Najnowsze wiadomości

AKTUALNOŚCI



Letnie spotkania sparingowe - Lipiec 2020

2020-07-03 07:22 Red@ktor
Zapraszamy do śledzenia wyników spotkań sparingowych rozgrywanych przez drużyny z Małopolski zachodniej. W czerwcu odbyło się ich sporo, ale w lipcu będzie ich zdecydowanie więcej, bo start nowego sezonu już na początku sierpnia.

Większość lig zmagania nowego sezonu rozpocznie w weekend 8-9 sierpnia, a czasu na przygotowania pozostało niewiele, nieco ponad miesiąc. Zwracamy się do Was z prośbą o przesyłanie informacji o rozgrywanych czy też planowanych spotkaniach sparingowych, bo tylko przy Waszym udziale informacji tych może być znacznie więcej.

Znasz datę, godzinę lub wynik spotkania sparingowego, którego nie ma jeszcze na stronie - Napisz do nas.

Możesz to zrobić poprzez Formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio na adres e-mail: info@mojeligi.net

Aktualizacja: 31 lipca 2020 roku



Sparingi lato - Lipiec 2020 roku


Boisko w Witkowicach
1 lipca, godz. 18:30 Orzeł Witkowice - Sokół Hecznarowice 3:2

Boisko w Targanicach
2 lipca, godz. 18:00 Halniak Targanice - Team Sport Hejnał Kęty 3:1

Boisko w Osielcu
2 lipca, godz. 19:00 Świt Osielec - Unia Naprawa 2:5

Boisko w Brzeźnicy
2 lipca, godz. 19:00 Nadwiślanka Brzeźnica - Borek Kraków 2:1
Bramki dla Nadwiślanki: Piwowarczyk, Testowany

Boisko w Wołowicach
2 lipca,godz. 19:00 Piast Wołowice - Start Kamień 0:5

Boisko w Gromcu
3 lipca, godz. 18:00 Nadwiślanin Gromiec - LKS Piotrowice 4:3
3 lipca, 2020 Sparing: Nadwiślanin Gromiec - LKS Piotrowice 4:3 Więcej..

Bois ko w Rozkochowie
3 lipca, godz. 18:30 Wisełka Rozkochów - Unia Kwaczała 3:10

Boisko w Nowej Wsi
3 lipca, godz. 18:30 Niwa Nowa Wieś - Tempo Białka 0:2
Bramki: Woźny, Bisaga

Boisko w Jaroszowicach
3 lipca, godz. 18:30 Skawa Jaroszowice - Stanisławianka Stanisław Dolny 5:0

Boisko w Zalasiu
3 lipca, godz. ??:?? Victoria Zalas - SPRiN Regulice 3:3
Bramki dla Victorii: Podgórski 2, Łytek

Boisko w Budzowie
3 lipca, godz. ??:?? Strzelec Budzów - Jałowiec Stryszawa 3:1
Bramki: Parszywka, Rak, Forman - Kwak

Boisko w Przytkowicach
3 lipca, godz. ??:?? Sokół Przytkowice - LKS Leńcze 5:3
Bramki dla Leńcz: Camara 2, Testowany

Boisko w Marcówce
3 lipca, godz. ??:?? Błyskawica Marcówka - Naroże Juszczyn 1:4
Bramki dla Naroża: Ferek 2, Świdr, Samobójcza

Boisko w Trzebini
4 lipca, godz. 10:00 MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów 0 3
Bramki: Kozieł 2, Serafin
2020-07-04 W Trzebini szukają pomysłu na grę i młodzieżowców (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..

Bois ko w Dąbrowie Górniczej
4 lipca, godz. 10:00 Unia Dąbrowa Górnicza - D&R Unia Oświęcim 3:0

Boisko w Chełmku
4 lipca, godz. 11:00 KS Chełmek - Sarmacja Będzin 2:1
Bramki dla Chełmka: Kustra, Kantek

Boisko w Andrychowie
4 lipca, godz. 11:00 Beskid Andrychów - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2020-07-04 Beskid: Bezbramkowo z MRKS Czechowice Więcej..

Bois ko w Bukownie
4 lipca, godz. 11:00 Bolesław Bukowno - Zgoda Byczyna 0:0
4 lipca, 2020 Sparing: Bolesław Bukowno - Zgoda Byczyna 0:0 Więcej..

