Futbol to nasza pasja

mojeligi.net


Multimedialny Serwis Piłkarski Ziemi ChrzanowskiejZobacz nowości na stronie

Telefon Administratora

+48 570 634 709

Adres Email

info@mojeligi.net

Adres internetowy serwisu

www.mojeligi.net


Grają ligi - weekend 23-24 października 2021 roku

2021-10-22 08:29 Red@ktor
Runda jesienna sezonu 2021/22 zbliża się wielkimi krokami do finiszu, ale jeszcze do rozegrania pozostaje sporo spotkań. W najbliższy weekend kolejna dawka piłkarskich emocji czeka kibiców na lokalnych boiskach.

W ostatniej kolejce w KEEZA A klasie, grupie: Oświęcim doszło do zmiany lidera. Nowym liderem po zwycięstwie nad dotychczasowym którym był Orzeł Witkowice została Zgoda Malec. Cenne zwycięstwo odnieśli piłkarz LKS Bobrek, którzy na wyjeździe pokonali Przeciszovię Przeciszów i awansowali na szóstą lokatę w tabeli ze stratą... Więcej..

Grają ligi - weekend 16-17 października 2021 roku

2021-10-15 07:59 Red@ktor
W najbliższy weekend kibice znowu będą ekscytować się spotkaniami na lokalnych boiskach. Ciekawe spotkania odbędą się w KEEZA Klasie Okręgowej, grupie: krakowskiej II gdzie po ostatniej kolejce Orlęta Rudawa po raz pierwszy w tym sezonie doznały porażki i opuściły fotel lidera.

Piłkarze Orląt Rudawa doznali pierwszej ligowej porażki i spadli w tabeli na 2 miejsce. Ich miejsce zajęli gracze Radziszowianki Radziszów i to oni jako pierwsi w tym sezonie znaleźli sposób na podopiecznych Piotra Chlipały wygrywając... Więcej..

Grają ligi - weekend 9-10 października 2021 roku

2021-10-09 09:16 Red@ktor
Sporo ciekawych spotkań odbędzie się dzisiaj i jutro na lokalnych boiskach. W wadowickiej okręgówce LKS Żarki podejmie na własnym boisku lidera z Nowej Wsi, a w chrzanowskiej A klasie w spotkaniu na szczycie Polonia Luszowice zagra z Zagórzanką.

W ubiegłej kolejce w chrzanowskiej KEEZA A Klasie nowym liderem została Ciężkowianka Jaworzno, która na własnym boisku pokonała MKS Alwernię 5:0. Zagórzanka zremisowała także przed własną publicznością z Teczą Tenczynek 1:1, ale po porażce Polonii w Myślachowicach z... Więcej..

Piłka w sieci - przegląd prasy październik 2021 roku

2021-10-04 08:39 Red@ktor
Rozgrywki we wrześniu przebiegały bez większych zakłóceń choć już w pierwszym zaplanowanym na ten miesiąc terminie 1 września z powodu pogody nie odbyło się większość spotkań.

W późniejszych terminach już pogoda nie płatała figli i wszystkie zaległości i spotkania terminarzowe rozegrano zgodnie z planem. We wrześniu odbyły się też półfinały Pucharu Polski na szczeblach regionalnych w Chrzanowie i Oświęcimiu. Już w najbliższą środę 6 października poznamy zwycięzcę w PPN Chrzanów, bo na boisku w Kościelcu Fablok... Więcej..

Grają ligi - weekend 2-3 października 2021 roku

2021-10-01 07:41 Red@ktor
Synoptycy przewidują piękny jesienny weekend 2-3 października więc warto wybrać się na jakiś mecz. Emocji nie powinno zabraknąć, bo rozgrywki toczą się jak na razie bez większych zakłóceń.

W KEEZA IV lidze obaj nasi przedstawiciele zagrają na wyjazdach, ale w wadowickiej klasie okręgowej kilka ciekawych spotkań mogą kibice obejrzeć na lokalnych boiskach. W sobotę o godzinie 11:00 w Żarkach miejscowy LKS spotka się ze swoim imiennikiem z Gorzowa, a o godzinie 15:30 w Libiążu spotkają się... Więcej..

Poprzednia 1 z 13 Następna

Zostań współtwórcą serwisu

Futbol to nasza pasja