Caban, Szymon Rokowski (Astra Spytkowice),

Bramki samobójcze

2 - Maksymilian Pająk (Korona Skawinki)

1 - Kamil Korzeniowski, Józef Łuczak (Korona Skawinki)
Rafał Pasierbek (BSC Zawoja),
Mateusz Sikora (Huragan Inwałd),
Michał Penkala (Orzeł Wieprz),
Karol Grondalczyk (Olimpia Chocznia),
Paweł Gąstała (Naroże Juszczyn)


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki A klasy, Grupa: Wadowice



Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709