Bois ko w Osieku
4 lipca, godz. 11:00 Brzezina Osiek - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3:1

Boisko w Kozach
4 lipca, godz. 13:00 Orzeł Kozy - Leskowiec Rzyki 7:1

Boisko w Łękach
4 lipca, godz. 14:30 Soła Łęki - Sokół Hecznarowice 2:1

Boisko w Mętkowie
4 lipca, godz. 15:00 Korona Mętków - Wisła Jankowice 1:2
Bramki dla Wisły: Wódz 2

Boisko w Wilamowicach
4 lipca, godz. 15:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Sygnał Włosienica 5:1

Boisko w Tenczynku
4 lipca, godz. 15:00 Tęcza Tenczynek - Zryw Brodła 6:2

Boisko w Sułkowicach
4 lipca, godz. 15:00 Znicz Sułkowice-Bolęcina - LKS Bulowice 3:2

Boisko w Ostrężnicy
4 lipca, godz. 15:00 Jutrzenka Ostrężnica - Błyskawica Myślachowice 4:3

Boisko w Bobrku
4 lipca, godz. 15:00 LKS Bobrek - Astra Spytkowice 4:5
Bramki dla Astry: Cyzio 3, R. Babiuch, Łabaj

Boisko w Bestwince
4 lipca, godz. 15:30 LKS Bestwinka - Przeciszovia Przeciszów 3:1

Boisko w Zagórzu
4 lipca, godz. 16:00 Zagórzanka Zagórze - Nadwiślanka 1956 Okleśna 2:6
Bramki dla Zagórzanki: Grabowski, Sz. Przepiórka

Boisko w Woźnikach
4 lipca, godz. 16:00 Wikliniarz Woźniki - Tęcza Piekary 3:3

Boisko w Porębie Wiekiej
4 lipca, godz. 16:00 LKS Poręba Wielka - LKS Głębowice 4:4

Boisko w Palczowicach
4 lipca, godz. 16:00 LKS Palczowice - Strumień Polanka Wielka 0:3

Boisko w Wysokiej
4 lipca, godz. 16:00 Relaks Wysoka - LKS Rudnik 0:4

Boisko w Kamieniu
4 lipca, godz. 16:00 Start Kamień - Wisła Łączany 5:0

Boisko w Brzeszcze
4 lipca, godz. 16:30 Górnik Brzeszcze - Soła Kobiernice 3:1

4 lipca, godz. 17:00 Ruch Młoszowa - Wolanka Wola Filipowska 8:4
Bramki dla Ruchu: Kłeczek 3, Testowany 2, Turek 2, Ostrowski

Boisko w Harmężu
4 lipca, godz. 17:00 Korona Harmęże - Wisła Mała 3:1
Bramki dla Korony: Bargiel, Tyran, Podbiał

Boisko w Sance
4 lipca, godz. 17:00 Sankowia Sanka - SPRiN Regulice 2:1
Bramki dla Sankowi: Kuciel, Ferdek

Boisko w Gierałtowicach
4 lipca, godz. 17:30 Pogórze Gierałtowice - Gronie Zagórnik 2:3

Boisko w Goczałkowicach-Zdroju
4 lipca, godz. 18:00 LKS Goczałkowice-Zdrój - LKS Jawiszowice 4:2
4 lipca, 2020
Sparing: LKS Goczałkowice-Zdrój - LKS Jawiszowice 4:2 Więcej..

Bois ko w Półwsi
5 lipca, godz. 11:00 Victoria Półwieś - Sokół Chrząstowice 3:4

Boisko w Jaworznie
5 lipca, godz. 12:00 Ciężkowianka Jaworzno - Przemsza Okradzionów 6:0
Bramki: Molenda 3, Biel 2, Nowak
2020-07-07 Kanonada na Krakowskiej. Ciężkowianka wygrywa (WIDEO) Więcej..
LKS ”Ciężkowianka” Jaworzno - Przemsza Okradzionów Dąbrowa Górnicza 6-0 (2-0) Więcej..

Boisko w Żarkach
7 lipca, godz. 18:00 LKS Żarki - Korona Mętków 5:2
Bramki dla Żarek: Kurzak 2 , Testowany 2, Horawa

Boisko w Zatorze
8 lipca, godz. 17:30 Zatorzanka Zator - MKS Trzebinia 3:2
Bramki dla Trzebini: Stachowski, Kiczyński
2020-07-08 Napastnik wrócił do Trzebini, MKS przegrał w Zatorze Więcej..

