Futbol to nasza pasja

mojeligi.net


Multimedialny Serwis Piłkarski Ziemi Chrzanowskiej



Zobacz nowości na stronie

Telefon Administratora

+48 570 634 709

Adres Email

info@mojeligi.net

Adres internetowy serwisu

www.mojeligi.net


Sparingowa zima 2022 - spotkania towarzyskie

2021-12-03 06:45 Red@ktor
Do końca 2021 roku pozostał niespełna miesiąc. Początkiem nowego w wielu klubach ruszają przygotowania i gry kontrolne do rundy rewanżowej, a pierwsze mecze już końcem stycznia.

Tradycyjnie w miarę posiadanych informacji na naszych łamach będziemy starali się Was informować o planach sparingowych i wynikach spotkań. Aby informacji było jak najwięcej prosimy o pomoc i wysyłanie terminów spotkań na adres e-mail info@mojeligi.net lub sms-em na numer telefonu 570 634 709.

W wiadomości wysłanej prosimy podać miejsce, datę oraz godzinę (w przypadku gdy jest znana) rozgrywania meczu, a po jego zakończeniu również prosimy o przesłanie wyniku. Za przekazane informację z góry dziękujemy.

Aktualizacja: 23 stycznia 2022 roku


Spotkania sparingowe - Styczeń 2022 roku

2 stycznia, 13:00 Wolanka Wola Filipowska - Ruch Młoszowa (Mecz charytatywny)

15 stycznia, ?? UKS Szopienice - Zgoda Byczyna 1:1 (Katowice)
Bramka dla Zgody: Testowany

22 stycznia, 11:00 MKS Trzebinia - Korona Skawinki 7:1 (Chełmek)
Bramki dla MKS: Łukasz Wierzba 2, Testowany 2, Radosław Górka, Łukasz Sochacki, Adrian Gałka
2022-01-22 MKS Trzebinia urządził sobie trening strzelecki w meczu z Koroną. Kolejny piłkarz odchodzi z klubu

22 stycznia, 14:00 Victoria 1918 Jaworzno - AKS Mikołów (mecz odwołany)

22 stycznia, 15:00 KS Chełmek - Drzewiarz Jasienica 1:2 (Chełmek)
Bramki: Jakub Sidor - Testowany I, Filip Gajda

22 stycznia, 17:00 MKS Libiąż - Babia Góra Sucha Beskidzka (mecz odwołany)


25 stycznia, 20:30 Victoria 1918 Jaworzno - MKS Trzebinia (Jaworzno)
29 stycznia, 15:00 KS Chełmek - Orzeł Łękawica ( Chełmek)
29 stycznia, 17:00 Victoria 1918 Jaworzno - Przemsza Siewierz (Jaworzno)
29 stycznia, ?? MKS Trzebinia - Niwa Nowa Wieś (Chełmek)
29 stycznia, ?? Zgoda Byczyna - MK Górnik Katowice
30 stycznia, 11:00 MKS Libiąż - Zagórzanka Zagórze (Jaworzno)



