Futbol to nasza pasja

mojeligi.net


Multimedialny Serwis Piłkarski Ziemi Chrzanowskiej



Zobacz nowości na stronie

Telefon Administratora

+48 570 634 709

Adres Email

info@mojeligi.net

Adres internetowy serwisu

www.mojeligi.net


Grają ligi - weekend 4-5 września 2021 roku

2021-09-04 06:02 Red@ktor
W weekend inaugurację będzie mieć KEEZA Klasa B Chrzanów w której w obecnym sezonie rywalizować będzie zaledwie 7 zespołów. Pomimo zgłoszenia rezerw trzebińskiego MKS-u zespół został wycofany.

Ciekawie zapowiada się 7. kolejka w IV lidze, bo zespoły ze ścisłej czołówki zagrają ze sobą. Najciekawszy na pewno będzie mecz lidera Wieczystej Kraków z Wiślanami Jaśkowice, który można obejrzeć na żywo dzięki transmisji CFsport. W krakowskiej Klasie Okręgowej, grupie II uwagę kibiców z naszego regionu przyciąga mecz Orląt Rudawa ze Świtem Krzeszowice, który zaplanowano na 5 września o godzinie 12:00. Orlęta przewodzą ligowej tabeli, a na koncie mają komplet zwycięstw. Świt jest beniaminkiem i zajmuje 8 lokatę z dorobkiem 4 punktów.



KEEZA IV Liga, Grupa: Zachodnia - 7. kolejka

4 września, 11:00 Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice 3:0
Relacja Live - RegioWyniki.pl

4 września, 11:00 D&R Unia Oświęcim - Tempo Białka 3:1
Relacja Live - RegioWyniki.pl

4 września, 11:00 MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków 1:0
Bramka: Marcin Szczurek 67
2021-09-04 Akcja Górka-Kowalik-Szczurek dała Trzebini wygraną nad rezerwami drugoligowca (WIDEO, ZDJĘCIA)
4 września, 2021
IV Liga: MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków 1:0

Trener MKS Trzebinia Wojciech Skrzypek po wygranej z Garbarnią II Kraków
2021-09-04 Garbarnia wciąż bez zwycięstwa
Bramki: MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków (1:0) 04.09.2021
4 września, 2021 IV Liga: MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków 1:0 (II)

4 września, 17:00 LKS Jawiszowice - Orzeł Ryczów 3:3
4 września, 17:00 Dalin Myślenice - Jutrzenka Giebułtów 1:1
4 września, 17:00 Beskid Andrychów - TS Węgrzce 1:0

4 września, 17:00 KS Chełmek - Clepardia Kraków 8:0
Bramki: Tomasz Kustra 2, Jakub Sidor 18, Grzegorz Kantek 28, Filip Nowak 35, 39, Jakub Sidor 67, Tomasz Kaleta 89, Michał Bury 90
2021-09-07 KS Chełmek rozgromił rywala

5 września, 14:00 Słomniczanka Słomniki - Sokół Kocmyrzów Baranówka 1:0
5 września, 17:00 Pcimianka Pcim - Wiślanka Grabie 4:0

CFsport zaprasza na retransmisję meczu Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice.



Wyniki i Tabela



KEEZA Klasa Okręgowa, Grupa: Wadowice - 5. kolejka

4 września, 16:00 Niwa Nowa Wieś - Victoria 1918 Jaworzno 2:1
Bramki: Bartłomiej Dudzic 60, Adam Matusz 79 - Tomasz Krzyśko 72
2021-09-05 V liga piłkarska. Mimo kłopotów kadrowych, Niwa Nowa Wieś pokonała Victorię Jaworzno [ZDJĘCIA]
2021-09-07 Trudny mecz Niwy. Kolejne trzy punkty

4 września, 17:00 Górnik Brzeszcze - LKS Gorzów 0:0
2021-09-07 W Brzeszczach bez bramek

4 września, 17:00 Nadwiślanin Gromiec - LKS Rajsko 3:0
Bramki: Bartosz Palka 28, Patryk Stefański 50, Artur Szlęzak 89
2021-09-07 LKS Rajsko wrócił z Gromca bez punktów