Bois ko w Jawiszowicach
8 lipca, godz. 18:00 LKS Jawiszowice - LKS Łąka 4:2

Boisko w Chełmku
8 lipca, godz. 18:30 KS Chełmek - LKS Czaniec 2:1
Bramki: Palarczyk, Stankiewicz - Wiśniowski

Boisko w Jaworznie
8 lipca, godz. 18:30 Szczakowianka Jaworzno - D&R Unia Oświęcim 3:5

Boisko w Brzeźnicy
8 lipca, godz. 19:00 Nadwiślanka Brzeźnica - Wiślanie Jaśkowice 1:9

Boisko w Spytkowicach
8 lipca, godz. ??:?? Astra Spytkowice - Gród Grodzisko 3:3
Bramki dla Astry: Łabaj, Rybarski, R. Babiuch

Boisko w Rzykach
8 lipca, godz. ??:?? Leskowiec Rzyki - Gronie Zagórnik 2:1
Bramki dla Leskowca: Ficek, Stuglik

Boisko w Bulowicach
9 lipca, godz. 19:00 LKS Bulowice - Sygnał Włosienica 3:2

Boisko w Stroniach
9 lipca, godz. 19:00 Żarek Stronie - Cedron Brody 3:6

Boisko w Brodłach
10 lipca, godz. 18:00 Zryw Brodła - Victoria Zalas 11:2

Boisko w Inwałdzie
10 lipca, godz. 18:00 Huragan Inwałd - Orzeł Witkowice 4:4
Bramki dla Huraganu: Bodzioch 4, Testowany

Boisko w Luszowicach
10 lipca, godz. 18:30 Polonia Luszowice - Błyskawica Myślachowice 1:4
Bramki dla Błyskawicy: Kaczmarczyk 4

Boisko w Andrychowie
10 lipca, godz. 18:30 Beskid Andrychów - Orzeł Łękawica 2:1
2020-07-12 W kolejnym sparingu Beskid Andrychów ograł Łękawicę Więcej..

Bois ko w Osieku
10 lipca, godz. 18:30 Brzezina Osiek - Przeciszovia Przeciszów 9:0

Boisko w Gromcu
10 lipca, godz. 18:30 Nadwiślanin Gromiec - Astra Spytkowice 3:3
Bramki dla Astry: R. Babiuch 2, Niewiedział

Boisko w Radziszowie
10 lipca, godz. ??:?? Radziszowianka Radziszów - Tempo Białka 0:1

Boisko w Jaworznie-Jeleniu
11 lipca, godz. 10:00 Victoria 1918 Jaworzno - Ciężkowianka Jaworzno 2:0
Bramki: Rusek, Duda

Boisko w Trzebini
11 lipca, godz. 10:00 MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice 0:1
Bramka: Lampart
2020-07-11 Trener Stawowy: To był nasz najlepszy sparing Więcej..

Bois ko w Oświęcimiu
11 lipca, godz. 11:00 D&R Unia Oświęcim - Wisła Kraków (CLJ) 1:1
Bramki: Czapla - Chełmecki
2020-07-11 Remis Unii Oświęcim z młodzieżową drużyną Wisły Kraków (FOTO) Więcej..

Bois ko w Ryczowie
11 lipca, godz. 11:00 Orzeł Ryczów - Drzewiarz Jasienica 1:2
Bramki: S. Para - Gajda, Paleta
2020-07-13 Ekonomiczna wygrana Więcej..

Bois ko w Będzinie
11 lipca, godz. 11:00 Sarmacja Będzin - LKS Jawiszowice 6:3

Boisko w Rajsku
11 lipca, godz. 14:00 LKS Rajsko - Niwa Nowa Wieś 0:4
Bramki: Piskorek 3, Nycz

Boisko w Kozach
11 lipca, godz. 15:00 Orzeł Kozy - Halniak Targanice 1:4
Bramki dla Halniaka: Górski, G. Kubik, R Magiera, K. Fujawa

Boisko w Chełmku
11 lipca, godz. 15:00 KS II Chełmek - Tysovia Tychy 3:2

Boisko w Leńczach
11 lipca, godz. 15:00 Leńczanka Leńcze - Start Kamień

Boisko w Libiążu
11 lipca, godz. 15:0 MKS Libiąż - Pogórze Gierałtowice 2:3
Bramki dla MKS: Łuczak, Zieliński

Boisko w Brzeźnicy
11 lipca, godz. 16:00 Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Przytkowice

Boisko w Bestwince
11 lipca, godz. 16:00 KS Bestwinka - Górnik Brzeszcze 1:2
2020-07-15 Błędy konsekwencją porażki Więcej..

