Futbol to nasza pasja

mojeligi.net


Multimedialny Serwis Piłkarski Ziemi Chrzanowskiej



Zobacz nowości na stronie

Telefon Administratora

+48 570 634 709

Adres Email

info@mojeligi.net

Adres internetowy serwisu

www.mojeligi.net


Letnie spotkania sparingowe - Sierpień 2020

2020-08-01 07:21 Red@ktor
Zapraszamy do śledzenie wyników spotkań sparingowych, które odbędą się w sierpniu. Większość drużyn grać będzie już w meczach o stawkę w Pucharze Polski i w rozgrywkach ligowych, ale kilka spotkań sparingowych na pewno się odbędzie.

Dzisiaj ruszają rozgrywki wadowickiej A klasy. W Oświęcimiu i Chrzanowie inaugurują rozgrywki Pucharu Polski, więc sparingów nie będzie już tak dużo jak w lipcu, ale do rozgrywek w B klasach pozostało jeszcze trochę czasu i to głównie te drużyny będą jeszcze sprawdzać swoją formę.

Znasz datę, godzinę lub wynik spotkania sparingowego, którego nie ma jeszcze na stronie - Napisz do nas.

Możesz to zrobić poprzez Formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres e-mail: info@mojeligi.net

Aktualizacja: 26 sierpnia 2020 roku



Sparingi lato - Sierpień 2020 roku


Boisko w Bukownie
1 sierpnia, godz. 09:30 Bolesław Bukowno - Victoria 1918 Jaworzno 2:2

Boisko w Chrzanowie
1 sierpnia, godz. 10:30 Fablok Chrzanów - KS Olkusz 2:2
Bramki dla Fabloku: Matys, Ferdek

Boisko w Bieruniu Starym
1 sierpnia, godz. 11:00 Unia Bieruń Stary - KS II Chełmek 8:1

Boisko w Trzebini
1 sierpnia, godz. 11:00 MKS Trzebinia - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1
Bramki: Mendela, Piskorz, Kiczyński - Żmuda
2020-08-01 Trzebinia wygrywa próbę generalną. Nowi piłkarze strzelają gole (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..

Bois ko w Zaborzu
1 sierpnia, godz. 11:00 Zaborzanka Zaborze - Wikliniarz Woźniki 2:5
Bramki dla Wikliniarza: Adamczyk, Kondak, Mikołajczyk, Książek, Sabobójcza

Boisko w Przytkowicach
1 sierpnia, godz. 11:00 Sokół Przytkowice - Orzeł Ryczów 1:3
Bramki dla Orła: Otfinowski, Wojcieszyński, Drobniak

Boisko w Tenczynku
1 sierpnia, godz. 15:00 Tęcza Tenczynek - Unia Kwaczała 1:1
Bramki: Ignaciak - Lament

Boisko w Dziekanowicach
1 sierpnia, godz. 15:00 Dziecanovia Dziekanowice - Tempo Białka 1:2
Bramki dla Tempa: Puzik, Basiura

Boisko w Myślenicach
1 sierpnia, godz. 15:00 Orzeł Myślenice - Halniak Maków Podhalański 1:0
Bramka: Braś

Boisko w Brodach
1 sierpnia, godz. 17:00 Cedron Brody - Dąb Tomice 2:0

Boisko w Bolęcinie
1 sierpnia, godz. 17:00 MKS Trzebinia (JS) - Błyskawica Myślachowice 0:4
Bramki: Czarnik, Łukasik, Piotrowski, Kaczmarczyk

Boisko w Witanowicach
2 sierpnia, godz. 11:00 Skawa Witanowice - Czarni Koziniec 3:1

Boisko w Bolęcinie
2 sierpnia, godz. 17:00 Promyk Bolęcin - MKS Trzebinia (JS) 4:3
Bramki dla Promyka: Sieprawski 2, Bigaj, Doległo

Boisko w Kamieniu
2 sierpnia, godz. 17:00 Start Kamień - Nadwiślan Rusocice 9:0

Boisko w Zawadce
2 sierpnia, godz. 17:00 Łysa Góra Zawadka - Victoria Półwieś 12:3

Boisko w Jaroszowicach
4 sierpnia, godz. 18:45 Skawa Jaroszowice - Wikliniarz Woźniki 3:2
Bramki dla Wikliniarza: J. Nowak, R. Nowak

Boisko w Wadowicach
4 sierpnia, godz. 19:00 Zaskawianka Wadowice - Iskra Klecza Dolna 9:3
Bramki dla Zaskawianki: Rydzewski 4, Testowany 2, Góra, Iwański, Samobójcza

Boisko w Barwałdzie Górnym
6 sierpnia, godz. 19:00 Żarek Barwałd Górny - Płomień Sosnowice 3:2
Bramki: Wypiór 2, Bartoszek

Boisko w Witanowicach
7 sierpnia, godz. 19:00 Skawa Witanowice - Relaks Wysoka 1:5
Bramki dla Relaksu: Rapacki, Fabiś, Pyrek, Sarapata, Morawa

Boisko w Skawcach
8 sierpnia, godz. 17:00 Spartak Skawce - Dąb Sidzina 3:1
Bramki dla Spartaka: Sitarz 2, Bielarz

Boisko w Radziszowie
9 sierpnia, godz. 16:00 Radziszowianka II Radziszów - UKS Górnik Siersza 3:1

Boisko w Wilczkowicach
9 sierpnia, godz. 17:00 Polonia Wilczkowice - Łysa Góra Zawadka 2 :5

Boisko w Okleśnej
10 sierpnia, godz. 18:30 Nadwiślanka 1956 Okleśna - MKS Trzebinia (JS) 0:2
Bramki: Nowak, Kłeczek

11 sierpnia, godz. 18:30 Żarek Barwałd Górny - Olimpia Zebrzydowice 5:0
Bramki: Samobójcze 2, P. Filek, Rempała, Trzos

Boisko w Trzebini-Sierszy
13 sierpnia, godz. 18:00 UKS Górnik Siersza - Błyskawica Myślachowice 2:4
Bramki: Lizończyk B, Mendela -

Boisko w Porąbce
14 sierpnia, godz. 18:00 Zapora Porąbka - Halniak II Targanice 3:4
Bramki dla Halniaka: Mazgaj 3, Samobójcza

Boisko w Luszowicach
15 sierpnia, godz. 17:00 Polonia Luszowice - Ruch Młoszowa 1:3

Boisko w Płazie
16 sierpnia, godz. 16:00 Tempo Płaza - Zryw Brodła 3:2


Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

Futbol to nasza pasja