Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Klasyfikacja strzelców - A Klasa, Grupa: Oświęcim

2020-11-17 08:38 Red@ktor
Rozpoczynamy prezentację najlepszych strzelców po rundzie jesiennej sezonu 2020/21 od oświęcimskiej A klasy, bo ona najwcześniej zakończyła rozgrywki. Klasyfikacja jest tylko poglądowa i nie przewidziano nagród dla najlepszych snajperów, chyba że znajdzie się sponsor który je ufunduje.

W A klasie, grupie: oświęcimskiej w sezonie 2020/21 rywalizuje 14 zespołów, co przy parzystej liczbie daje 13 kolejek w jednej rundzie. Łączna liczba spotkań to 91, które w większości udało się rozegrać w zaplanowanych terminach. Tylko 5 spotkań, które z powodu zagrożenia epidemicznego, bądź przez warunki pogodowe zostało rozegranych w innych terminach. We wszystkich rozegranych spotkaniach strzelono 404 gole, co daję bardzo wysoką średnią 4,43 bramki w jednym meczu.



A klasa, Grupa: Oświęcim - Statystyki ligowe


Najwięcej strzelonych bramek - Przeciszovia Przeciszów - 46
Najmniej strzelonych bramek - Zaborzanka Zaborze - 12
Najwięcej straconych bramek - Puls Broszkowice -47
Najmniej straconych bramek - Górnik Brzeszcze - 10
Najwięcej bramek w meczu - 8. kolejka, 27 września, 16:30 Sygnał Włosienica - Puls Broszkowice 7:4



A klasa, Grupa: Oświęcim - Klasyfikacja strzelców po 13. kolejce


18 - Seweryn Jaromin (Zgoda Malec)

13 - Michał Barciak (Puls Broszkowice),
Sylwester Brzeziński (Strumień Polanka Wielka)

12 - Paweł Grubka (Strumień Polanka Wielka),
Bartłomiej Jasiński (Orzeł Witkowice),
Konrad Jędrusik (Górnik Brzeszcze)

11 - Kamil Michałek (Przeciszovia Przeciszów)

10 - Rafał Michalak (LKS Bulowice)

9 - Przemysław Janik (Puls Broszkowice)

8 - Łukasz Hejnowski (LKS Bobrek),
Łukasz Kubajczyk (Solavia Grojec)

7 - Dariusz Kidoń, Krystian Bartuś (Przeciszovia Przeciszów),
Marek Matejko (Soła Łęki),
Michał Tobik (Puls Broszkowice)

6 - Szymon Widuch, Tomasz Kozieł (Górnik Brzeszcze),
Michał Sulkiewicz (Sygnał Włosienica),
Konrad Żmuda (Zgoda Malec)

5 - Przemysław Szpiegla, Andrii Yedynak (Sygnał Włosienica)
Tomasz Wołek (Solavia Grojec),
Adam Żmuda (Soła Łęki),
Marcin Niziołek (LKS Bobrek),
Tomasz Kocoń (LKS Piotrowice)

4 - Przemysław Gałuszka, Przemysław Światłowski, Damian Kowalczyk (Pogórze Gerałtowice),
Łukasz Matla, Łukasz Szafraniec (Przeciszovia Przeciszów),
Piotr Czerwik, Michał Baraniak (Górnik Brzeszcze),
Igor Sarna (Sygnał Włosienica),
Maciej Witek (Solavia Grojec),
Jędrzej Krawczyk (LKS Bobrek),
Patryk Łukasik (Zgoda Malec),
Damian Ochman (Orzeł Witkowice),
Łukasz Pest (Zaborzanka Zaborze)

3 - Łukasz Węgrzyn, Artur Serwatka, Rafał Makuch (Przeciszovia Przeciszów),
Adrian Wandor, Szymon Hankus (Orzeł Witkowice),
Rafał Rusek, Patryk Waligórski (LKS Bulowice),
Grzegorz Sokół, Krzysztof Drebszok (Zgoda Malec),
Mariusz Gałgan, Daniel Boba (Strumień Polanka Wielka),
Patryk Winiarski (LKS Bobrek),
Bartłomiej Amrozi (Soła Łęki),
Przemysław Włoch (LKS Piotrowice)

2 - Szymon Juras, Krystian Jekiełek, Adam Janeczko, Jakub Paździor (Orzeł Witkowice),
Marek Sojka,Marcin Drabczyk, Bartłomiej Kawczak (Górnik Brzeszcze),
Sebastian Szlósarczyk, Bogdan Swarzyński, Konrad Handzlik (Soła Łęki),
Krzysztof Trawkowski, Wojciech Jaszczyk (Strumień Polanka Wielka),
Piotr Frączek, Paweł Frączek (LKS Piotrowice),
Michał Wróblewski (Zgoda Malec),
Rafał Kleczkowski (Zaborzanka Zaborze),
Adrian Pawela (Przeciszovia Przeciszów),
Krystian Nowotarski (LKS Bobrek),
Kamil Zając (Pogórze Gierałtowice)

1 - Łukasz Herma, Eryk Zontek, Bartłomiej Drabczyk, Patryk Ryszka, Łukasz Łukaszczyk, Jakub Zimnal (Strumień Polanka Wielka),
Przemysław Żywicki, Szymon Grzywa, Paweł Borowski, Piotr Gliwa, Patryk Malik, Damian Góra (Zaborzanka Zaborze),
Wojciech Stachura, Łukasz Kumor, Arkadiusz Mazur, Mateusz Olkusznik, Jakub Jończyk (Puls Broszkowice),
Łukasz Hałat, Przemysław Zygmunt, Mateusz Pietraszewski, Jakub Kocoń, Mariusz Jakubik (Pogórze Gerałtowice),
Sylwester Rogalski, Filip Merta, Łukasz Ortman, Bartosz Antecki, Kamil Klimczyk (LKS Piotrowice)
Jakub Ludwinek, Piotr Walczak, Sebastian Grubka, Andrzej Augustyn, Witold Mondry (Sygnał Włosienica),
Mateusz Nalborczyk, Nikodem Łysoń, Sebastian Handy, Mateusz Handy, Mateusz Nowak (LKS Bulowice),
Dawid Jędrusik, Paweł Stachańczyk, Paweł Żmuda, Damian Salepa, Wojciech Żmudka (Górnik Brzeszcze),
Wojciech Gonszcz, Karol Walus, Sebastian Kozieł, Bartłomiej Smolarek, Tomasz Wołek, Daniel Płonka (Solavia Grojec),
Mateusz Lekki, Krzysztof Chwierut, Rafał Drebszczok, Mariusz Banasiak (Zgoda Malec),
Jakub Waligóra, Mariusz Podbrożny, Tomasz Bieda (LKS Bobrek),
Adrian Dziuga, Krystian Zygmunt (Soła Łęki),
Damian Walus, Zygmunt Bąba (Orzeł Witkowice),
Mateusz Płonka, Grzegorz Żabiński (Przeciszovia Przeciszów)

Bramki samobójcze

1 - Piotr Frączek, Maciej Marsowicz (LKS Piotrowice),
Mariusz Jakubik (Pogórze Gierałtowice),
Michał Oczkowski (Sygnał Włosienica),
Damian Walus (Orzeł Witkowice)


To miejsce czeka na Twoją reklamę! - Zostań sponsorem klasyfikacji strzelców!

Tabela i wszystkie wyniki A klasy, Grupa: Oświęcim



Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709