Bois ko w Jankowicach
11 lipca, godz. 16:00 Wisła Jankowice - Soła Łęki 0:5

Boisko w Okleśnej
11 lipca, godz. 16:00 Nadwiślanka 1956 Okleśna - Tęcza Tenczynek 2:2
Bramki dla Tęczy: Czak, Kurdziel

Boisko w Żarkach
11 lipca, godz. 16:00 LKS Żarki - Zgoda Byczyna (odwołany)

Boisko w Malcu
11 lipca, godz. 16:00 Zgoda Malec - LKS Głębowice (odwołany)

Boisko w Bieruniu Nowym
11 lipca, godz. 16:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Piotrowice 3:0
Bramki: Grzywa, Grzegorzek, Włoch

Boisko w Gorzowie
11 lipca, godz. 16:30 LKS Gorzów - KS Olkusz (odwołany)

Boisko w Zatorze
11 lipca, godz. 16:30 Zatorzanka Zator - Skawa Wadowice 0:4

Boisko w Roczynach
11 lipca, godz. 17:00 Burza Roczyny - Zapora Wapienica 2:2

Boisko w Grojcu
11 lipca, godz. 17:00 Solavia Grojec - Puls Broszkowice 2:6

Boisko w Stanisławiu Dolnym
11 lipca, godz. 17:00 Stanisławianka Stanisław Dolny - Chełm Stryszów 9:5
Bramki dla Stanisławianki: Rzepka 4, Kołodziej 3, K. Paluch, K. Jurek

Boisko w Bolęcinie
11 lipca, godz. 17:00 Promyk Bolęcin - Wisełka Rozkochów 1:6

Boisko w Górze
11 lipca, godz. 17:00 Nadwiślan Góra - Korona Harmęże 3:2

Boisko w Suchej Beskidzkiej
11 lipca, godz. 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn 2:3
Bramki dla Naroża: M. Drobny, Antolak, R. Drobny
11 lipca, 2020 Sparing: Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn 2:3 Więcej..

Bois ko w Bachowicach
11 lipca, godz. 17:00 Borowik Bachowice - Iskra Klecza Dolna 2:3
Bramki dla Borowika: Szczygieł, Ściera

Boisko w Kozińcu
12 lipca, godz. 17:00 Czarni Koziniec - Cedron Brody 3:5

Boisko w Zagórzu
13 lipca, godz. 18:15 Zagórzanka Zagórze - Korona Mętków 4:4
Bramki: D. Przepiórka 2, Szczepina, Kaszuba - Bogacz 2, Bulek, Testowany

Boisko w Osieku
13 lipca, godz. 18:30 Brzezina Osiek - LKS II Czaniec 4:2

Boisko w Kwaczale
14 lipca, godz. 17:00 Unia Kwaczała - LKS Bobrek 1:8

Boisko w Jawiszowicach
14 lipca, godz. 18:00 LKS Jawiszowice - Błyskawica Drogomyśl 2:1
2020-07-16 IV-ligowcowi nie sprostali, ale było blisko Więcej..

Bois ko w Kętach
14 lipca, godz. 18:00 Team Sport Hejnał Kęty - GKS Radziechowy-Wieprz 3:0
Bramki: Nycz, Oczkowski, Dudzic

Boisko w Jaworznie-Jeleniu
14 lipca, godz. 18:30 Victoria 1918 Jaworzno - GKS II Tychy 2:1
Bramki dla Victorii 1918: Żmuda 2

Boisko w Łękach
14 lipca, godz. 18:30 Soła Łęki - Soła Kobiernice 1:3
Bramki dla Kobiernic: Laszczak, Kojder, Witkowski

Boisko w Libiążu
15 lipca, godz. 18:00 MKS Libiąż - Świt Krzeszowice 1:3

Boisko w Polance Wielkiej
15 lipca, godz. 18:00 Strumień Polanka Wielka - Zatorzanka Zator 4:1

Boisko w Żarkach
15 lipca, godz. 18:30 LKS Żarki - Zagórzanka Zagórze 3:0
Bramki: Patyk, Żegleń, Testowany
2020-07-15 Piłkarze Żarek zdominowali Zagórzankę. Efektem trzy gole (ZDJĘCIA, WIDEO) Więcej..