4 września, 17:00 LKS Żarki - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:1
Bramki: Patryk Kosowski 23, Piotr Ślósarz 75 - Patryk Bała 63
2021-09-04 Piłkarze Żarek znów wygrali, choć zmarnowali mnóstwo sytuacji (WIDEO, ZDJĘCIA)
4 września, 2021 KO: LKS Żarki - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:1
Mecz KEEZA Klasy okręgowej LKS Żarki - Babia Góra Sucha Beskidzka
2021-09-04 V-LIGA: Babia Góra grała, Żarki strzelały

4 września, 17:00 Zgoda Byczyna - Fablok Chrzanów 3:1
Bramki: Dawid Kempka 69, Jakub Bąk 88, Marcin Smolik 90+5 - Mikołaj Trzeciak 75
Relacja Live - RegioWyniki.pl
2021-09-06 Kolejny impuls Zgody Byczyna (FOTO)

4 września, 17:00 Skawa Wadowice - Sokół Przytkowice 3:0
4 września, 17:00 Team Sport Hejnał Kęty - Brzezina Osiek 2:2

4 września, 17:00 MKS Libiąż - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:3 (Mecz przerwany w 1. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy)
MKS Libiąż - Kalwarianka 0-3 (wo)
2021-09-07 Piłkarze MKS Libiąż na mecz u siebie nie zebrali składu. Co się dzieje z zespołem?

Wyniki i Tabela



KEEZA Klasa Okręgowa, Grupa: Kraków II - 4. kolejka

4 września, 10:00 Prądniczanka Kraków - Kmita Zabierzów 2:2
4 września, 11:00 Bronowianka Kraków - Hutnik II Kraków 0:4
4 września, 17:00 Grębałowianka Kraków - KS Borek Kraków 4:0
4 września, 17:00 Radziszowianka Radziszów - Kaszowianka Kaszów 6:0

5 września, 12:00 Orlęta Rudawa - Świt Krzeszowice 2:0
Bramki: Wiktor Orłoś 56, 85

5 września, 15:00 Pogoń Skotniki - Skawinka Skawina 1:1
15 września, 17:00 Orzeł Piaski Wielkie - Prokocim Kraków

Wyniki i Tabela



KEEZA A Klasa, Grupa: Chrzanów - 3. kolejka

4 września, 17:00 Polonia Luszowice - Victoria Zalas 11:0
Bramki: Marcin Pączkowski 4, Karol Górkowski 7, 39, Paweł Drabiński 16, Andrzej Krupa, 24, Maciej Czub 47, 52, Jakub Koziarz 49, Bartłomiej Lizończyk 70, 73, Bartłomiej Kasprzycki 78
4 września, 2021 A Klasa: Polonia Luszowice - Victoria Zalas 11:0

4 września, 17:00 Górnik Siersza - Tęcza Tenczynek 1:0
Bramka: Dawid Kurzański 84

4 września, 17:00 Wolanka Wola Filipowska - MKS Alwernia 2:4
Bramki: Sebastian Kocot 36 (karny), Piotr Żbik 83 - Filip Seremak 13, Jarosław Mianowski 45, Tomasz Siemek 68, Tomasz Wójtowicz 78
2021-09-04 Piłkarska sobota. Alwernia popsuła imprezę Woli Filipowskiej (WIDEO, ZDJĘCIA)
4 września, 2021 A Klasa: Wolanka Wola Filipowska - MKS Alwernia 2:4
Kapitan MKS Alwernia Tomasz Siemek po wygranym meczu z Wolanką Wola Filipowska

4 września, 17:00 Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin 4:4
Bramki: Rafał Warkoczyński 21, 39, Wojciech Chlebda 34, Kacper Głowacz 84 - Igor Łukasik 10, Szymon Motyl 12, 24, 30

5 września, 17:00 Wisła Jankowice - Wisełka Rozkochów 4:1
Bramki: Łukasz Kozdraś 60, Damian Mikuła 71, Robert Kluska 75, 88 - Michał Szpak 14 (samobójcza)

5 września, 17:00 Zagórzanka Zagórze - Unia Kwaczała 2:1
Bramki: Wojciech Kania 37, Adam Skórzewski 89 (karny) - Radosław Karaczyn 78