Spotkania sparingowe - Luty 2022 roku

5 lutego, 14:00 Victoria 1918 Jaworzno - Pogoń Imielin (Jaworzno)
5 lutego, ?? Orzeł Witkowice - Nadwiślanin Gromiec
5 lutego, 11:00 LKS Bobrek - Ciężkowianka Jaworzno (Chełmek)
5 lutego, ?? CKS Czeladź - MKS Trzebinia (Czeladź)
5 lutego, ?? Fablok Chrzanów - Góral Żywiec
5 lutego, ?? Zgoda Byczyna - MKS Lędziny (Jaworzno)
5 lutego, ?? Zagłębie II Sosnowiec - KS Chełmek
6 lutego, 11:00 MKS Libiąż - Stal Chełm Śląski (Jaworzno)
6 lutego, ?? KS II Chełmek - Strumień Polanka Wielka (Chełmek)
5/6 lutego, ?? Górnik Brzeszcze - Świt Krzeszowice (Jaworzno)
10 lutego, 19:00 LKS Bobrek - LKS Piotrowice (Chełmek)
11 lutego, ?? Nadwiślanin Gromiec - Pogoń Imielin
12 lutego, 11:00 LKS Bobrek - Fablok Chrzanów (Chełmek)
12 lutego, 14:00 Victoria 1918 Jaworzno - Spójnia Osiek-Zimnodół (Jaworzno)
12 lutego, ?? MKS Trzebinia - TS Węgrzce (Kraków)
12 lutego, ?? Soła Łęki - LKS Żarki
12 lutego, ?? Świt Krzeszowice - Skawa Wadowice
12 lutego, ?? Zgoda Byczyna - Górnik Wesoła
12 lutego, ?? KS Chełmek - Brzezina Osiek
13 lutego, 17:00 MKS Libiąż - LKS Piotrowice (Jaworzno)
13 lutego, ?? KS II Chełmek - LKS Poręba Wielka (Chełmek)
16 lutego, ?? KS Chełmek - Niwa Nowa Wieś (Chełmek)
18/19 lutego, ?? Nadwiślanin Gromiec - Świt Krzeszowice
19 lutego, 11:00 LKS Bobrek - JUWe Tychy-Jaroszowice (Chełmek)
19 lutego, 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Grodziec Będzin (Jaworzno)
19 lutego, ?? KS Olkusz - MKS Trzebinia (Olkusz)
19 lutego, ?? Przeciszovia Przeciszów - LKS Żarki
19 lutego, ?? Błyskawica Myślachowice - Wielmożanka Wielmoża
19 lutego, ?? Fablok Chrzanów - LKS Studzienice
19 lutego, ?? KS Chełmek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
19 lutego, ?? Zryw Brodła - Zwierzyniecki Kraków
19 lutego, ?? LKS Gorzów - Bolesław Bukowno
19 lutego, ?? Zgoda Byczyna - GKS Tychy U-19
20 lutego, 11:00 MKS Libiąż - Sygnał Włosienica (Jaworzno)
22 lutego, 17:30 LKS Bobrek - Borowik Bachowice (Chełmek)
23 lutego, 17:00 KS Chełmek - Górnik Brzeszcze (Chełmek)
25 lutego, 19:00 LKS Bobrek - Nadwiślanin Gromiec (Chełmek)
26 lutego, 17:00 Victoria 1918 Jaworzno - MKS Lędziny (Jaworzno)
26 lutego, ?? Prądniczanka Kraków - MKS Trzebinia (Kraków)
26 lutego, ?? Zgoda Malec - LKS Żarki
26 lutego, ?? Fablok Chrzanów - Babia Góra Sucha Beskidzka
26 lutego, ?? MPK KS Olkusz - LKS Gorzów (Olkusz)
26 lutego, ?? Zgoda Byczyna - Pogoń Imielin (Jaworzno)
26 lutego, ?? KS Chełmek - Góral Żywiec (Chełmek)
26 lutego, ?? Górnik Siersza - Wielmożanka Wielmoża
26/27 lutego, ?? Polonia Luszowice - Ruch Młoszowa
26/27 lutego, ?? Zryw Brodła - Tęcza Tenczynek
27 lutego, 17:00 MKS Libiąż - Unia Bieruń Stary (Jaworzno)
27/28 lutego, ?? Wisła Jankowice - LKS Poręba Wielka



Spotkania sparingowe - Marzec 2022 roku

4/5 marca, ?? Nadwiślanin Gromiec - Bolesław Bukowno
5 marca, 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Przemsza Klucze (Jaworzno)
5 marca, 11:00 LKS Bobrek - LKS Żarki (Chełmek)
5 marca, ?? Górnik 09 Mysłowice - MKS Trzebinia (Mysłowice)
5 marca, ?? Zaborzanka Zaborze - Błyskawica Myślachowice
5 marca, ?? Iskra Pszczyna - Fablok Chrzanów
5 marca, ?? LKS Gorzów - Radziszowianka Radziszów
5 marca, ?? Orlęta Rudawa - Skawa Wadowice
5 marca, ?? KS Chełmek - Zgoda Byczyna (Chełmek)
5 marca, ?? Górnik Siersza - Zryw Brodła
5/6 marca, ?? Polonia Luszowice - Nadwiślanka 1956 Okleśna
5/6 marca, ?? Polonia Luszowice - Korona Lgota
6 marca, 17:00 MKS Libiąż - Korona Mętków (Jaworzno)
6 marca, ?? Zryw Brodła - Górnik Siersza
6/7 marca, ?? Wisła Jankowice - Gród Grodzisko
12 marca, 14:00 Victoria 1918 Jaworzno - CKS Czeladź
12 marca, ?? LKS Bobrek - MKS II Lędziny
12 marca, ?? Nadwiślanin Gromiec - Przeciszovia Przeciszów
12 marca, ?? KS II Chełmek - Zaborzanka Zaborze (Chełmek)
12 marca, ?? Błyskawica Myślachowice - Tempo Płaza
12 marca, ?? Fablok Chrzanów - Bolesław Bukowno
12 marca, ?? Solavia Grojec - Korona Mętków
12 marca, ?? LKS Żarki - Strumień Polanka Wielka
12 marca, ?? Wisła Jankowice - LKS Piotrowice
12 marca, ?? LKS Gorzów - LKS Bobrek
12 marca, ?? Górnik Siersza - Błysk Zederman
12/13 marca, ?? Polonia Luszowice - Jutrzenka Ostrężnica
12/13 marca, ?? MKS Libiąż - Pogoń Imielin
12/13 marca, ?? Polonia Luszowice - Zryw Brodła
19 marca, ?? LKS Bobrek - MKS II Lędziny
19 marca, ?? Błyskawica Myślachowice - Ruch Młoszowa
19 marca, ?? Solavia Grojec - Nadwiślanka 1956 Okleśna
19 marca, ?? Górnik Siersza - Sankowia Sanka
19/20 marca, ?? Polonia Luszowice - Tempo Płaza
19/20 marca, ?? Wisła Jankowice - Zryw Brodła

Powrót do newsów


Postaw kawę twórcom i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Również od Ciebie zależy dalszy los i rozwój serwisu - dziękujemy za wsparcie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

Futbol to nasza pasja