Bois ko w Porębie Wielkiej
15 lipca, godz. 18:30 LKS Poręba Wielka - Pogórze Gierałtowice 4:7

Boisko w Trzebini
15 lipca, godz. 18:30 MKS Trzebinia - TS Węgrzce 1:2
Bramka dla MKS: Sochacki

Boisko w Gromcu
17 lipca, godz. 18:00 Nadwiślanin Gromiec - LKS Rajsko 2:6

Boisko w Jaworznie
17 lipca, godz. 18:30 Szczakowianka Jaworzno - LKS Gorzów 2:0
Bramki: Kurzawa, Cygnar

Boisko w Podolszu
17 lipca, godz. 18:45 Skawa Podolsze - Sygnał Włosienica 4:9

Boisko w Jaworznie
18 lipca, godz. 11:00 Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice 3:3
Bramki dla Victorii: Suwaj 2, K. Jaromin

Boisko w Malcu
18 lipca, godz. 11:00 Zgoda Malec - KS II Chełmek 6:1

Boisko w Kętach
18 lipca, godz. 11:00 Team Sport Hejnał Kęty - Pasjonat Dankowice 5:0

Boisko w Tychach
18 lipca, godz. 11:00 GKS II Tychy - Beskid Andrychów 2:1

Boisko w Zawierciu
18 lipca, godz. 11:00 Warta Zawiercie - D&R Unia Oświęcim 1:4
Bramki dla Unii: Ryszka 2, Lewandowski 2

Boisko w Trzebini-Sierszy
18 lipca, godz. 11:00 UKS Górnik Siersza - MKS Trzebinia (JS) 3:2
Bramki dla Górnika: B. Lizończyk 2, Nowak

Boisko w Rzozowie
18 lipca, godz. 12:30 Rzozovia Rzozów - Start Kamień 6:5

Boisko w Imieliniu
18 lipca, godz. 13:00 Pogoń II Imielin - Iskra Brzezinka 2:2

Boisko w Mętkowie
18 lipca, godz. 13:30 Korona Mętków - Fablok Chrzanów 3:3

Boisko w Krzeszowicach
18 lipca, godz. 14:00 Świt Krzeszowice - Tęcza Tenczynek 2:3
Bramki: Sosur, Księżyc - Mitka 2, Kuźnik

Boisko w Lędzinach
18 lipca, godz. 14:30 Korona Harmęże - MKS II Lędziny 1:3

18 lipca, godz. 14:30 LKS Bestwina - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (odwołany)

Boisko w Chełmku
18 lipca, godz. 14:30 KS Chełmek - GKS II Katowice 2:1

Boisko w Kwaczale
18 lipca, godz. 15:00 Unia Kwaczała - Zryw Brodła 4:4

Boisko w Bronowie
18 lipca, godz. 15:00 Rotuz Bronów - Puls Broszkowice 3:1

Boisko w Jawiszowicach
18 lipca, godz. 15:00 LKS Jawiszowice - Podhalanka Milówka 7:0

Boisko w Hecznarowicach
18 lipca, godz. 15:00 Sokół Hecznarowice - Orzeł Witkowice 0:2

Boisko w Wadowicach
18 lipca, godz. 15:00 Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 3:0

Boisko w Libiążu
18 lipca, godz. 15:30 MKS Libiąż - Góral Żywiec 5:1
Bramki dla MKS: Węgorek 2, Łuczak, Pater, Szumniak

Boisko w Wilamowicach
18 lipca, godz. 15:30 Wilamowiczanka Wilamowice - Przeciszovia Przeciszów 2:0

Boisko w Grojcu
18 lipca, godz. 15:30 Solavia Grojec - LKS Głębowice 4:3

Boisko w Lędzinach
18 lipca, godz. 16:00 MKS Lędziny - Niwa Nowa Wieś 4:2
Bramki dla Niwy: Matejko, Piskorek

Boisko Chełm Śląski
18 lipca, godz. 16:00 Stal Chełm Śląski - Pogórze Gierałtowice 2:3

Boisko w Piotrowicach
18 lipca, godz. 16:00 LKS Piotrowice - LKS Żarki 4:2

Boisko w Bobrku
18 lipca, godz. 16:00 LKS Bobrek - Zatorzanka Zator 1:5

Boisko w Łękach
18 lipca, godz. 16:00 Soła Łęki - Olimpia Chocznia 2:4
Bramki dla Olimpii: Grondalczyk 2, Jakubas 2

Boisko w Rozkochowie
18 lipca, godz. 16:30 Wisełka Rozkochów - Wisła Jankowice 1:2
Bramki dla Wisły: Bachowski, Grec