5 września, 17:00 SPRiN Regulice - Ciężkowianka Jaworzno 1:3
Bramki: Miłosz Warzecha 64 - Marcin Psioda 21, 82, Marcin Koziarz 87

Wyniki i Tabela



KEEZA A Klasa, Grupa: Oświęcim - 4. kolejka

4 września, 11:00 Soła Łęki - Orzeł Witkowice 0:4
4 września, 17:00 Puls Broszkowice - Sygnał Włosienica 7:1

4 września, 17:00 LKS Bulowice - LKS Bobrek 0:4
Bramki: Marcin Musiolik 64, Krystian Nowotarski 70, Mateusz Zejma 82, Maciej Byrski 88
2021-09-09 W Bulowicach wygrali przyjezdni

4 września, 17:00 LKS Piotrowice - Iskra Brzezinka 2:3
4 września, 17:00 Zatorzanka Zator - Przeciszovia Przeciszów 0:2
5 września, 16:00 Strumień Polanka Wielka - Zgoda Malec 1:0

5 września, 17:00 Solavia Grojec - KS II Chełmek 3:3
Bramki: Wojciech Gonszcz 2, Tomasz Wołek 60, Daniel Płonka 64 - Maksymilian Pędrys 32, Michał Kysiak 55, Tobiasz Szyba 82
2021-09-09 Remis Solavii na pożegnanie trenera

Wyniki i Tabela



KEEZA A Klasa, Grupa: Kraków II - 4. kolejka

4 września, 11:00 Tramwaj Kraków - Cedronka Wola Radziszowska 1:2
4 września, 14:00 Dragon Szczyglice - Iskra Czułów 6:1

4 września, 15:00 Sankowia Sanka - Lotnik Kryspinów 3:1
Bramki: Maciej Ferdek 57, Przemysław Łydek 34, Przemysław Cyganik 88 - Krzysztof Sadko 22

4 września, 16:00 Start Kamień - Potok Więckowice 4:1
4 września, 17:00 Tęcza Piekary - JKS Zelków 2:1
5 września, 14:00 Sportowiec Modlniczka - Liszczanka Liszki 1:4
5 września, 17:00 Strażak Rączna - Wisła Jeziorzany
Piast Wołowice - pauza

Wyniki i Tabela



KEEZA B Klasa, Grupa: Chrzanów - 1. kolejka

4 września, 15:30 Ruch Młoszowa - Korona Lgota 3:1
Bramki: Kamil Ostrowski 26,38, Jakub Kłeczek 78 - Piotr Dziedzic 57

4 września, 17:00 Nadwiślanka 1956 Okleśna - Jutrzenka Ostrężnica 2:3
Bramki: Mateusz Gierczak 4, Marcel Herma 43 - Szymon Latko 37, Kamil Bednarowicz 45+3, 52

5 września, 16:00 Zryw Brodła - Korona Mętków 3:1
Bramki: Mateusz Toma 19, Rafał Kobyłecki 90+2, 90+4 - Rafał Bulek 74

Tempo Płaza - pauza

Wyniki i Tabela



KEEZA B Klasa, Grupa: Kraków II - 3. kolejka

4 września, 17:00 Niegoszowianka Niegoszowice - Fitball Szklary 5:1

5 września, 12:00 Iskra Radwanowice - Orlęta II Rudawa 4:3
Bramki: Adrian Kuhfeldt 60, Krzysztof Bergel 63, Grzegorz Czernik 70, 90+4 - Szymon Wróbel 10, 46, Łukasz Siudek 90+1

5 września, 14:00 Novi Narama - Orzeł II Bębło 9:4
5 września, 17:00 Topór Aleksandrowice - Kmita II Zabierzów 0:4
5 września, 17:00 Płomień Jerzmanowice - Wisła Rząska 3:3
Górzanka Nawojowa Góra - pauza

Wyniki i Tabela


Powrót do newsów


Postaw symboliczną kawę twórcom i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Również od Ciebie zależy dalszy los i rozwój serwisu - dziękujemy za wsparcie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostań współtwórcą serwisu

Futbol to nasza pasja