Boisko w Roczynach
18 lipca, godz. 17:00 Burza Roczyny - Orzeł Kozy 5:2

Boisko w Woli
18 lipca, godz. 17:00 Sokół Wola - Górnik Brzeszcze 1:3

Boisko w Zaborzu
18 lipca, godz. 17:00 Zaborzanka Zaborze - LKS Brzeźce 2:0

Boisko w Osieku
18 lipca, godz. 17:00 Brzezina Osiek - Astra Spytkowice 2:1

Boisko w Bolęcinie
18 lipca, godz. 17:00 Promyk Bolęcin - Start Brzezie 3:2
Bramki dla Promyka: Sieprawski, Bigaj, Bębenek

Boisko w Okleśnej
18 lipca, godz. ??:?? Nadwiślanka 1956 Okleśna - SPRiN Regulice 4:0

Boisko w Ostrężnicy
18 lipca, godz. ??:?? Jutrzenka Ostrężnica - Potok Więckowice 4:2

Boisko w Woli Filipowskiej
18 lipca, godz. ??:?? Wolanka Wola Filipowska - Ciężkowianka Jaworzno 2:3

Boisko w Luszowicach
18 lipca, godz. ??:?? Polonia Luszowice - UKS Dulowa 2:3

Boisko w Makowie Podhalańskim
18 lipca, godz. ??:?? Halniak Maków Podhalański - Naroże Juszczyn 1:6
Bramki dla Naroża: Świder 2, Kwiatek 2, R. Drobny, Stawicki

Boisko w Kobiernicach
18 lipca, godz. 15:30 Soła Kobiernice - LKS Bulowice 2:2
Bramki dla Soły: Osierda, Laszczak

Boisko w Luszowicach
19 lipca, godz. 12:00 Polonia Luszowice - MKS Trzebinia (JS) 3:8

Boisko w Zaborzu
21 lipca, godz. 18:00 Zaborzanka Zaborze - Unia Bieruń Stary 1:1

Boisko w Żarkach
21 lipca, godz. 18:00 LKS Żarki - Zgoda Byczyna 3:1

Boisko w Zabierzowie
21 lipca, godz. 19:00 AP Kmita Zabierzów - MKS Trzebinia 1:3
Bramki dla MKS: Kurek 2, Mrożek
2020-07-21 Trzebinianie przełamali sparingową niemoc Więcej..

Bois ko w Woli Radziszowskiej
21 lipca, godz. 19:00 Cedronka Wola Radziszowska - LKS Leńcze 4:3
Bramki dla Leńcz: D. Gębala, S. Gębala, Brózda

Boisko w Wadowicach
21 lipca, godz. ??:?? Zaskawianka Wadowice - Orzeł Radocza 6:3
Bramki dla Zaskawianki: Góra 2, Kasprzak, Romek, Jończyk, Bucki

Boisko w Kaszowie
21 lipca, godz. 20:00 Kaszowianka Kaszów - Tempo Białka 0:3
Bramki: Piwowarczyk, Bryła, Bisaga

Boisko w Woli Filipowskiej
22 lipca, godz. 18:30 Wolanka Wola Filipowska - Fablok Chrzanów 3:2

Boisko w Wadowicach
22 lipca, godz. 18:30 Skawa Wadowice - Iskra Klecza Dolna 4:2

Boisko w Aleksandrowicach
23 lipca, godz. 18:00 Topór Aleksandrowice - Victoria Zalas 4:6
Bramki dla Victorii: Podgórski 3, Ryszard Płatek 2, Głowacz

Boisko w Gorzowie
23 lipca, godz. 18:00 LKS Gorzów - GOL Bieruń 5:2

Boisko w Brzeźnicy
23 lipca, godz. 18:30 Nadwiślanka Brzeźnica - Iskra Krzęcin 7:2
Bramki dla Nadwiślanki: Piwowarczyk 3, Barcik 3, Seremak

Boisko w Kamieniu
23 lipca, godz. 19:00 Start Kamień - Wisła Czernichów 4:4

Boisko w Myślenicach
23 lipca, godz. 19:00 Górki Myślenice - LKS Leńcze 6:2
Bramki: Dudek 3, Pietrzyk, Kania, Masłowski - D. Gębala, S. Gębala

Boisko w Piotrowicach
24 lipca, godz. 17:45 LKS Piotrowice - Iskra Brzezinka 1:1

Boisko w Nowej Wsi
24 lipca, godz. 18:00 Niwa Nowa Wieś - KS Chełmek 2:6
Bramki: Dżugaj, Testowany - Stankiewicz 2, Testowany , Kustra, Nędza, Nagi

Boisko w Bobrku
24 lipca, godz. 18:00 LKS Bobrek - LKS Żarki 2:0

Boisko w Sułkowicach
24 lipca, godz. 18:30 Znicz Bolęcina Sułkowice - Zgoda Malec 4:0

Boisko Kobiernice
24 lipca, godz. 18:30 Soła Kobiernice - Orzeł Witkowice 2:1
Bramki dla Soły: Żurek, Kojder

24 lipca, godz. 18:45 Strumień Polanka Wielka - Zapora Wapienica (odwołany)

Boisko w Myszkowie
25 lipca, godz. 10:30 MKS Myszków - D&R Unia Oświęcim 0:5
Bramki: Czapla, Lewandowski, Babiuch, Burda, Wilczak

Boisko w Andrychowie
25 lipca, godz. 10:30 Beskid Andrychów - MKS Trzebinia 3:1
Bramki: Różycki 2, Budka - Sochacki
2020-07-25 Beskid Andrychów pokonał MKS Trzebinia w sparingu FOTO Więcej..

Bois ko w Białce
25 lipca, godz. 10:30 Tempo Białka - LKS Rajsko 0:0

Boisko w Rybniku
25 lipca, godz. 11:00 ROW Rybnik - LKS Jawiszowice 3:7

Boisko w Kalwarii Zebrzydowskiej
25 lipca, godz. 11:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Skawa Wadowice 0:3
Bramki: Mleczko, Mikołajek, Testowany

Boisko w Jankowicach
25 lipca, godz. 12:00 Wisła Jankowice - Fablok Chrzanów 0:4
Bramki: Testowany, Domurat, Ferdek, Chrząszcz

Boisko w Brzeszczach
25 lipca, godz. 15:00 Górnik Brzeszcze - Wilamowiczanka Wilamowice 5:3

Boisko w Osieku
25 lipca, godz. 15:00 Brzezina Osiek - Zatorzanka Zator 3:2

Boisko w Juszczynie
25 lipca, godz. 15:00 Naroże Juszczyn - Orzeł Myślenice 2:1
Bramki dla Naroża: Ferek, R. Drobny
25 lipca, 2020 Sparing: Naroże Juszczyn - Orzeł Myślenice 2:1 Więcej..

Bois ko w Krzęcinie
25 lipca, godz. 15:00 Iskra Krzęcin - Start Kamień 4:0

Boisko w Łękach
25 lipca, godz. 15:30 Soła Łęki - Team Sport Hejnał Kęty 0:9
Bramki: Dudzic 4, Nycz 2, K. Żmuda 2, Testowany

25 lipca, godz. 15:30 Błyskawica Marcówka - Tęcza Tenczynek 2:3
Bramki dla Tęczy: Czak 2, Stala

Boisko w Głębowicach
25 lipca, godz. 15:30 LKS Głębowice - Korona Harmęże 2:7
Bramki dla Korony: Tyran 3, Rochowiak 2, Rychlewicz, Samobójcza

Boisko w Gorzowie
25 lipca, godz. 15:30 LKS Gorzów - Astra Spytkowice 3:0

Boisko w Bolęcinie
25 lipca, godz. 16:00 Promyk Bolęcin - Błyskawica Myślachowice 1:0
Bramka: Sieprawski

Boisko w Choczni
25 lipca, godz. 16:00 Olimpia Chocznia - Przeciszovia Przeciszów 3:3
Bramki dla Olimpii: Jakubas 2, Praciak

Boisko w Gierałtowicach
25 lipca, godz. 16:00 Pogórze Gierałtowice - Dąb Tomice 3:0

Boisko w Stanisławiu Dolnym
25 lipca, godz. 16:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Przełęcz Kossowa 2:3

Boisko w Piaskach Wielkich
25 lipca, godz. 16:30 Orzeł Piaski Wielkie - Orzeł Ryczów 2:4
Bramki dla Ryczowa: Garzeł 2, Otwinowski, Kowalówka

Boisko w Zaborzu
25 lipca, godz. 17:00 Zaborzanka Zaborze - KS Chełmek II 0:3

Boisko w Trzebinii-Sierszy
25 lipca, godz. 18:00 UKS Górnik Siersza - Wolanka Wola Filipowska 3:1

Boisko w Luszowicach
25 lipca, godz. 18:00 Polonia Luszowice - Ciężkowianka Jaworzno 1:1

Boisko w Andrychowie
26 lipca, godz. 10:00 Beskid Andrychów (JS) - LKS Bulowice 3:3

Boisko w Witanowicach
26 lipca, godz. 11:00 Skawa Witanowice - Skawa Podolsze 7:2

Boisko w Kryspinowie
26 lipca, godz. 12:30 Lotnik Kryspinów - Halniak Maków Podhalański 1:2

Boisko w Trzebini-Wodnej
26 lipca, godz. 13:00 Ruch Młoszowa - MKS Trzebinia (JS) 3:5
Bramki: Wideł 2, Kłeczek - Tajs 4, Perek

Boisko w Chrząstowicach
26 lipca, godz. 13:00 Sokół Chrząstowice - Zryw Brodła 6:3

Boisko w Ostrężnicy
26 lipca, godz. 15:00 Jutrzenka Ostrężnica - Orzeł Kwaśniów 5:9

Boisko we Włosienicy
26 lipca, godz. 15:00 Sygnał Włosienica - Groń Bujaków 6:1

Boisko w Czańcu
26 lipca, godz. 16:30 LKS II Czaniec - Halniak II Targanice 2:0

26 lipca, godz. 17:00 UKS Dulowa - MKS Trzebinia (JS) 1:7
Bramki dla MKS: Kaczmarczyk 3, Kalinowski 2, Wójcik, Knapik

Boisko w Płazie
26 lipca, godz. 17:00 Tempo Płaza - Sparta Przeginia Duchowna 3:3

Boisko w Zagórzu
27 lipca, godz. 18:00 Zagórzanka Zagórze - Nadwiślanin Gromiec 1:2
Bramki: Kaszuba - Szlęzak, Mąsior

Boisko w Wilkowicach
27 lipca, godz. 18:30 GLKS Wilkowice - Burza Roczyny 4:0

Boisko w Stryszowie
27 lipca, godz. 18:30 Chełm Stryszów - Iskra Klecza Dolna 2:6

Boisko w Byczynie
28 lipca, godz. 18:00 Zgoda Byczyna - LKS Bobrek 2:1
28 lipca, 2020 Sparing: Zgoda Byczyna - LKS Bobrek 2:1 Więcej..

Bois ko w Grodzisku
28 lipca, godz. 18:15 Gród Grodzisko - Zaborzanka Zaborze 5:2

Boisko w Rajsku
28 lipca, godz. 18:30 LKS Rajsko - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:0

Boisko w Okleśnej
28 lipca, godz. 18:30 Nadwiślanka 1956 Okleśna - Wisełka Rozkochów 3:0

Boisko w Spytkowicach
28 lipca, godz. 18:30 Astra Spytkowice - Soła Łęki 3:4

Boisko w Rudawie
28 lipca, godz. 18:30 Orlęta Rudawa - Fablok Chrzanów 2:2
Bramki dla Fabloku: Sabuda, Domurat

29 lipca, godz. 17:00 Team Sport Hejnał Kęty - Piast Gliwice (JS) 3:1

Boisko w Brzezince
29 lipca, godz. 18:00 Iskra Brzezinka - GOL Bieruń Nowy 6:4

Boisko w Alwerni
29 lipca, godz. 18:30 MKS Alwernia - Wisła Jankowice 1:2

Boisko w Nowej Wsi
29 lipca, godz. 18:30 Niwa Nowa Wieś - D&R Unia Oświęcim 1:1
Bramki: Matejko - Szewczyk

30 lipca, godz. 18:00 LKS Poręba Wielka - Strumień Polanka Wielka 3:5

Boisko w Brzeszczach
31 lipca, godz. 18:00 Górnik Brzeszcze - Zatorzanka Zator 2:1
Bramki dla Górnika: Jędrusik 2

Boisko w Barwałdzie Górnym
31 lipca, godz. 19:00 Żarek Barwałd Górny - Zryw Lanckorona 4:3
Bramki dla Żarka: Rempała, Bartoszek, Stawowy, Czaicki

Boisko w Maszycach
31 lipca, godz. 19:00 Maszycanka Maszyce - Sokół Chrząstowice 2:3

Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.
Zostań współtwórcą serwisu

DOŁĄCZ DO NAS

Adres e-mail

info@mojeligi.net

Telefon

+48 570 634 709